PDA

View Full Version : Вижте го т'ва и пишете отговорчета...



kinder4e_f
08-03-2007, 19:15
zdr, na vsi4ki zna4i moq problem e sledniq moita nai dobra priqtelka ima priqteli i vsi4ko be6e ok dokato az ne zaminah na more ,kogato se varnah tq mi kaza 4e haresva edin tezi neini priqteli , a li4e6e 4e kogato toi ne e v negovata kompaniq q haresva i denq v koito tq mi kaza 4e go haresva ve4erta te stanaha gadjeta ,no na sledva6tiq den se darje6e super gadno s neq i ednoto "zdrasti" lipsva6e az go izvikah i te govoriha i tq kaza 4e toi i e kazal 4e vse o6te sa gadjeta vsi4ko ok oba4e na sledva6tiq den istoriqta se povtarq i kogat az i toi ostanahme sami az go pitah dali te o6te sa gadjeta a toi kaza 4e predi6niq den q e srqzal a bfr-to ni6to takova ne znae6e i togava sedim nie na peikata i te po4naha da q bazikat posle toi se zakle i pak stanaha gadjeta i moito fr i zvanaha na tela ba6ta i koito ni gleda6e a tq mu be6e obe6tala celuvka i toidoha i tq 6e mu dava celuvka a toi se obra6ta i vika " yes izbazikah te da ti e gadno " i tq fr-to se razstroi a kogat toi pak i "predloji " az znaeh 4e e bazik i predi tq da prieme az i kazah da mu kaje " ne " ama tq " dobre " sega i e kofti i az q gubq kat bfr 6tot tq ose6tam 4e se sardi to si e prosto vatre6no 4uvstvo a kat govorq s neq za tva i tq mi vika " ni6to ne e stanalo vsi4ko si e kakto predi " a ne e a i v profila i v skype e pisala 4e 6e se promeni kat 4ovek a tva mn rqdko go pi6e samo kogat ima seriozni namereniq be6e pisala takova ne6to predi da stanem bfr i se promeni hora plsssssssss pomagaite ne iskam da q gubq kat bfr *** sry za latinicata ama kirilicata mi se precaka

sexy_devil4e
08-03-2007, 19:31
охх,мила много кофти са постъпили тея с твойта бф,пффф тъпаци..добре,тя обичала ли го е тоя,дето се е избъзикал с нея,че толкова се е разстроила?
а защо се отдръпва от теб?няма какво да направиш,освен да поговориш с нея..сподели и притесненията си и проведете серйозен разговор!успех

kinder4e_f
08-03-2007, 19:36
ami vaprosa e 4e tq e vlubena v nego i ne iska da se otkaje ot nego i smqta za vsi4ko men vinovna i se otdrapva ot vsi4ki s predloga " az 6te se promenq 6te sam studena i nqma da izrazqvam emocii" a s neq kat se opitam da govorq i tq mi kazva " ni6to ne se e slu4ilo vsi4ko si e po staromu " no ne e otdrapna se or nas no ot nego i kompaniqta mu ne kazah i 4e i e po dobre tama ama tq ne iskam s teb i sega az vinovna za kvooo prosto imam vina priznah q i milion pati i se izviniq ama ne ta ne az vinovna plsssssssss pomo6t :-k [-o<

sexy_devil4e
08-03-2007, 19:54
ами твойта бф явно е в няква криза,депреси нз кво и аз...добре,де..пробвайте да се държите с нея,все едно нищо не е станало,излизайте,купонясв айте,нека тя да не ви е главен проблем и ще видиш ,че в един момент държанието и ще се промени...кажи и нещо от сорта на"виждам,че се отдръпваш от мен и нещата не са като преди,колкот и да твърдиш обратното..имаш право да ми се сърдиш(ако има),но на всеки трябва да сде даде друг шанс,аз осъзнавам вината си и оттук нататък всичко зависи от теб!ако прецениш,че имаш нужда да поговорим,насреща съм и не искам да се караме за глупости!аз не съм виновна,за нещата,които ти върщиш,когато съм могла съм се опитала да те предпазя,но понякога трябва и ти да поемаш вината за последствията!"пфф..ма и аз нз кво да и кажеш!нз характера и ,нито нищо..само ти знаеш каква е бф-то и ...нз,щке видиш как ще се стекът нещагта!айде,успех,сладка!

kinder4e_f
08-03-2007, 20:03
mersi mn sexy_devil4e pomogna mi mn ama i az nz nie s neq 4esto se karame za gluposti mn rqdko za ne6to seriozno i prez kvo li ne en sme minavali zaedno prez vsi4ko ot "dobrojelateli" do mom4eta vsi4ko ama sega tva e super gadno i tq se sardi a komaniqta vaob6te nz tva e m/u 4 4oveka m/u men bfr-to "gadjeto" na bfr-to i bfr-to na gadjeta na moito fr a drugite nqmat ni6to ob6to nz tva si e ujasno gadno no nz ko da praq ako imate o6te ideiki plssssssssssss pi6ete

08-03-2007, 20:48
Кофти! Гледай да изпозваш препинателни знаци, че така е много объркващо - всичко в едно голяяямо изречение. :roll:

LO6IQ
08-03-2007, 22:58
Ти за нов ред не си ли чувала ?
Ти от България ли си или от къде ? ПИШИ НА КИРИЛИЦА !
Оправи си темата . Така всеки като види един куп латински букви като купчина лайна си казва : пфф т'ва няма кирия да го чета . #-o

young_rich_famous
08-04-2007, 05:21
Т'фа не можах да го разбера #-o :smt017 Аре плс, някой тийн да го преведе на бг ... а т'фа bfr к'фо ше рече :roll: Баф му мамата ... а вие кой клас те ... 2-ри за 3-ти :smt017 :smt005 :-$

alkobalko
08-04-2007, 05:29
Kато се мисли за толкова голяма и умна, че да не приема съвети, остави я да си троши главата. Колкото и да се опитваш да помогнеш на един човек, ако той не желае това няма как да стане. Като онзи продължи да я унижава, тя ще разбере, че не трябва да е с него, дори и да го обича. Тогава ще разбере, че ти си правата.

kinder4e_f
08-04-2007, 06:55
Za LO6IQ iskam da pod4ertaq, 4e kirilicata mi se precaka ina4e 6tqh da pi6a na neq ,a za young_rich_famous 4e bfr zna4i best friend ili nai dobra priqtelka/priqtel . Po temata tq ne iska da 4ue i pravi gre6ka ama kak da q spra ,i az go osaznavam ,a tq -ne tolkova mn li e vlubena v toq idiot koito tolkova q unijava ,i ima li takava stepen na vlubvane mi e vaprosa .

kinder4e_f
08-04-2007, 07:01
здр, на всички значи моя проблем е следния мойта най добра приятелка има приятели и всичко беше ок докато аз не заминах на море ,когато се върнах тя ми каза че харесва един тези нейни приятели , а личеше че когато той не е в неговата компания я харесва и деня в които тя ми каза че го харесва вечерта те станаха гаджета ,но на следващия ден се държеше супер гадно с нея и едното "здрасти" липсваше аз го извиках и те говориха и тя каза че той и е казал че все още са гаджета всичко ок обаче на следващия ден историята се повтаря и когат аз и той останахме сами аз го питах дали те още са гаджета а той каза че предишния ден я е срязал а бфр-то нищо такова не знаеше и тогава седим ние на пейката и те почнаха да я бъзикат после той се закле и пак станаха гаджета и na мойто фр и званаха на тела баща и които ни гледаше а тя му беше обещала целувка и otидоха и тя ше му дава целувка а той се обръща и вика " yes избъзиках те да ти е гадно " и тя фр-то се разстрои а когат той пак и "предложи " аз знаех че е бъзик и преди тя да приеме аз и казах да му каже " не " ама тя " добре " сега и е кофти и аз я губя кат бфр щот тя осещам че се сърди то си е просто вътрешно чувство а кат говоря с нея за тва и тя ми вика " нищо не е станало всичко си е както преди " а не е а и в профила и в skype е писала че ше се промени кат човек а тва мн рядко го пише само когат има сериозни намерения беше писала такова нещо преди да станем бфр и се промени хора плссссс помагаите не искам да я губя кат бфр

Pepon
08-04-2007, 14:28
Вие разумни същества ли сте...щото ако сте на по 11,12 добре...ама ако сте на повече .....по-добре не ми казвай че да не се излагате....

08-04-2007, 18:26
ami na 13 sme opssss tva sam az kinder4e_f zabraih da vlqza sry

bloodranger
08-04-2007, 23:53
zdr, na vsi4ki zna4i moq problem e sledniq moita nai dobra priqtelka ima priqteli i vsi4ko be6e ok dokato az ne zaminah na more ,kogato se varnah tq mi kaza 4e haresva edin tezi neini priqteli , a li4e6e 4e kogato toi ne e v negovata kompaniq q haresva i denq v koito tq mi kaza 4e go haresva ve4erta te stanaha gadjeta ,no na sledva6tiq den se darje6e super gadno s neq i ednoto "zdrasti" lipsva6e az go izvikah i te govoriha i tq kaza 4e toi i e kazal 4e vse o6te sa gadjeta vsi4ko ok oba4e na sledva6tiq den istoriqta se povtarq i kogat az i toi ostanahme sami az go pitah dali te o6te sa gadjeta a toi kaza 4e predi6niq den q e srqzal a bfr-to ni6to takova ne znae6e i togava sedim nie na peikata i te po4naha da q bazikat posle toi se zakle i pak stanaha gadjeta i moito fr i zvanaha na tela ba6ta i koito ni gleda6e a tq mu be6e obe6tala celuvka i toidoha i tq 6e mu dava celuvka a toi se obra6ta i vika " yes izbazikah te da ti e gadno " i tq fr-to se razstroi a kogat toi pak i "predloji " az znaeh 4e e bazik i predi tq da prieme az i kazah da mu kaje " ne " ama tq " dobre " sega i e kofti i az q gubq kat bfr 6tot tq ose6tam 4e se sardi to si e prosto vatre6no 4uvstvo a kat govorq s neq za tva i tq mi vika " ni6to ne e stanalo vsi4ko si e kakto predi " a ne e a i v profila i v skype e pisala 4e 6e se promeni kat 4ovek a tva mn rqdko go pi6e samo kogat ima seriozni namereniq be6e pisala takova ne6to predi da stanem bfr i se promeni hora plsssssssss pomagaite ne iskam da q gubq kat bfr *** sry za latinicata ama kirilicata mi se precaka
Vob6te ko da kaja nz .Ei zarad takiva kele6i ni e izlqzlo lo6o ime :smt013

acidburn1
08-04-2007, 23:56
Бой му е майката!