PDA

View Full Version : Спаси живота на едно бебче



kasiopea
08-03-2007, 18:59
Не знам дали трябва точно тук да правя тема.Едно двумесечно бебе страда от тежка болест и има много ранички по телцето.Превръзва се, маже се с кремове,но кожата му продължава да пада,а седмичните разходи за превръзки и лекарства за над 1000 лв.!За да помогнете гласувайте тук: http://www.bankazaidei.com/?p=top&id=1637&s= Не се налага да плащате нещо,просто дайте гласа си за това бебе!Разпространявайте линка,колкото може.

Информация може да намерите и на този адрес: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=211512.0 :smt010

IKisseDAGirL
08-05-2007, 11:22
Гласувах. Много ме хвана жал за това дете :?

HunteR
08-05-2007, 11:38
Гласувах. Много ме хвана жал за това дете :?
И аз гласувах, но освен чрез гласа си с друго не мога да помогна :(

alkobalko
08-05-2007, 18:58
И аз гласувах. Изчетох всичко за това невинно създание и съм наистина потресена как може така болка да се причинява на бебе. Тези дни с майка ще отидем да внесем пари и дано бебо да се оправи скоро.

DjBaloon
08-05-2007, 19:57
Dadoh glasa si 8)

miloto_girl_4e
08-06-2007, 16:44
Току що дадоха по ТВто за това детенце ...
Наистина много кофти, а и ми е странно защо държавата не дава съгласието си то да отиде да се лекува в чужбина, а и защо им е на хората съгласието на държавата? :shock: Това нещо не го разбрах...
Иначе гласувах, разбира се :!:

siXt_senSe
08-09-2007, 14:49
Аз също дадох гласа си,но не разбрах тези пари за какво ще отидат,щом тази болест е почти нелечима...може би ще го стабилизират...горкото ангелче,дано не го боли :(

CrAzY_kIsSs_F
08-09-2007, 20:18
И аз гласувах... :(

thbg
08-10-2007, 08:11
Ето аз за какво се ядосвам, за глупоста на хората.
Канпанията на ПИБ е под мотото: "ЛЯТОТО ОБИЧА СВЕЖИ ИДЕИ", което няма нищо общо с идеите от рода на: " Аз съм на 3 годинки и съм куца и саката - помогнете" или "майка ми има нужда от лечение в чужбина" - нова не са свежи идеи, това са живи простотии, има сайтове специално за набиране на помощи на инвалиди, куци и сакати и болни:)

alkobalko
08-10-2007, 09:21
Ето аз за какво се ядосвам, за глупоста на хората.
Канпанията на ПИБ е под мотото: "ЛЯТОТО ОБИЧА СВЕЖИ ИДЕИ", което няма нищо общо с идеите от рода на: " Аз съм на 3 годинки и съм куца и саката - помогнете" или "майка ми има нужда от лечение в чужбина" - нова не са свежи идеи, това са живи простотии, има сайтове специално за набиране на помощи на инвалиди, куци и сакати и болни:)

За някои хора това е единствената възможност да намерят пари, за да спасят живота на децата си. И със сигурност тези невинни същества заслужават тази сума много повече от някой, който е решил, че му се ходи на почивка на Хаваите. Защото той ще е там за 1 седмица, а от тези пари може да зависи живота на едно дете.
Да, може и да не е много правилно, но при положение, че държавата почти не се интересува от тези деца, отчаяните родители търсят всякаква възможност, за да спасят живота на детето си. И ако такава идея не заслужава да бъде подкрепена, не знам коя е достойна.

JuS7^YourS
08-11-2007, 19:20
някой може ли да ми каже, като отворя първия линк, къде точно да дам гласа си, защото не видях такава опция... :(

ProstoAz
08-11-2007, 19:26
някой може ли да ми каже, като отворя първия линк, къде точно да дам гласа си, защото не видях такава опция... :(

Мисля, че вчера е приключило гласуването.

kasiopea
09-01-2007, 08:39
някой може ли да ми каже, като отворя първия линк, къде точно да дам гласа си, защото не видях такава опция... :(

Мисля, че вчера е приключило гласуването.
Да,приключило е. :roll:

MoHuTo
09-02-2007, 13:14
Жалко, че е приключило..не можах да гласувам :?