PDA

View Full Version : Moderaed:Правилно ли постъпвам?



Прасковаааааа
08-03-2007, 23:32
Еми работата е такава,че вмомента се занимаваме с едно момче..целуваме се..на скоро имахме мн хубави моменти заедно..все още не сме правили секс...а той преди мен е ходел с едно момиче 5 години..обаче я е скъсал за това,че тя не го е оставяла намира в последно време..в смисъл когато на нея не и се излзиа..и той не трябва да излиза.... той постояно ми пише смс..споделяме си много когато сме заедно..обаче сестра ми се познава с това момче от преди това и ми каза аз да не го търся много..в смисъл да чакам той да ми звъне..но в същото време когато съм с него да показвам какво изпитвам..но просто да не му отговарям на всичките му смс..да не му звъня всеки ден..а само когато имам да го питам нещо..така момчето нямало да изгуби интерес...
е та въпроса ми е как мислят момчетата..според вас правилно ли е така да се прави..та дори и не само в този случай а по принцип:)..таа кажете:) :smt016 :smt016 :smt016 :-D

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 08:48
Мммм,мисля си,че е правилно. ;)
Не му купувай и водка и всичко ще е наред... Само да не те зареже де...

sexa_na_kompleksa
08-04-2007, 08:51
И според мен трябва да послушаш среста си. :wink:

08-04-2007, 08:54
mda az li4no 4akam mom4etata da me tursqt pi6at zvanqt ... nikoga ne sum tursila mom4e az purva i ne smqtam da go pravq trqbva da ima6 uvajenie kum sebe si .. nerzbiram momi4eta deto samo zvanqt i dosajdat blqkkk :evil: