PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Посетител
08-03-2007, 19:53
Здравейте :) Имам проблем,моля дайте съвет.От известно време съм си харесал 1 мацка с която се познваме от 2 години и сме в прекрасни отношения.Днес бяхме на кафенце всичко мина перфектно,изкарахме си чудестно изпратих си я всичко е 6,но тия пусти чувстви не ме оставиха намира обадих й се по-късно за да я питам дали си е пристигнала 8-[ неиздържах и й я попитах защо толкова много я обичам и тя ми отговори,че незнае,че аз трябва да знам(да се еба в простака как ми дойде точно това на ум ](*,) ](*,) ](*,) :smt013 ) благодарих й за прекрасната вечер като тя каза:да няма проблем,мерси и на теб пожелах й лека нощ и това беше за днес..
Сега се чувствам ужасно честно казано :smt011 :smt013
Чудя се как да постъпя по-нататък с нея.Ако може дайте 1 рамо :smt006 ::: ](*,)

посетител
08-03-2007, 19:56
Леле обърках заглавието и потребителя #-o #-o Моля някой от модераторите да го редактира O:) O:) [-o<

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2007, 20:00
к'ва беше интонацията й на гласа, като я питааа хмз... 'защо толкова я обичаш'?
ако се притесняваш за в бъдеще к'во ще последва, просто се дръж приятелски все едно нищо не е станало. въздържай се от всяк'ви подмятания по тоя ?с, ако не си сигурен, че не изпитва нищо към теб. но пък ако започне да ти се 'умилква'... дръъъъъъж се възможно най-естествено, колкото и да е трудно.
баси, на думи звучи изключително лесно, пък като опре ножа до кокала и направо не се побирам в кожата си 8-[ ... но въпреки т'ва съм успявала да запазя 'самоообладание' тъй че вярвам, че и ти ще се справиш... :wink: 8)

Посетител
08-03-2007, 20:08
Ами да ти кажа весел й беше гласа такъв.М/у другото имаме и предистория с нея бяхме на лагер тя взе че пийна 8-[ 8-[ повечко налетя ми намляска ме едно хубаво й заспа.На следващия ден каза че нищо не помни ](*,) :smt011 :smt013
Не искам да и давам зор,но нали знаеш сърцето като иска някого трудно е да му се противопоставиш :smt012 :smt011
Чудя се дали да й се обадя утре от една страна ще стана много нахален ](*,) ](*,) а от друга може да си помисли че е било нещо моментно :-s
:-s

gPa3HuTeJl
08-03-2007, 20:12
Не мисля, че трябва да се притесняваш...Това, че си й казал, че я харесваш тоест обичаш е даже в твоя полза.. Др1ж се нормално....естествено...б1ди себе си... не се преструвай на някои друг... Най-важното при едно момиче е когато си с него да б1деш себе си, а не да се притесняваш и да се сд1ржаш.... Според мен даже трябва да и го казваш това " Обичам те ! " по-често...

Дано с1м ти помогнал..


:smt006

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2007, 20:16
Ами да ти кажа весел й беше гласа такъв.М/у другото имаме и предистория с нея бяхме на лагер тя взе че пийна 8-[ 8-[ повечко налетя ми намляска ме едно хубаво й заспа.На следващия ден каза че нищо не помни ](*,) :smt011 :smt013
Не искам да и давам зор,но нали знаеш сърцето като иска някого трудно е да му се противопоставиш :smt012 :smt011
Чудя се дали да й се обадя утре от една страна ще стана много нахален ](*,) ](*,) а от друга може да си помисли че е било нещо моментно :-s
:-s

Ще ти бъде трудно, но не й се обаждай утре.
1) Ако има чувства към теб или храни няк'ви симпатиии - ще я държиш в напрежение, ще я провокираш, тя ще си мисли/ще се надява да й се обадиш...
2) Ако обаче тя не изпитва нищо към теб и й се обадиш, може да й досадиш...

и в 2та случая е по-добре да не й звъниш, да не й пишеш и т.н. освен вече ако тя не го направи...

според мен храни няк'ви симпатии към теб... тя мн добре си спомня, че те е целувала...най-тъпото извинение е да кажеш 'напих се - не помня'... просто се е притеснила или е по-срамежлива. освен т'ва е излязла с теб на кафе... като си й се обадил е била весела... тя да не е тъпа, че да не разбере, че я харесваш...

за т'ва утре ако не й се обадиш, ще се побърка от мисли... 8) (личния опит е страшна работа! ^^) и накрая като нищо сама да ти се обади 8)

Посетител
08-03-2007, 20:18
Да прав си!Мерси много за мнението ще го имам в предвид!Но утре се чудя дали да й се обадя да я чуя,пък й какво ще й кажа :-k ще стане нахално.. :smt011

посетител
08-03-2007, 20:22
sh3_1s_7h3_0n3 аз имам чуството че го прие на шега :smt019 :smt019 А и тя няма как да ми се обади каза че няма пари в телефона :smt012 иначе днес си прекарахме прекрастно и двамата :smt004

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2007, 20:30
sh3_1s_7h3_0n3 аз имам чуството че го прие на шега :smt019 :smt019 А и тя няма как да ми се обади каза че няма пари в телефона :smt012 иначе днес си прекарахме прекрастно и двамата :smt004


шега?! напълно сериозна съм, не знам къде долови ирония :-k

Посетител
08-03-2007, 20:35
Не ме разбра не че ти не го приемаш а ТЯ(въпросното момиче) го прие на шега.. :|

Jaden
08-03-2007, 21:31
Споко пич.Може и тя да е хлътнала по теб.Само това може да я е накарало да излезете.

LO6IQ
08-03-2007, 21:59
и ко ся няя пари за валчер . БЕЗОБРАЗИЕ !

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 22:09
Купи й брашно,за да има за какво да идеш до тях...След това я целуваш на вратата,правиш твоята част,крадеш й водката и ми я донасяш за благодарност.

X-taZ
08-04-2007, 08:07
Нищо лошо не си направил... според мене сега е добре да и пратиш един смс... много готин оба4е .. от по любовните... да види че мислиш за нея ! покани я по късно на кафе ... обаче не нахалстваЙ ! това е най-важно .... :smt054