PDA

View Full Version : Moderated:Не знам как да я поканя на среща



08-04-2007, 02:02
Запознах се с едно момиче по скайпа.Та поне на външен вид тя много ме кефи.Е да ,но има и малък проблем.Въпреки ,че много ме кефи ,като я видя в скайпа и просто се вдървявам и се притеснявам да и пиша.Просто незнам какво.Как да я накарам да се видим на 4 очи.там е лесно.Но тук е...?!А и тя нормално в началото се държи доста грубо и отблъскващо...

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Jaden
08-04-2007, 02:06
Запознах се с едно момиче по скайпа.Та поне на външен вид тя много ме кефи.Е да ,но има и малък проблем.Въпреки ,че много ме кефи ,като я видя в скайпа и просто се вдървявам и се притеснявам да и пиша.Просто незнам какво.Как да я накарам да се видим на 4 очи.там е лесно.Но тук е...?!А и тя нормално в началото се държи доста грубо и отблъскващо...

Човек трябва да изпита тръпката от истинското запознанство ,а не от разни скайпове.

08-04-2007, 02:07
Запознах се с едно момиче по скайпа.Та поне на външен вид тя много ме кефи.Е да ,но има и малък проблем.Въпреки ,че много ме кефи ,като я видя в скайпа и просто се вдървявам и се притеснявам да и пиша.Просто незнам какво.Как да я накарам да се видим на 4 очи.там е лесно.Но тук е...?!А и тя нормално в началото се държи доста грубо и отблъскващо...

Човек трябва да изпита тръпката от истинското запознанство ,а не от разни скайпове.А как предлагаш да реагира ,като на 5 съобщение и кажа ае навънка ,без да ме е опознала?!

Jaden
08-04-2007, 02:09
Запознах се с едно момиче по скайпа.Та поне на външен вид тя много ме кефи.Е да ,но има и малък проблем.Въпреки ,че много ме кефи ,като я видя в скайпа и просто се вдървявам и се притеснявам да и пиша.Просто незнам какво.Как да я накарам да се видим на 4 очи.там е лесно.Но тук е...?!А и тя нормално в началото се държи доста грубо и отблъскващо...

Човек трябва да изпита тръпката от истинското запознанство ,а не от разни скайпове.А как предлагаш да реагира ,като на 5 съобщение и кажа ае навънка ,без да ме е опознала?!


Абе ,пич ,слушай сега!
Първо:Недей да си търсиш мацки в нета ,щото ако го правиш и си загорял ке станеш още по загорял.А ако не си ке станеш.

Второ:
Срещни се с мацето ако се съгласи.Тъй и тъй си я поканил.Ама я по-добре се хвани с някоя дето сте се запознали във "Невиртуалното"пространство!

koalka
08-04-2007, 03:17
Сега се държи грубо и отблъскващо, защо го прави?Харесваш я и за това се притесняваш, но се вижте-нищо не губиш.

08-04-2007, 04:48
6tom ne moge6 da govori6 s neq po skypa o6te pove4e 6te se vdurvi6 kato se sre6ene.

alkobalko
08-04-2007, 05:33
Престраши се да и пишеш и подхвърли едно предложение за кафе.

young_rich_famous
08-04-2007, 05:39
Кажи и ... " Мацко ай тъ воа на кайве или на разходка " ... :roll: Момичетата обичат " лошите " момчета ... уж :smt005 Айде и успех :smt006

cskamoni4ka
08-04-2007, 06:31
Просто се престраши и я покани на среща.

50cent
08-04-2007, 06:50
to4no brao pi4 4ete6 mi mislite

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 09:55
Запознах се с едно момиче по скайпа.Та поне на външен вид тя много ме кефи.Е да ,но има и малък проблем.Въпреки ,че много ме кефи ,като я видя в скайпа и просто се вдървявам и се притеснявам да и пиша.Просто незнам какво.Как да я накарам да се видим на 4 очи.там е лесно.Но тук е...?!А и тя нормално в началото се държи доста грубо и отблъскващо...
Ще свикнеш. ;) И аз бях така,но с малко повече старание веднага мисля тема за разговор.Чатил съм си с момиче,което,ако не я питам,няма да каже нищо. ;) И то става въпрос за дълъг чат.

bloodranger
08-04-2007, 10:23
Ei onez ot matricata pravi bqha si4ko e tehnologii.Aman na4i tva e sig 100-nata tema za "zapoznahme se po neta obi4ame se no kak...." puu na neta si mal4at pak na jivo nz kvo 6a e haha mal4anieto na agnetata sig ama 4ast 2 :P

---->po temata vikni q na kafe (puu si4ki kafedjii stanaha) 6tot drugade ti e rano kat ta slu6am si na 14-15 sig tai 4e ve4erq v restorant na sve6ti 6e e malko ......pompozno nali :-k

08-04-2007, 14:00
Абе хора ,аз с нея няма и да съм си писал 3-4 мин. вие викни я на среща.Тя да не е луда да приеме..

krem4et0
08-04-2007, 14:22
Аз се запознах с моя приятел в Мирка. Чатехме всеки ден по 3-4 часа. Говорихме за всичко-от изпити(бяхме тогава кандидат-студенти) до готвене. След 2 месеца чат го поканих на кафе. Заедно сме-3 години без месец :)

08-04-2007, 16:24
-Кво ще правиш утре вечер
-Нищо...що ?
-Сиг ли си ?
-Да,що ?
-Щот ще бъдеш с мене...
Може да пробваш нещо такова(може и да стане ако не отговаря точно :mrgreen: ..но все пак винаги е полезно да си имаш подготвен шаблон ;) ) ..а може и да минеш с едно 'искаш ли да излезем ?'..пишеш го и просто натискаш Enter

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 16:38
-Кога ще ме ходим на кафе? ;)

08-04-2007, 18:17
Днеска изгубих всичко на ЕФУ.Ама давайте идеи.До сряда ще имам пак бая кинти

ODB36
08-04-2007, 23:49
пишеш и - имаш ли желание утре да излезем и да пием по питие?
и тва е нищо сложно!!какво се чудите толко!