PDA

View Full Version : Харесвате ли??



sashoTo
08-03-2007, 22:29
ako moje se opishete za da widim kakuw tip momicheta hareswat rusi momcheta :) shoto mislq da se prawa rus i ne sum sigoren :X

Devilka
08-03-2007, 22:31
Определено не си подбирам момчета по цвета на косата!Но принципно изрусени момчета не ми допадат особено...

Jaden
08-03-2007, 22:32
По принцип противоположноьтите се провличат.Аз например съм рус и си падам по мургави ,а ти ако си светъл предполагам си падаш по тъмни момичета

lilit_666
08-04-2007, 06:16
Ami da,харесват ми,ама само естественно русите.На др.им стои изкуствено и ми е грозно.Все пак си предпо4итам мургаво мом4е с тъмна коса.Не те съветвам да се вод6 по русата мода,като овца!

koalka
08-04-2007, 06:21
Не. :) Всъщност така не мога да кажа...Има други условия, по-важни.

50cent
08-04-2007, 06:29
deda znam az sum si mislel da se pravq rus normalna za bulgarin koja kato na cvqt si imam abe deda znam

pavkata91
08-04-2007, 07:10
е аз съм русокос (естество) някой момичета не им допадат особено русокосите...е имаше ги 2-3 момичета който се сбиха за мен :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ама това е друг въпрос :D :D :-D :-D :-D :-D :wink: :wink: :wink:

DjBaloon
08-04-2007, 07:37
е аз съм русокос (естество) някой момичета не им допадат особено русокосите...е имаше ги 2-3 момичета който се сбиха за мен :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ама това е друг въпрос :D :D :-D :-D :-D :-D :wink: :wink: :wink:
I posle lelkata ot deckata gradina vi razdeli?!?! i vi prati da si lqgate?!? :smt005

Reed
08-04-2007, 07:54
На мен лично не ми харесват изрусени.

koalka
08-04-2007, 07:58
Изрусено момче е най-гадното нещо, просто....

rakiQ
08-04-2007, 08:00
ужасни са блондинковците !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и тия синеоки,зеленооки........
най -си е добре с тъмни очи и тъмна коса :smt007 :smt007 :smt007

zloto
08-04-2007, 08:02
Нямам нищо против естествено русите обаче изрусените :smt078 :smt011

Blacklisted
08-04-2007, 08:04
ужасни са блондинковците !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и тия синеоки,зеленооки........
най -си е добре с тъмни очи и тъмна коса :smt007 :smt007 :smt007

:smt010


Нямам нищо против естествено русите обаче изрусените
:smt026 :!:

Swinkenhoffer
08-04-2007, 08:09
ужасни са блондинковците !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и тия синеоки,зеленооки........
най -си е добре с тъмни очи и тъмна коса :smt007 :smt007 :smt007

няма по-хубаво от естествен блондинко с дълга коса.. :mrgreen:
но няма по-ужасно от изрусен мъж. :lol:

sexy_devil4e
08-04-2007, 09:19
Определено не си подбирам момчета по цвета на косата!Но принципно изрусени момчета не ми допадат особено...
:!: :!: :!:

Mimka_sweet
08-04-2007, 09:38
Изрусявай се като искаш,най-много някой да ти повърне върху косата ](*,)

Kianna
08-04-2007, 09:41
Нямам нищо против естествено русите обаче изрусените :smt078 :smt011



:smt038

find_m3
08-04-2007, 09:59
Руси да изрусени НЕ

X-taZ
08-04-2007, 12:25
ХАресвам BLondYta .... зависи ти какъв си и как ще ти стои ... ;) иначе за момичетата мога да ти кажа че няма значение и без това вс сме красиви !

Lestat357
08-04-2007, 14:28
ako moje se opishete za da widim kakuw tip momicheta hareswat rusi momcheta :) shoto mislq da se prawa rus i ne sum sigoren :X

Можеше и малко по-грамотно, ама айде... Няма определен тип момичета, които да харесват руси момчета. По отговорите тук какво ще разбереш? Колко от отговорилите познаваш лично или дори си сигурен как изглеждат? По мои лични наблюдения - по-малките обикновено с по-детски начин на мислене или съответно тези с по-силни характери, за да им бъдат по-лесни за контролиране. Но това не е задължително да е така - казвам го на база няколко приятелки и основно на база гаджето на един мой приятел, които е естевствено рус. Тъмно, но рус. Следоветелно дали ще се изрусиш или не трябва да решиш сам въз основа на собствените си предпочитания. Все пак, имай предвид няколко неща. Първо изрусяването трябва да бъде направено качествено - това ще рече, че за коса със средна дъжина по-малко от 40лв няма как да струва, дори повече. Второ, ако имаш тъмно кестенява или черна коса, преди изрусяването, за да стане наистина руса, а не рижава или нещо подобно трябва да бъде напълно обезцветена. За да не бъде Сиганско!;] Да приемем, че с това вече си наясно. В зависимост от възрастта и формата на лицето ти, според мен няма да е лошо малко да компенсираш с лека брада, дори тридневна, за да не изглеждаш твърде пед... ъмм.. метросексуално. Ако имаш овално лице и по-светла кожа руса коса никак няма да ти отива. Цветът на очите е без значение. С изненада ще установиш и как някой дрехи, които преди са ти се стрували ок като визия отведнъж ще започнат малко особено да ти стоят. Зависи и колко руса точно ще бъде косата ти, естевствено. От всички видове промяна на цвят - изрусяването е най-лошо като последици върху косата ти после. Ако не е особено гъста и хубава в момента, не бих ти препоръчвал да опитваш въобще. Много ще я изтощиш. Корените бързо поникват, например при мен за около два месеца стана (изрусявал съм се, да - 2002-а, мисля), а по-грозно нещо от това няма независимо от пола. Особено, ако разликата е видима. Това ще рече отново пари, време, разправии и по-лошото - третиране. При момичетата явно е по-различно, въпреки това рядко можеш да видиш момиче с хубава коса, при положение, че е била изрусявана повече от година. Има продукти за поддръжка (шампоани, балсами, маски), но това отново са пари, време и разправии. Дори и да смекчат малко нещата - изруси я десет пъти и пак ще си говорим. Какво още.. хмм. Ако като пример ти служи някой рок музикант или известна личност, надявам се съзнаваш, че там нещата са коренно различни, а и често нямат нищо общо с това, което си мислиш че виждаш ти. При положение, че решиш да си възвърнеш отново естевствения цвят на косата (да не кажа "когато) вероятността да съвпадне с него е повече от минимална. Изрусяването, когато го направих аз беше доста актуално, но вече не е. Огледай се на улицата, ако щеш. Точно това не е начинът да бъдеш различен или по-атрактивен, поне според мен. Ако можех да върна времето назад - не бих го правил въобще. Ти си знаеш - ако си чак толкова любопитен направи го, но поне гледай да бъде качествено. Успех!


иначе за момичетата мога да ти кажа че няма значение и без това вс сме красиви !

Ееех, мечтиии! :lol:

miminia
08-04-2007, 15:28
зависи на някой им стои добре :wink: ,но за очите особено зелении :smt007 водят :lol: иначе има и хубави блондинковци :)