PDA

View Full Version : Странен въздух.. ;( !???



BaBySwEeT~
08-03-2007, 20:03
проблема ми е следния : когато правя секс с приятеля ми и след като го изкара от вагината ми излиза някав кофти звучен въздух.. който наистина много ме притеснява защото се чувствам адски скомфузно .. и просто нз как да го контролирам немога..макар че тои ми казва че него това нещо не го притеснява... но при мен е обратното адски криво ми става и прецаква цялата работа .. кажете ми плс от какво се получава и как мога да го контролирам или да го предотвратя ????

DIVINE_TIME
08-03-2007, 20:04
Оф,не се притеснявай,това е нормално! Има доста такива теми.. :wink:

08-03-2007, 20:09
mi dokato priqtelqt ti se dviji navun-navutre, vliza vuzduh i ot tova se polu4ava tozi nepriqten dvuk, deto prili4a na pruckane. Ama ne se trevoji 4ak tolkova, 6tom i nego ne go trevoji tova. Moje da go ograni4i6 samo ako ne go pravite v nqkoq mn akrobati4na poza: naprimer ako krakata ti sa na ramenete mu ot misionerska, ne o4akvai da mine tiho, izpitano e i naistina mn djvaka :::

SuN4o_F
08-04-2007, 10:59
normalno e ... v kakva poza go pravite ?

alkobalko
08-04-2007, 11:34
Нормално е, няма защо да се притесняваш.

russianmafiaboss
08-04-2007, 17:17
да напълно нормално е, при секса през целия акт - вътрешността на вагината ти постояно се променя - то се разширява то се свива, и момчето като го изкара -тя се разширява и влиза въздух.. ама ти като се стегнеш малко или започнеш да се движиш - то пак се свива и затове се чува така..