PDA

View Full Version : Лятно Освежаване-част 1(коса)



jingle bell
08-03-2007, 17:50
Темата ми не е свързана непосредствено с любовта. За това организирам теми които да са с въпроси относно поддръжката на летния сезон. Смятам, че темите ще освежат обичайните " Аз се ефах с него що ме заряза?" "Той ми изневери, изнасили ме, спа с най-добрите ми приятелки наведнъж да го напусна ли" или любимите ми " Какво мислите за връзка от разстояние" Какво мисля ли?! Лиготии Лиготии Флад и Спам ей тва са такива теми, но да се върна на топика.

Значи фризъора ми е в почивка и ще трябва да изпробвам един друг. Обаче тоя ще ми направи прическа каквато искам, докато стария ми даваше идеи. Така ето с какво разполагам - коса кестенява 4 см. Момче съм. Мн ще се радвам на идеи. Снимки и линкове- още повече. Мисси мн предварително.

Относно модовете- ето ви няколко причини да не ми триете/местите темата:
1. не е досадна
2. не е банална
3. сезонна е
4. интерактивна е (очаквам снимки)
5. не е флад
6. не е спам
7. обещавам да не го правя повече все пак не съм чорап, хихи, куенч, на попа расото, жилав сатър или пък sladak^m^12
8. аз имам профил във форума и съм мега фен или нещо такова за тва от уважение не ми трийте темата
9. ако не я изтриете, ще ви черпя

Sunny_stz
08-03-2007, 17:57
ХАхахаха и ако тва не е поредната тъпа тема......ми квото си икаш си прави косата 4 см. е все пак ,кво му е трудното......тва ше си някво гадно фешънче,дето си изправя косичката с преса и носи най-поледно излязлите дрехи!

08-03-2007, 18:06
мило дете, първо не съм фе6ън 6тото не си зализвам бретона бтв няям ни6то против фе6ъни и емота и второ мило дете си ми от града и трето предполагам гаджето ти е изневерило с петте квартални принцеси или поддържате връзка от разстояние хах :mrgreen:

;P;p:p:p;P
08-03-2007, 21:12
кажи ми че ни си футболист

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2007, 21:18
всичко Ок, само дето темата ти не е в правилния раздел... :arrow: Козметика и диети... 8)

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 21:23
Аз съм На^ПоПа^РаСоТо. И ся?

LO6IQ
08-03-2007, 22:25
Ха-Ха мене що ме няма в списъка бе !? :twisted:
Кажи на фризьорката ти да те постриже 0 номер . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: