PDA

View Full Version : Role Play?wtf????ко е тфа?



Spork
08-03-2007, 21:46
Бацета и бацки....аре обяснете ми накратко кфо е тфа роу плей....плсссс [-o< [-o< [-o<

quench
08-03-2007, 21:55
http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game

LunaTriCk
08-03-2007, 22:02
"бацки"
:smt005

Spork
08-03-2007, 22:37
"бацки"
:smt005

мии...тъй де.....на женско как му се вика..."баца"ли?... :-k не звучи мн приемливо....ама виж ся"бацки" по стаа.... :-D ми тъй де.....

Spork
08-03-2007, 22:40
http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game


аа...иначе мерси....малко не знам английски...ама ше пуцам с речника.. :-D

Skullbreaker
08-03-2007, 22:43
RP сървърите са малко по-специални WoW сървъри..
В тях освен casual играчите , играят стотици ретарди живеещи в онлайн света с цел :
Да си женят геройте , да им определят наклонността,да правят гилдий заместващи the real life , да си намират нови дрешки , чисто и просто за аутлуук и тн....


ПС: DoV> Screams?

Spork
08-03-2007, 22:52
ае питам аз шото една фр беше си напрайла РП...ама беше мн различно от тфа където ми гоо описвате....в смисъл че....напрайха си герои( снимка на некъф истински човек примерно,не некфи елфи ли са кфи са..)....и някфо кратко описание на героя...и тфа беше..и после почнаха да си измислят историйки работи ала бала....ама ми беше чудно тфа пак ли се води роу плей....шото приличаше малко на комиксо-филмо-форумо-роу плей :mrgreen: :mrgreen: (ебаси думата)....таа така....и кфо е тфа всъшност неййното? :-k

LunaTriCk
08-03-2007, 22:54
простотия е тфа нейното :roll:

quench
08-03-2007, 23:06
Спорк, това е най-долнопробният вариант на всичко, що се нарича РП - заема едно собоено място, което е под LARP-а (луди тийнове тичат из Витоша и се налагат с мечове и се правят, че разиграват сецнка) - а ЛАРП допреди 3-4 години го мислех за особено зле
докато не попаднах на подобна форумна игра - която беше още по-зле
и тъй като тогава бях в тъмен период, в който бях готов да правя всякакви себеунизителни работи, се регнах и написах 1 пост в подобна тема - няква битка между ангели и демони и бля бля - нещо като Барби филмче
явно моята концепция за демоните като неразбираеми и безплътни същества родени от безкрайният хаос беше твърде чужда за играещите там, защото в следващият пост един интелектуалец продължи моят ред на мисли и натъпка демоните в грозна кожа, с ПЛАЩОВЕ ала Батман и ги завря в ДВОРЕЦ и ТРОННА ЗАЛА
това е най-близкият момент до изнасилване, който съм преживявал, зтова мрзя тая форма на приказака без край...