PDA

View Full Version : Проблемче



RoSsY88
08-03-2007, 19:54
та от месеци не бях писала тука...ама ся сам малко объркана...ходя с еидн пич вече седмица и ми е толкова добре с него но уви днеска му беше мн здухано и ме хвана страх да него загубя...почна ми говори за някакви бивши негови,като му казах че най добрата му приятелка(която е сащо моя най-добра приятелка)има гадже и той мн се ядоса щот го била излагала и ся ще се скарат а аз не искам да се карат искамд а са си заедно и аз да съм с тях :( та тоя пич го познавам от 3-4 години ако не и повече и само като име и никога не бях си помисляла че момче като него ще тръгне с момиче като мен...ходех с един негов познат 3 месеца,приятеля ми(сегашният)почна да ме сваля от кафе на кафе и тръгнахме аз зарязах приятеля си и ся съм с тоя...Страх ме е че съм на път да се влюбя,че от години не съм се чуствала толкова добре с момче но някакви страхове ме обгращат...той ми казва че се напатил от жени и любов няма да видя от него,то и аз му отговорих със същото...Просто момче мечта е и за вънщност и за характер...прави се на недостъпен а май ем н чуствителен и ми с еиска да го задържа,да не се кара с приятелка си...да е щастлив с мен...вчера мн се ядоса щот бившия ми(неговият познат ) му казал че сме се оправили и че си излзиаме пак...е бяха големи скандали..не знам кефя му се мн..а и още един проблем аз съм от велико търново но съм прияте студенка у варна и ся ще се местя и знам...та исках само да споделя и ако някой даде някаф съвет ще съм му мн благодарна не сам на 15-16 от ся да е ясно :smt011

KimBerLy1912
08-03-2007, 21:32
Мила съчуствам ти :( От всичко написано до тук си личи че си влюбена...Поговори с него....Всичко това,което го казваш на нас го кажи на него..Обясни му колко го обичаш и колко е важен за теб..Излей си сърцето :smt007 Според мен тфа е начина :) Успех :smt006

Mitizaro
08-04-2007, 07:28
Най-сетне свястна тема...
KimBerLy1912 е прав/права.
Щом смяташ че е чувствителен - ще те разбере.Казваш му го по най-влюбения начин и го хващаш за ръката (ти си знаеш най-добре).Ако той държи на теб повече - ще те подкрепи.Но незнам.Може все още да не сте си толкова близки (ти на него по-точно).
Бтв - тоя предишния заслужава пердах :smt012

П.П - Батко също е приет във Варна, мога да ви запозная :lol:

BaD_GiRl_mL2
08-04-2007, 07:38
Най-сетне свястна тема...
KimBerLy1912 е прав/права.
Щом смяташ че е чувствителен - ще те разбере.Казваш му го по най-влюбения начин и го хващаш за ръката (ти си знаеш най-добре).Ако той държи на теб повече - ще те подкрепи.Но незнам.Може все още да не сте си толкова близки (ти на него по-точно).
Бтв - тоя предишния заслужава пердах :smt012

П.П - Батко също е приет във Варна, мога да ви запозная :lol:

Da, i az taka mislq..Probvai, nishto nqma da zagubish..Nie sme s teb O:)

koalka
08-04-2007, 07:45
Говори с него, относно лъжата на бившия ти.Все пак сега си с него и той, ако тръгне да вярва на всеки, когато му каже нещо, какво ще стане с връзката ви?Накарай го малко да се замисли.Но така, както го описваш, наистина се прави на недостъпен, а може би просто не иска да се задълбочава, защото, както каза ти-патил си е от жени.
Когато ти е хубаво с него, е нормално да се влюбиш и това не можеш да го предодвратиш и не зависи от това той какви чувства ще има.Ако ще стане, ще стане, няма как.Сега бъдете заедно, още сте на много ранен етап от връзката.Не знаеш след това как ще се развият нещата, какви чувства ще има след време и така.Важно е да си имате доверие.

alkobalko
08-04-2007, 08:10
Поговори с него сериозно. Обясни му, че това, което е казал бившия е измислица. Нали най-важното в една връзка е да си имате взаимно доверие.
Напълно разбираемо е да се влюбиш в него, щом те кара да се чувстваш добре. А неговото държание може би наистина е породено от минали рани и разочарования. Мисля, че с времето (ако сте заедно) нещата ще се оправят и той ще се отпусне. И дори и да не го признава нищо чудно скоро да се влюби.

08-04-2007, 10:22
дай му време...но не бързай да му казваш чуствата да не го изплашиш...

RoSsY88
08-04-2007, 10:45
мисля че не трябва да бързам да му казвам,че го обичам щот за ся само ми е добре с него и страшно мн му се кефя и го харесвам...Да съм сигорна у чуствата си щот ходим седмица и нещо макар да си го харесвам от мн време...да видим ко ще стане порсто мн исках да споделя със вас...от години не бях се чуствала така добре с момче...до ся връзкиет ми май бяха главно заради нужди и развлчение ама любов е нямало ... бях прекалено вманиячена да стана студентка...