PDA

View Full Version : Приятелство или любов?!



sladi_4ka
08-03-2007, 19:10
Zdraveite..
Pisha vi zashtoto sym pred golqma dilema!S Ivan se poznavame ot okolo godina toi e godina po-golqm ot men.Uchim v edno uchilishte ... Stanahme mn dobri priqteli...Sichko vyrvi OK, no ima problem ..Imam chuvstva kym nego ...I mislq che i toi ne e bezrazlichen kym men...Prosto veche useshtam neshtata po drug nachin...Hodihme zaedno na ekskurziq i dvamata bqhme otchaqni ot "nespodelena lubov" i prekalihme s alkohola ...Gledahme klipchetata ot tam i na sichki klipcheta sichki ni ebavat da stanem dvoika ...Sled tova toi dosta vreme se pritesnqvashe ot tova..Mnogo sym obyrkana iskam da pogovorim za tova no me e strah che shte go izgybq kato priqtel...Moje li da mi dadete syvet mn mi e kofti...

08-03-2007, 19:11
Любов ;)

pavkata91
08-03-2007, 19:12
и аз съм на същото мнение любов :smt008 :smt008 :smt008 :smt007 :smt007 :smt007 :-D :-D :-D

sladi_4ka
08-03-2007, 19:14
No kak da mu go kaja ? :)

dark__orchid
08-03-2007, 19:21
No kak da mu go kaja ? :)
Може би не е нужно да му казваш...мисля и намеците ще свършат работа :wink: !Ама ако е срамежлив и не иска да предприеме първата крачка ще ти се наложи ти да се нагърбиш с тази задача!Все пак е по-добре да му признаеш и ако и той има чувства,да тръгнете,отколкото след време да разбереш,че той е изгарял от любов по теб и е можело да се получи нещо,а ти си оставила нещата така!Действай! :wink:

08-03-2007, 19:22
No kak da mu go kaja ? :)
Може би не е нужно да му казваш...мисля и намеците ще свършат работа :wink: !Ама ако е срамежлив и не иска да предприеме първата крачка ще ти се наложи ти да се нагърбиш с тази задача!Все пак е по-добре да му признаеш и ако и той има чувства,да тръгнете,отколкото след време да разбереш,че той е изгарял от любов по теб и е можело да се получи нещо,а ти си оставила нещата така!Действай! :wink:

Ami sramejlivichyk e da i tochno tova me pritesnqva shte pochna da mu namekvam dano neshto stane zashtoto e spr svqstno momche i dyrji na men Blagodarq :)

dark__orchid
08-03-2007, 19:26
No kak da mu go kaja ? :)
Може би не е нужно да му казваш...мисля и намеците ще свършат работа :wink: !Ама ако е срамежлив и не иска да предприеме първата крачка ще ти се наложи ти да се нагърбиш с тази задача!Все пак е по-добре да му признаеш и ако и той има чувства,да тръгнете,отколкото след време да разбереш,че той е изгарял от любов по теб и е можело да се получи нещо,а ти си оставила нещата така!Действай! :wink:

Ami sramejlivichyk e da i tochno tova me pritesnqva shte pochna da mu namekvam dano neshto stane zashtoto e spr svqstno momche i dyrji na men Blagodarq :)
Добре...и после ако стане нещо,разказвай...не че ме бива много в съветите,ама може с нещо да помогна :wink: !

08-03-2007, 19:30
No kak da mu go kaja ? :)
Може би не е нужно да му казваш...мисля и намеците ще свършат работа :wink: !Ама ако е срамежлив и не иска да предприеме първата крачка ще ти се наложи ти да се нагърбиш с тази задача!Все пак е по-добре да му признаеш и ако и той има чувства,да тръгнете,отколкото след време да разбереш,че той е изгарял от любов по теб и е можело да се получи нещо,а ти си оставила нещата така!Действай! :wink:

Ami sramejlivichyk e da i tochno tova me pritesnqva shte pochna da mu namekvam dano neshto stane zashtoto e spr svqstno momche i dyrji na men Blagodarq :)
Добре...и после ако стане нещо,разказвай...не че ме бива много в съветите,ама може с нещо да помогна :wink: !
Shte pisha nepremeno :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2007, 19:42
Дръж се приятелски пък ако съдбата ви е отредила да сте заедно, ще сте... 8)

LO6IQ
08-03-2007, 22:06
приятелсво ве к'ва е таз любов :smt044