PDA

View Full Version : Красива и надменна ,нормална и общителна



Jaden
08-03-2007, 19:09
Имам един проблем който ме измъчва от доста време.Значи аз съм момче на 16 години.ВЛюбен бях в една съученичка и имах възможност да бъда с нея (след доста време) ,тя е красива ,може би най-кррасивата от нашия глас и си има всичко(тяло:) ) имах много мерак и на края ми излезе късмета.
Оказа се обаче ,че мацката е много надменна и ,ъ... високомерна със страшно самочувствие.Не ,че самочувствието й няма покритие обаче е много надменна.Чудя се как не съм го забелязал преди.
Като и видях косурите веднага се отдръпнах от нея.Тя обаче има една приятелка която не е първа хубост ,даже бих казъм ,че е малко ,ъ... грозна(не обичам тази дума) ама е страшно сладкодумна и с нея може да се води нормален разговор ,даже бих казъл чаровна.И сега се двоумя какво да правя.Много ми е приятно да съмс нея и да си говорим ама до там.Не искам секс с нея и не искам да съм и гадже защото само си представете какво ще кажат приятелите ми?!?!? :shock:
А не става да сме само приятели защото просто е невъзможно!
Какво да правя?

BeBsItO
08-03-2007, 19:12
ne mislq 4e e navazmojno da ste samo priqteli. a ti si to4niq primer za izbora..... krasiva ili umna... ve4niq vapros. samo 4e vinagi ima hora 50/50, za6to si si naumil 4e trqbva da izbira6 m/u to4no tei 2 f :) sveta e palen s gotini i umni macki :) uspeh

Jaden
08-03-2007, 19:16
Надявам се на намеря красавица която да е общителна и умна ,обаче е малко вероятно според мен!!!

Nafarforiii
08-03-2007, 22:27
шибай тая хибавата,пък си говори с приятелката й :-D

covergirl23
08-03-2007, 22:39
ami pomisli si kakvo iska6 - nqkoi s koito ti e hubavo da te vijdat ili nqkoi s koito moje6 da si prikazva6 za vsi4ko i da si prekarva6 hubavo i ne ti puka tolkova za mnenieto na drugite hora :)
i kato re6i6 ima6 otgovor na vuprosa ti :)
useh ;)

Mitizaro
08-04-2007, 07:16
Ебаси лапето :-D
Като ти пука за другите глупаци - верно си шибай тъпата.Ако ти пука за тебе - си ходи с приятната.Няма по-просто от т'ва пич.

Erica
08-04-2007, 07:16
Xexexexe,osnovniqt vapros i problem za vsichki : Kakvo shte kajat horata?
Abe hora vie za horskoto mnenie li jiveete,q se stegnete,cql jivot shte se saobrazqvate s tova kakvo shteli da si pomislqt drygite li...i dokoga taka?
Sorry che sum malko gruba,no shtom mislish kakvo shte kajat horata,kakvo izliza che ti nqmash sobstveno mnenie...? [-X :?:

Mitizaro
08-04-2007, 07:21
Xexexexe,osnovniqt vapros i problem za vsichki : Kakvo shte kajat horata?
Abe hora vie za horskoto mnenie li jiveete,q se stegnete,cql jivot shte se saobrazqvate s tova kakvo shteli da si pomislqt drygite li...i dokoga taka?
Sorry che sum malko gruba,no shtom mislish kakvo shte kajat horata,kakvo izliza che ti nqmash sobstveno mnenie...? [-X :?:

Аз съм по-груб.Като сте тъпи чукчи и ви пука за голямото ви (и фалшиво) реноме, ше духате на големия.Писна ми от шибаняци, за които най-важното е да си фащат готини гаджета заради приятелчетата позьори.
Аре порастнете и стига толкова глупави теми.

HopeLesss
08-04-2007, 07:24
Ти си тъпо безмозъчно копеленце, което се влияе само от приятелите си и от тялото ("всичко"). Що не тръгнеш с някой твой приятел! Не заслужаваш нищо! :evil:

BaD_GiRl_mL2
08-04-2007, 07:27
kakvo ti puka kakvo shte kajata drugite??Nai vajnoto e kakvo iskash ti i da si shastliv..taka che..reshi si kak shte ti e nai-dobre na teb.. :-)

koalka
08-04-2007, 07:51
Даа, има ли хубаво тяло, има всичко? :lol:
Ама иначе си влюбен. :wink:

young_rich_famous
08-04-2007, 07:59
Xexexexe,osnovniqt vapros i problem za vsichki : Kakvo shte kajat horata?
Abe hora vie za horskoto mnenie li jiveete,q se stegnete,cql jivot shte se saobrazqvate s tova kakvo shteli da si pomislqt drygite li...i dokoga taka?
Sorry che sum malko gruba,no shtom mislish kakvo shte kajat horata,kakvo izliza che ti nqmash sobstveno mnenie...? [-X :?:

Аз съм по-груб.Като сте тъпи чукчи и ви пука за голямото ви (и фалшиво) реноме, ше духате на големия.Писна ми от шибаняци, за които най-важното е да си фащат готини гаджета заради приятелчетата позьори.
Аре порастнете и стига толкова глупави теми.

Евалата баце ... =D>

sexa_na_kompleksa
08-04-2007, 08:03
Ти си тъпо повръхностно парче !
Няма да тръгнеш с тази,с която ти е приятно,само защото не е много хубава и "приятелите ти" може да кажат нещо.Ми що за приятели са ти тия тогава ? Нима мнението на "приятелите ти" е по-важно от това,което ти изпитваш ? Нима външния вид е по-важен от чувствата ?

white_chik
08-04-2007, 08:04
Кофти разсъждаваш "какво ще кажат приятелтие ми" еми да казват,квото искат,важното е ти какво чувстваш.Но явно "грозничката",колкото и да е сладкодумна,явно не те привлича,тогава няма смисъл да си с нея,само защото можете да си говорите.Красивата,зареже и нея,намери си трета,която да е идеалната среда-хем да е симпатична,хем да можете да си говорите

cskamoni4ka
08-04-2007, 08:07
Щом говориш,че е грозна и т.н. въобще не я заслужаваш,ходи си с Красавицата.А не мога да разбера какво ти пука за мнението на другите?!

Jaden
08-04-2007, 08:08
Повечето съфорумци ми правите страхотни комплименти ,благодаря!!!Страхотен форум ,дето само да убиждате знаете.

cskamoni4ka
08-04-2007, 08:10
Повечето съфорумци ми правите страхотни комплименти ,благодаря!!!Страхотен форум ,дето само да убиждате знаете.
А ти се 1 не обиждаш хората,че са грозни и т.н.

BrokenInnocence
08-04-2007, 08:16
Ти си тъпо безмозъчно копеленце, което се влияе само от приятелите си и от тялото ("всичко"). Що не тръгнеш с някой твой приятел! Не заслужаваш нищо! :evil:

sexa_na_kompleksa
08-04-2007, 08:21
Повечето съфорумци ми правите страхотни комплименти ,благодаря!!!Страхотен форум ,дето само да убиждате знаете.

Ами какво искаш да ти кажеме ? Истината боли,нали знаеш ....

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 08:24
шибай тая хибавата,пък си говори с приятелката й :-D
Supportin'