PDA

View Full Version : Дискотека...



ChaosInTheHell
08-03-2007, 21:09
Nqkoi slu4aino da e hodil v tazi diskoteka??? 8)
A i slu4aino ako moje da izbroite nqkoi pesni koito puskat tam,no da ne sa 4alga !

in the time
08-04-2007, 12:41
mili4ka za6to izbra to4no la piovra :-# tolkova kato iska6 pesni otidi do primorsko, vhoda ne e skup, vlez i vij sama :-#

Anger
08-04-2007, 16:36
В La Povra пускат предимно техно и хаус,но има и чалга,и то не малко,друго аз поне не съм ул там,ходил съм доста пъти,хубава е дискотеката,има ко да се прави

b0Nb0n
08-04-2007, 17:18
qka diskoteka ama jamaika e za predpo4itane :)

08-08-2007, 21:16
la piovra e mnogo qka diskoteka stava super 6ou i mnogo qko se rabiiva6 tam i qkoto e to4no 4e da ima nai mnogo 10 pesni 4alga za ve4erta
tolkova ponosimi sa
prepora4vam q opredeleno

Blab
08-08-2007, 22:30
оу, la piovra, la piovra...
За няк'ъв кух dj по 2 лева отгоре ни събраха...
То партито ако сам не си го направиш няма кой...Музиката там обикновено включва - текущите комерси, чалгийка(кат' се почне не спира лесно), някое хаусче(задължително популярно)...Ретро парти не правят, кенефът е яко наакан:))
Но е на минутки от Приморско...и все пак...автобусът стига до "Зангадор":))

136179
08-09-2007, 09:38
be_true, 6te se suglasq s teb 4e v Zangado e mn po-qko ot La piovra .. vupreki 4e Rave partitata sa leko izciklq6ti nad psihikata :D
kolkoto do diskote4kite v Primorsko .. bivat ama ne mnogo

ProstoAz
08-09-2007, 10:14
В Приморско най-яката дискотека е Luxor на плажа, единственото кофти (за мен) е, че не пускат много чалга, ама който не обича чалга - това е мястото. :wink:

Blab
08-09-2007, 11:11
В Приморско най-яката дискотека е Luxor на плажа, единственото кофти (за мен) е, че не пускат много чалга, ама който не обича чалга - това е мястото. :wink:

хмм, хмм, хъмммм:))
може ли да се изкажа?:))
Сервитьорките там са и компанионки(поне тези от миналата година), дрогата е на мах...и музиката не е нищо особено...Чалгийка си има, не е за оплакване...
"Текила" пада, само след 3-4(или 2-3, вече не помня) пускали малко ретро(според момчето на стрелбището:)), на мен атмосферата не ми допада..."Импулс"...ми....с всичките малчугани в краката ми пак мога да си изкарам весело на комерсите..."Сото"-хахха:))
Само на мен ли ми се стори така или т'ва лято е мн пусто вечер в Приморско...по баровете всичко е празно...да препоръчам...ник'ви Хавани...мно'о режат...цените са...ъъъ...3-ни:))...."Дежа Вю" бива...макар че барманите не са от най-дружелюбните и не се пазарят:))хах, ама се отплеснах....никакви Оргазми също...."Нептун" закрит ли е???И все пак гласувам за Китен...може да е селце през деня, ама нощем е яко куул:))

Anf3tamin4o
08-09-2007, 11:39
Ходил съм а ето и песните Но не ме кефи особенно има и по добри
Зангадор като че ли е по хубава


Deep Dish - We gonna feel it
D-Devils - Dance with the devil
Asle Bjorn feat Leya & Anne K - Lucky you
Martijn Ten Velden - I wish you would (remix)
Beyonce & Shakira - Beautiful liar
Akon feat Eminem - Smack that
Mastiksoul vs Saeed Younan - To the beat (Saeed Younan remix)
Bump - Rushing (Dave Spoon vocal mix)
Freemasons - Rain down love (Phunkk Mobb remix)
Timbaland feat Nelly Furtado & Justin Timberlake - Give it to me
David Vendetta feat Rachael Starr - Bleeding Heart (Vocal Mix).mp3
diddy feat fatman scoop - last night (remix).mp3
Pepi - Shte Te Narisuvam (club remix).mp3
Dj Tatana-If i Could.mp3
DJ Sava feat. Elena - Gone Away.mp3

ProstoAz
08-09-2007, 11:45
Не знам как е било миналата година, но аз такива неща не забелязах, а вчера се върнах от Приморско. Купона е на мах, сега е сезона.
Иначе "Сото" и "Текилата" са си дупки, все едно в мазе влизаш. В "Текилата" само след 3 часа като е безплатно съм влизала, ама много се бият там, някакви селски ГЪЗарчета. "Импулс" така и не посетих. А има и една дискотека "Атила" - малко забутаничка, ама там е по-спокойно и пускат саааааааамо чалга, но посетителите са предимно от някакви училищни летни лагери. Иначе не е лошо и не е мазе и сервитьорката е голяма сладурана. :lol:

136179
08-09-2007, 20:55
Rave partitata

Не ставайте смешни... На такива места за рейв не може да се говори... :smt005

ok de ... spodelqm ob6toto mnenie 4e be6e bezinteresno ..