PDA

View Full Version : Moderated:Няма къде да го направим.



08-03-2007, 19:01
Имаме голям проблем с моя приятел-няма къде да го направим,а толкова мн ни се иска.Ще кажете щом е така значи не би трябвало това да е проблем,но не е точно така.Вкъщи или в тях е изключено.В колата е доста неудобно,а и може да ни види някой няма да успея да се отпусна и нищо няма да се получи.Толкова много мислих и нищо не ми ивда на ум.Помагайте,моля.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

LaDy_DaQnA
08-03-2007, 19:15
mi e otidete v nqkoi motel/hotel i vsi4ko 6te e nared.........eee 6te se ohar4ite za 1 staq no kfo da se pravi

08-03-2007, 19:18
elate vku6ti :D

B1ZzY
08-03-2007, 19:19
Emi hodite nqkade na motel ili prosto otidete v nqkoq gorichka i tam go na pravete ima sumati mesta kino,kenefi ,peiki,hrasti kvo se setish :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :smt016 :smt016 :smt016

fifinkathefreak
08-03-2007, 19:26
приятели,които живеят сами нямате ли?

08-04-2007, 12:01
da otidete v nqkoi va6 priqtel (nie taka pravim) :wink:

Conrad
08-04-2007, 14:52
На колко години сте бе деца,съберете по 10лв и отивайте на мотелче какво толкова

krem4et0
08-04-2007, 14:55
В кола е супер. Аз лично обожавам. Има си тръпка. Сред природата-вземате 1 одеало по тъмна доба и действате. В приятел. когато вашите ги няма. Когато спят. В тавансо помещение...........идеи бол!

SuN4o_F
08-04-2007, 16:27
park , motel , kola...

Novkov
08-04-2007, 16:29
Кой град? :lol:

08-04-2007, 18:56
В София.Това с парковете е за авантюристи ние не сме от тях.Приятели,които живеят сами нямаме.Родителите като ги няма е най-лесно :D

loshokote
08-04-2007, 18:59
Имаме голям проблем с моя приятел-няма къде да го направим,а толкова мн ни се иска.Ще кажете щом е така значи не би трябвало това да е проблем,но не е точно така.Вкъщи или в тях е изключено.В колата е доста неудобно,а и може да ни види някой няма да успея да се отпусна и нищо няма да се получи.Толкова много мислих и нищо не ми ивда на ум.Помагайте,моля.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Ако си падате по романтичните неща, отидете на пиктник на някоя полянка, приятно ще е :smt016

Anf3tamin4o
08-04-2007, 19:04
Ухаааа На плажа е най яко ако си поне от морски град :) Можете да отидете вечерта

DIVINE_TIME
08-04-2007, 20:13
Отидете на хотел :wink: Наемете хубава стая,романтична обстановка,особено ако ще бъдете за пръв път заедно. :wink:

djuki
08-04-2007, 20:39
А добре де а във нас нон стоп ли има някой?! А все трябва да имате някой приятел със свободен апартамент за някой друг час .Иначе хотелче или мотелче !

08-04-2007, 21:49
v nqkoi fr nqq li svobodno leglo ? moje su6to v asansiornoto pome6tenie ili u vas postoqnno li sa va6te

LO6IQ
08-04-2007, 21:59
elate vku6ti :D
КРАДЕЦ ПРЕСТЪПНИК . аз бях първи ! :-D

08-04-2007, 22:05
:smt005

bloodranger
08-04-2007, 23:37
Имаме голям проблем с моя приятел-няма къде да го направим,а толкова мн ни се иска.Ще кажете щом е така значи не би трябвало това да е проблем,но не е точно така.Вкъщи или в тях е изключено.В колата е доста неудобно,а и може да ни види някой няма да успея да се отпусна и нищо няма да се получи.Толкова много мислих и нищо не ми ивда на ум.Помагайте,моля.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Ако си падате по романтичните неща, отидете на пиктник на някоя полянка, приятно ще е :smt016
polqnki ve4e v BG nqma da idat v nqkoq benzinostanciq

P.S.Tva ne e darjava...

08-04-2007, 23:39
приятели,които живеят сами нямате ли?

da be da si gledat rabotata ako priqteli iskat v nas da se ebat sa nqma da im dam

alkobalko
08-05-2007, 06:34
Струва ми се невъзможно родителите ви постояно да са си у вас. Тези хора не работят ли?
а вие на колко сте? Защото, ако вече сте големи (доколкото е възможно) и имате сериозна връзка, нищо не ви пречи да останете в стаята и да се заключите.

zmey
08-05-2007, 07:56
Имаме голям проблем с моя приятел-няма къде да го направим,а толкова мн ни се иска.Ще кажете щом е така значи не би трябвало това да е проблем,но не е точно така.Вкъщи или в тях е изключено.В колата е доста неудобно,а и може да ни види някой няма да успея да се отпусна и нищо няма да се получи.Толкова много мислих и нищо не ми ивда на ум.Помагайте,моля.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

:idea: В гората, през ноща, гледай да не се завирате много навътре за да не ви нападне баба меца или кумчо вълчо. Ако има пълно луние да ви свети, още по супер ! Може и през деня ако ви е страх от мрака на нощта, сутрин рано при изгрев слънце също е супер.
:twisted: ТАМ Е МНОГО ЯКО !!

:idea: А също и на плажа, късно през ноща. И там е супер !! Само трябва да изберете хубаво място !! :twisted:
Може и през деня ако ви е страх от мрака на нощта, сутрин рано при изгрев слънце също е супер.

:idea: Ако сте на село ! пъхате се в мамулите навътре, преди това взимате си една две кърпи и т.н, и там е доста хубаво !! Внимавайте обаче да няма дърти защото са големи клюкарки. *сигурно защото ги е яд. ХАХА

:idea: Ах щтях да забравя, на палатка също е доста яко !! ;-)

Има още хиляди хубави места !! :smt015

krem4et0
08-05-2007, 08:05
Струва ми се невъзможно родителите ви постояно да са си у вас. Тези хора не работят ли?
а вие на колко сте? Защото, ако вече сте големи (доколкото е възможно) и имате сериозна връзка, нищо не ви пречи да останете в стаята и да се заключите.
Моята стая няма ключ и изобщо и да има няма как да се заключи :(
А моя човек спи в хола, чиято врата е стъклена и също не се заключва. Ключа в доста жилища не е опция :(

alkobalko
08-05-2007, 08:09
Струва ми се невъзможно родителите ви постояно да са си у вас. Тези хора не работят ли?
а вие на колко сте? Защото, ако вече сте големи (доколкото е възможно) и имате сериозна връзка, нищо не ви пречи да останете в стаята и да се заключите.
Моята стая няма ключ и изобщо и да има няма как да се заключи :(
А моя човек спи в хола, чиято врата е стъклена и също не се заключва. Ключа в доста жилища не е опция :(

Мдам, права си. Не знам колко разбрани са родителите им. И как ще реагират, ако има кажат, че искат да останат сами без да ги безпокоят.

krem4et0
08-05-2007, 08:16
Е, то на моя родителите след 30 мин разговори, хапване от моя страна със всевъзможни манджи и гледане на ТВ си отиват в стаята. Ама.........някак си не ми е удобно. Познавам ги, но не искам случайно да ми видят срамотиите. За това често се въздържам от такива изпълнения!

LGPz
08-05-2007, 09:13
Е, то на моя родителите след 30 мин разговори, хапване от моя страна със всевъзможни манджи и гледане на ТВ си отиват в стаята. Ама.........някак си не ми е удобно. Познавам ги, но не искам случайно да ми видят срамотиите. За това често се въздържам от такива изпълнения!
срамотиите :D :D :D

nIkOl4OoO
08-05-2007, 09:54
mm spored mene nai udobno si e v nqkoe hotel4e :wink:

Хю Грант
08-05-2007, 10:13
Значи, хващате 94 или 280 и на последната спирка, при НСА-то. Там концерти правеха навремето дори и нямаше хора, няма кой да ви види. Най-много да ви понагризат помиярите.

saninka91
08-05-2007, 10:22
Тцтцтццт е нема да паркирате колата точно на центъра