PDA

View Full Version : Момичета какво ви харесва в момчето?



Страници : [1] 2

50cent
08-04-2007, 07:20
koe nai mnogo vi privli4a v edno hubavo mom4e

pavkata91
08-04-2007, 07:22
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!

MostHated
08-04-2007, 07:38
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

koalka
08-04-2007, 07:48
Характера. :wink:

alkobalko
08-04-2007, 07:49
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

08-04-2007, 08:03
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

Ако външния вид не ти се е сторил отвратителен.

alkobalko
08-04-2007, 08:04
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

Ако външния вид не ти се е сторил отвратителен.

За мен няма определение като отвратителен външен вид или грозен човек. Просто човек, който не ми допада. Защото този, който не ми допада, може да е много привлекателен за другите.

sexa_na_kompleksa
08-04-2007, 08:06
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

Не ни слагай всичко под общ знаменател !
Има много такива теми,можеше да се поразровиш малко преди да я пуснеш.

X-taZ
08-04-2007, 08:17
ОоООоООооо мииии най-вече усмивката мене.... и Телосложение.. и да се грижи за себе си .. най-важното !!! :smt023

KimBerLy1912
08-04-2007, 08:19
Първо гледам усмивката :wink: След това ръцете...Обожавам мъжествени ръце :oops: После гледам очите,изражението на лицето като цяло... :) Аве най-вече усмивката...Тя поразкрива характера :wink: А ако дилемата е кое е по-важно-външност или характер,аз съм твърдо ЗА характер =;

deni4kata333
08-04-2007, 13:20
van6nosta e parvoto vpe4atlenie a parvoto vpe4atlenie e nai vajno \:D/

08-04-2007, 13:22
Само да питам - момичета, като вие сте по-красивия пол, тогава защо харесвате същества по-грозни и по-космати от вас? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, обаче аз не виждам какво толкова виждате в нас - мъжете.

gPa3HuTeJl
08-04-2007, 13:23
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

мхм... и гледат дали си футболист... с оная прическа като настр1хнал петел.. големите цайси... и естествено черното герданче на перлички или там к'вото е...

Е т'ва гледат тееновете... а една по свясна и сряла жена ш'е погледне както каза Aleks п1рво в1ншния вид, после характера..

08-04-2007, 13:37
Какво намира жената в мъжа? Аз ако бях жена сигурно щях да бъда лесбийка. Защото не мога да разбера като жените са по-красивия пол, тогава защо харесват същества по-грозни и по-космати от тях? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, логично. Обаче аз не виждам какво толкова жените виждате в нас - мъжете.

fen4i_na_avril_and_lp
08-04-2007, 13:47
Какво намира жената в мъжа? Аз ако бях жена сигурно щях да бъда лесбийка. Защото не мога да разбера като жените са по-красивия пол, тогава защо харесват същества по-грозни и по-космати от тях? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, логично. Обаче аз не виждам какво толкова жените виждате в нас - мъжете.Ми няма и да видиш!
По темата.....първо гледам външния вид после и това как се държи....

nofi
08-04-2007, 14:22
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

мхм... и гледат дали си футболист... с оная прическа като настр1хнал петел.. големите цайси... и естествено черното герданче на перлички или там к'вото е...

Е т'ва гледат тееновете... а една по свясна и сряла жена ш'е погледне както каза Aleks п1рво в1ншния вид, после характера..
Да не съм те чула!
За оная прическа като настръхнал петел, големите цайси и естествено черното герданче на перлички или там к'вото е само мога да ти кажа че ме отблъскват толкова много че няма на къде повече!

Иначе мен ме привличат хубави ръце и дълбоки очи!

08-04-2007, 14:24
Какво намира жената в мъжа? Аз ако бях жена сигурно щях да бъда лесбийка. Защото не мога да разбера като жените са по-красивия пол, тогава защо харесват същества по-грозни и по-космати от тях? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, логично. Обаче аз не виждам какво толкова жените виждате в нас - мъжете.Ми няма и да видиш!
По темата.....първо гледам външния вид после и това как се държи....
Ъ... Е ти каза едно голямо нищо.

08-04-2007, 14:32
Какво намира жената в мъжа? Аз ако бях жена сигурно щях да бъда лесбийка. Защото не мога да разбера като жените са по-красивия пол, тогава защо харесват същества по-грозни и по-космати от тях? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, логично. Обаче аз не виждам какво толкова жените виждате в нас - мъжете.Ми няма и да видиш!
По темата.....първо гледам външния вид после и това как се държи....
Как се държи? Ъ... къде се държи? За главата?

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2007, 15:19
какво харесвам????добре почвам...

~да е миличак ...
~добричък
~да има приличен вид :)
~да ме глези
~да ми звъни 3 пъти на ден когато сме разделени (примерно когато съм на почивка или нещо такова)
~да ме изненадва..
~искам да ее.. неповторим :) винаги да ми е инт с него ии... непредвидим..
~да е тип "лошо момче" би било в плюс :)
~да има приятели..
~да се усмихва
~да ме кара да се смея...
~когато съм с него да забравям за времето...
~мм да държи ръката ми когато се разхождаме
~да ме кара да се ядосвам... :) и после...... да каже примерно .. затвори си очите и да ме :smt008 :::
~да ми прави комплименти(ако са заслужени!!!!!)
~когато съм тъжна да ми звъни.. дори и да не казвам нищо ..
~а ако някои ме обиди.. да не стои кат пън...
~ест би ме радвало ако ревнува.. и го показава .. ест не прекалено!
~искам когато говори с приятелите си за мен.... да се усмихва :)
~искам някои които на НГ да е с мен и точно в 12 да ме :smt008
~някои които през цялото време да ми дава безброоооои прегръдки :)
~да остаава понякога вкъщи просто да ми помогне да свърша нещо...
~просто.. някои които не би разбил сърцето ми....

тааааа нещо много ми станаха нещата които ми правят впечатление в едно момче :lol: НО със сиг .. са 3 пъти по толкова просто не ми се пише вече :)

iLoveChocolate
08-04-2007, 15:35
е гледам може би най-много лицето,прическата и очите не ме засягат мн

gPa3HuTeJl
08-04-2007, 17:30
a[N]D[i]T[k]a]какво харесвам????добре почвам...

~да е миличак ...
~добричък
~да има приличен вид :)
~да ме глези
~да ми звъни 3 пъти на ден когато сме разделени (примерно когато съм на почивка или нещо такова)
~да ме изненадва..
~искам да ее.. неповторим :) винаги да ми е инт с него ии... непредвидим..
~да е тип "лошо момче" би било в плюс :)
~да има приятели..
~да се усмихва
~да ме кара да се смея...
~когато съм с него да забравям за времето...
~мм да държи ръката ми когато се разхождаме
~да ме кара да се ядосвам... :) и после...... да каже примерно .. затвори си очите и да ме :smt008 :::
~да ми прави комплименти(ако са заслужени!!!!!)
~когато съм тъжна да ми звъни.. дори и да не казвам нищо ..
~а ако някои ме обиди.. да не стои кат пън...
~ест би ме радвало ако ревнува.. и го показава .. ест не прекалено!
~искам когато говори с приятелите си за мен.... да се усмихва :)
~искам някои които на НГ да е с мен и точно в 12 да ме :smt008
~някои които през цялото време да ми дава безброоооои прегръдки :)
~да остаава понякога вкъщи просто да ми помогне да свърша нещо...
~просто.. някои които не би разбил сърцето ми....


Ооо0о0о котенце покривам спис1ка с изискванията... така...без да искам...

Ghost_Runner
08-04-2007, 20:54
Ако си след 18 години
1.Гледат външноста
2.Парите
3.Характера

bobka
08-04-2007, 21:17
mi...kat se zamislq mom4etata koito si xaresvam purvo mi stavat mn dobri fr. taka 4e purvo xaraktera a vun6nosta nqma zna4enie.daje sum si xaresvala mom4eta koito mn fr sa me pitali "e dobre de kfo xaresva6 v toq."no az mn obi4am dulgi kosi e vse pak da ne sa po dulgi ot moita :-D
a otnosno tva kak momi4eta si xaresvat mom4etata pri polojenie 4e te sa po groznovati i kosmati i 4e nqmalo logika. momi4etata ne gledat samo kato mom4etata vun6niq vid(ni6to li4no ama e taka pone v puberteta) te tursat i milo i dobro otno6enie.A i na vas kf vi pre4i da ste xaresvani???

KUM4o
08-04-2007, 23:21
То вече го написаха де ,но е много важно да имаш настръхнал косъм прическа, да имап цайси ,които ти скриват 70% от лицето ,да носиш герданчета или ланци по половин килограм и по възможност да имаш кола или мотор иначе ако си пеш си един вид самец или пък ако не си от тия фешъните си си сам.Иначе според мен ясно е ,че трябва да се обърне внимание на външния вид той има голямо значение ,но забелязах ,че напоследък повечето тийнове от порядъка на 15-16 години обръщат прекалено внимание на външния вид.Ако въпросното момче не е плейбой-а на махалата просто му бият шута без да се пробват да го опознаят.

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-04-2007, 23:26
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

acidburn1
08-04-2007, 23:29
Да му е голям члена естевено това е първото , а ако не му е голям ще го утеша с "Сега е модата на малките телефони и на малките коли.
Спокойно,когато дойде модата на малките пишки и ти ще можеш да се похвалиш с нещо " :D:D:D:D

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-04-2007, 23:30
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!

Вица на деня :-D

Още ли има хора,които вярват,че е така :shock: :shock: :?


Ми не..не мисля!Въпреки че съм момиче.. :roll:

bloodranger
08-05-2007, 00:05
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!
ti v koi vek jivei6 be :lol:

bloodranger
08-05-2007, 00:10
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!

Вица на деня :-D

Още ли има хора,които вярват,че е така :shock: :shock: :?


Ми не..не мисля!Въпреки че съм момиче.. :roll:
vqrno jenite ne sa hora

ve4e imame i samopriznaniq :twisted:

Jaden
08-05-2007, 00:11
Няма кво да се лъжем-мацките най-много си падат по кинти и тва йе!!!!
Повръща ми се като гледам някакви мадами на по на 20-25 години с огромни джипове ,мерцедеси и беемвета ,дето нямат нито акъла ,нито парите да си ги купят ,ама акто срещнат някой с кинти веднага отварят краката курвите.

acidburn1
08-05-2007, 00:16
Няма кво да се лъжем-мацките най-много си падат по кинти и тва йе!!!!
Повръща ми се като гледам някакви мадами на по на 20-25 години с огромни джипове ,мерцедеси и беемвета ,дето нямат нито акъла ,нито парите да си ги купят ,ама акто срещнат някой с кинти веднага отварят краката курвите.

:D:D:D

bloodranger
08-05-2007, 00:30
Няма кво да се лъжем-мацките най-много си падат по кинти и тва йе!!!!
Повръща ми се като гледам някакви мадами на по на 20-25 години с огромни джипове ,мерцедеси и беемвета ,дето нямат нито акъла ,нито парите да си ги купят ,ама акто срещнат някой с кинти веднага отварят краката курвите.
mani tva nai mi e gadno kat vidq nekvi macki s 4i4kovci ama biter 4i4kovci na 50-60 godini s ple6ili tikvi debeli4ki mazni4ki kat poni4ka posred lqto(palneja e specialen zelen krem s rabotno ime "valuta" i tiho ne izdavaite na drugi tva e firmena taina) :smt013

Jaden
08-05-2007, 01:34
Няма кво да се лъжем-мацките най-много си падат по кинти и тва йе!!!!
Повръща ми се като гледам някакви мадами на по на 20-25 години с огромни джипове ,мерцедеси и беемвета ,дето нямат нито акъла ,нито парите да си ги купят ,ама акто срещнат някой с кинти веднага отварят краката курвите.
mani tva nai mi e gadno kat vidq nekvi macki s 4i4kovci ama biter 4i4kovci na 50-60 godini s ple6ili tikvi debeli4ki mazni4ki kat poni4ka posred lqto(palneja e specialen zelen krem s rabotno ime "valuta" i tiho ne izdavaite na drugi tva e firmena taina) :smt013

Ето за това казвам ,че курви като българските няма по тая земя!!!

08-05-2007, 05:47
prez onaq rabota mi e za haraktera 1 pat jiveq pone da e s nqkoy pi4 nay mn haresva zelenite o4i v edno mom4e :-D :smt007

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 07:46
Zavisi..razlichno e..no po princip, tova da e kavaler vinagi moje da me privleche :oops:

Kianna
08-05-2007, 08:48
Няма кво да се лъжем-мацките най-много си падат по кинти и тва йе!!!!
Повръща ми се като гледам някакви мадами на по на 20-25 години с огромни джипове ,мерцедеси и беемвета ,дето нямат нито акъла ,нито парите да си ги купят ,ама акто срещнат някой с кинти веднага отварят краката курвите.
mani tva nai mi e gadno kat vidq nekvi macki s 4i4kovci ama biter 4i4kovci na 50-60 godini s ple6ili tikvi debeli4ki mazni4ki kat poni4ka posred lqto(palneja e specialen zelen krem s rabotno ime "valuta" i tiho ne izdavaite na drugi tva e firmena taina) :smt013

Ето за това казвам ,че курви като българските няма по тая земя!!!


Не говори за българските курви..в някои страни мъжете си "вземат" някоя девойка на 20 и издържат семейството и после до живот и видите ли не я "купували".Че има курви-има,но има и такива дето сме далеч от курвенлъка (или там какво му се вика).


А аз..аз първо гледам едно момче дали е високо или ниско.Обичам високи,а не запетайки.Другото,което гледам са годините,външен вид и дали учи(евентуално да следва или да е завършил висше образование).

Това са минималните ми критерии..има още много де..например да не се боядисва-това е работа на жените,да не се лакира и т.н.Абе с една дума харесвам истински мъже,дето да не ходят повече от мен на фризьор и козметик :!: :evil:

DjBaloon
08-05-2007, 09:12
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!
Ti si golem obraz be :smt005
Po temata: Az oshte ne sum se zapoznaval s momiche,koeto ne gleda vunshniq vid :-D

shemetaa
08-05-2007, 09:20
awe po-nagore v temata 4etoh 4e mackite si padali nai-mnoy po parite :shock: :shock: :shock: yayy neznaeh 4e VSI4KI sa tekiva....hora gre6ite!ima edni 10%[ot koito sum i az,za koeto se rdafam]koito tarsqt otno6enie a ne pari i podaraci i sex...mamka my liubovta ne e samo nekfi cvetq,zlatni lanci i qko disko....liubovta za men e otno6enie....po temata 6te kaja 4e haresvam v edno mom4e dobroto darjanie sprqmo men!,a ne da mi iska samo sex....tfa e cakata-otno6enie-pone za men :smt016

08-05-2007, 09:33
4e e мом4е :-D

08-05-2007, 14:13
pone za men ne e nai-vajen vun6niq vid na mom4eto...bix jertvala malko ot krasotata,za da ne e kuxa 4erupka i da moga da ob6tuvam s nego..t.e. xaraktera ima su6to mnogo golqmo zna4enie :-k

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 18:58
pone za men ne e nai-vajen vun6niq vid na mom4eto...bix jertvala malko ot krasotata,za da ne e kuxa 4erupka i da moga da ob6tuvam s nego..t.e. xaraktera ima su6to mnogo golqmo zna4enie :-k

Abe neznam, no povecheto koito sa mnogo hubavi se mislqt za gyzarcheta i naistina da kuhi leiki..taka che nai-dobre e da ima ot vsichko po-malko :roll:

Dark_Angel_F
08-05-2007, 20:43
Първото което гледам е външниия вид , а псоле гледам да опозная момчето ....

mm...
08-05-2007, 20:46
Характер , външен вид ;)

GaNgStAz
08-05-2007, 20:58
a[N]D[i]T[k]a]какво харесвам????добре почвам...

~да е миличак ...
~добричък
~да има приличен вид :)
~да ме глези
~да ми звъни 3 пъти на ден когато сме разделени (примерно когато съм на почивка или нещо такова)
~да ме изненадва..
~искам да ее.. неповторим :) винаги да ми е инт с него ии... непредвидим..
~да е тип "лошо момче" би било в плюс :)
~да има приятели..
~да се усмихва
~да ме кара да се смея...
~когато съм с него да забравям за времето...
~мм да държи ръката ми когато се разхождаме
~да ме кара да се ядосвам... :) и после...... да каже примерно .. затвори си очите и да ме :smt008 :::
~да ми прави комплименти(ако са заслужени!!!!!)
~когато съм тъжна да ми звъни.. дори и да не казвам нищо ..
~а ако някои ме обиди.. да не стои кат пън...
~ест би ме радвало ако ревнува.. и го показава .. ест не прекалено!
~искам когато говори с приятелите си за мен.... да се усмихва :)
~искам някои които на НГ да е с мен и точно в 12 да ме :smt008
~някои които през цялото време да ми дава безброоооои прегръдки :)
~да остаава понякога вкъщи просто да ми помогне да свърша нещо...
~просто.. някои които не би разбил сърцето ми....

тааааа нещо много ми станаха нещата които ми правят впечатление в едно момче :lol: НО със сиг .. са 3 пъти по толкова просто не ми се пише вече :)


Ехеее, ти описа нек'ъф идеален :) Направо адския :P
Иначе, аз гледам малко външния вид и най вече характера, т'ва е като за начало ;)

sladko_dete
08-05-2007, 21:24
Първото нещо което забелязвам е външния вид, и най - вече очите, защото те най - много говорят за самия човек, и след това гледам характера ... добричък, миличък, честен , и да не е простак... :)

Dead`Paladin
08-05-2007, 22:13
Характера. :wink:

vars
08-06-2007, 16:28
За външност няма да говоря,защото е безсмислено...трябва да има привличане.С характер ме привлича някой,ако е добричък, мил, спокоен, сериозен в същото време с яко чувство за хумор (не просташко), да ме кара да се усмихвам докато пътувам в рейса...Също ми харесват умни момчета ,с които мога да говоря не само празни приказки,а и за изкуство,история,философия и т.н.

08-06-2007, 17:47
Не говори за българските курви..в някои страни мъжете си "вземат" някоя девойка на 20 и издържат семейството и после до живот и видите ли не я "купували".Че има курви-има,но има и такива дето сме далеч от курвенлъка (или там какво му се вика).


А аз..аз първо гледам едно момче дали е високо или ниско.Обичам високи,а не запетайки.Другото,което гледам са годините,външен вид и дали учи(евентуално да следва или да е завършил висше образование).

Това са минималните ми критерии..има още много де..например да не се боядисва-това е работа на жените,да не се лакира и т.н.Абе с една дума харесвам истински мъже,дето да не ходят повече от мен на фризьор и козметик :!: :evil:

Гледай си клитура курво!

Нали гледам на къде върви работата, някви мършави Путки на по 19, 20 години ми карат коли за 400 хиляди лева - 40% от тях бащите им са подарили тия автомобили, а останалите 60% са прайли яко свирки за да се возят на такова нещо!

А ти, ти дето харесваш високи, ако дойде няква "запетая" да ти трясне една пачка зелени в главата, и да ти каже - Лапай гущера!
Няма да извадиш усмивка до небето ли ???????????

08-06-2007, 18:21
Не говори за българските курви..в някои страни мъжете си "вземат" някоя девойка на 20 и издържат семейството и после до живот и видите ли не я "купували".Че има курви-има,но има и такива дето сме далеч от курвенлъка (или там какво му се вика).


А аз..аз първо гледам едно момче дали е високо или ниско.Обичам високи,а не запетайки.Другото,което гледам са годините,външен вид и дали учи(евентуално да следва или да е завършил висше образование).

Това са минималните ми критерии..има още много де..например да не се боядисва-това е работа на жените,да не се лакира и т.н.Абе с една дума харесвам истински мъже,дето да не ходят повече от мен на фризьор и козметик :!: :evil:

Гледай си клитура курво!

Нали гледам на къде върви работата, някви мършави Путки на по 19, 20 години ми карат коли за 400 хиляди лева - 40% от тях бащите им са подарили тия автомобили, а останалите 60% са прайли яко свирки за да се возят на такова нещо!

А ти, ти дето харесваш високи, ако дойде няква "запетая" да ти трясне една пачка зелени в главата, и да ти каже - Лапай гущера!
Няма да извадиш усмивка до небето ли ???????????


Леле много комплексари пишат в тая тема, =; #-o . Ако не се лъжа въпросът е към момичетата, по никакъв начин ти не можеш да кажеш какво момичетата харесват у момчетата :-s И тва че си видял 2-3 курви на магистралата дето се продават на богати чичковци, не значи че трябва да обиждаш момичетата защото са написали, че харесват високи момчета :smt005 . Ти ко си някфа шайба за хокей на лед си е изцяло твой пролем! И аз харесвам високи момчета, но дори най големия красавец да дойде "да ми трясне една пачка зелени в главата, и да ми каже - Лапай гущера!" най малко ще се прости с гущера :smt006

08-06-2007, 20:23
Коя курва на магистралата, си видяла да кара скъп автомобил, освен такива като теб които ходят за развлечение там!

А да и какво, искаш да кажеш че жените не харесват мъже само зареди парите [-X

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

PoIsOoOn_GiRl
08-06-2007, 22:41
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.
\:D/ Dam!!!!

gLoRiOuS_aNGeL
09-22-2007, 17:08
Opredeleno ako ima hubava usmivka i krasivi o4i mi vzima akala!

GerSity
09-22-2007, 18:29
ХАРАКТЕРА естествено!!!
и кво кат си супер готин външно и имаш ужасен характер или си някъв супер тъп или и двете :lol: ко?!мислиш че някой ще се занимава с тебе ли? :DDDDDDDDDD
смешен си,скрии се някаде! ;]

lookatme
09-22-2007, 19:10
ами...усмивката и носът,той е много важен-ако е крив,да забрави!но пък като се замисля...бе не незнам.не трябва да е един от онези момченца дето се влекат след мацките само и само за да им превлекът вниманието.трябва да си има собсвено мнение,а не да се води по "модата" и общо взето и аз незнам какво търся :smt005 ами русичко съм :-D трябва да е забавен и то не само това1имам още критерии,но трябва да видя сегашната си ЛЮБОВ ,за да ви кажа как изглежда!той е перфектен :-D :-D :-D

Phenomenon
09-22-2007, 20:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210

Точка 11. ^^

Valar
09-22-2007, 20:31
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210

Точка 11. ^^
Няма да станеш мод! :roll:

Phenomenon
09-22-2007, 20:37
Няма да станеш мод! :roll:
А пък и не искам... :-D

MiMcHeToOo
09-22-2007, 20:55
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

Ако външния вид не ти се е сторил отвратителен.

За мен няма определение като отвратителен външен вид или грозен човек. Просто човек, който не ми допада. Защото този, който не ми допада, може да е много привлекателен за другите.

+1

YgaBHuk
09-22-2007, 21:05
и да не е простак... :)
това пък защо :::

Sinner
09-22-2007, 21:06
Винаги е било и винаги ще си остане ,повечето жени са материалиски немаш ли пари батка не ставаш,ае другия с кинтите с шибания характер и самочуствие до небето(парите развалят хората) а другите тип жени са такиви дето си търсят некой убавец да се трескат там абе като цяло умните момичета тръгват с хора който са със супер характер и чуства ,но за съжаление тези момичета са малко което е кофти нагледам съм се на отрепки и все още гледам и вече ми е все тая.Дами мислете трезво ;)

kael
09-22-2007, 21:11
Винаги е било и винаги ще си остане ,повечето жени са материалиски немаш ли пари батка не ставаш,ае другия с кинтите с шибания характер и самочуствие до небето(парите развалят хората) а другите тип жени са такиви дето си търсят некой убавец да се трескат там абе като цяло умните момичета тръгват с хора който са със супер характер и чуства ,но за съжаление тези момичета са малко което е кофти нагледам съм се на отрепки и все още гледам и вече ми е все тая.Дами мислете трезво ;)
+1

iMillie
09-22-2007, 22:06
- сладък (не казвам красавец!! - просто да ми е симпатичен)
- добро чувство за хумор
- сравнително умничък :-D
- мил
- да не се облича като клошар

хмм ми тфа е. аз си признавам - за мен външния вид има значение но не е най-важното.

може да е доста ноооо в зависимост от случая и компромиси се правят :-D
а тези, дето са със самочувствие без покритие, и се правят на егати тежкарите - НА ДАЛЕЧ :smt019

ЯЖ МА
09-22-2007, 22:08
стига лъгахте, мамка ви и материалните **** , сички вече го загряха - кола и пари - "оо влюбена съм в него" , без кола и пари "оо мани го тоя" :D

stealthyGirl
09-22-2007, 22:24
гърди мъжки, пълни с въшки, на всеки косъм по сто и осЪм! :lol: :lol:

Не бе..базикам се :-D
добро излъчване най-вече (по-важната част от външния вид..), характер, който да ме привлича, не хърбаво тяло :D , да е умен и не лигав.. и т'ва е( толкова много ли искам :? )

hungry_vampire_f
09-23-2007, 06:34
Характерът :!: :!: :!:

gabi_94
09-23-2007, 08:28
Neznam ama az vinagi gledam haraktera i posle se zamislqm za vanshnia vid

keks
09-24-2007, 07:46
"любовта е сляпа, но надушва парите"

Screamo89
09-24-2007, 08:44
mi parvo gledat van6niq vid, posle kolata otvan - otvatre, posle apartamenta i nakraq legloto :)

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-24-2007, 09:34
mm.. :roll: haraktera..dyrjanieto mu...i est vyn6nosta..no tq ne e ot takova zna4enie..

babi_girl
09-24-2007, 09:46
Ми мен ме привлича не толкова външния вид, колкото държанието. Ако едно момче ме разсмее, моментално ми влиза в главата.

e_l_i_z_a
09-24-2007, 09:55
Походка,излъчване,присъств ие

ivakavlad
09-24-2007, 10:10
Походка,излъчване,присъств ие

Само каде не ми стана ясно какво общо подяволите има походката на човек :smt017 :smt017 :smt017

e_l_i_z_a
09-24-2007, 10:12
Походка,излъчване,присъств ие

Само каде не ми стана ясно какво общо подяволите има походката на човек :smt017 :smt017 :smt017
За мен е важно :idea: Походката трябва да излъчва самоувереност и спокойствие :)

ivakavlad
09-24-2007, 10:15
Походка,излъчване,присъств ие

Само каде не ми стана ясно какво общо подяволите има походката на човек :smt017 :smt017 :smt017
За мен е важно :idea: Походката трябва да излъчва самоувереност и спокойствие :)

а ако например е като мене с комоциум и не му е уред вестибуларният апарат значи гори така ли да го разбирам :smt017

e_l_i_z_a
09-24-2007, 10:26
Казвам какво ХАРЕСВАМ в едно момче и какво ми прави впечатление на пръв поглед.Ако дори походката не ми хареса,няма какво да ми привлече вниманието у него :wink: Разбирай си го както искаш. [-X

vanchence_89
09-24-2007, 10:27
myFriend - твоето място! (http://myfriend.co.nr/)

http://img48.imageshack.us/img48/7793/banerbgpo6.gif (http://myfriend.co.nr/)

Интернационални запознанства напълно безплатно с най-новия портал за виртуални срещи. Срещнете хора от всякакви държави и националности. Чат, форум, свалки, репутация - това са само част от функциите, които предлагаме.

sasha_90
09-24-2007, 10:34
В началото ми прави впечатление как е облечен.Ако е облечен със скъсани дрехи и мръсни-няма да го забележа.Като се опознаем ми е адски приятно ако е добър.

ivakavlad
09-24-2007, 10:36
myFriend - твоето място! (http://myfriend.co.nr/)

http://img48.imageshack.us/img48/7793/banerbgpo6.gif (http://myfriend.co.nr/)

Интернационални запознанства напълно безплатно с най-новия портал за виртуални срещи. Срещнете хора от всякакви държави и националности. Чат, форум, свалки, репутация - това са само част от функциите, които предлагаме.

това да ти прлича на форум за безплатна реклама?


Казвам какво ХАРЕСВАМ в едно момче и какво ми прави впечатление на пръв поглед.Ако дори походката не ми хареса,няма какво да ми привлече вниманието у него Wink Разбирай си го както искаш. Shame on you

аз се отчаях вече от живота 8-[ направо съм шокиран :shock: :shock: :shock: :shock: но хора всякакви вкусове различни

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-24-2007, 10:38
koe nai mnogo vi privli4a v edno hubavo mom4e

Е, щом е хубаво момчето, не е ли ясно кое първо ще ни впечатли? :wink: И все пак, и най-големият красавец да е, 5 пари не бих дала за него, ако се държи като пуяк и рядко мисли за друг, освен за себе си. Момчето трябва да е грижовно, мило, да може (и да иска) да ти бъде и приятел, нищо, че имате по-дълбоки взаимоотношения. Това е моето мнение. :) Но няма да споменавам, че си имам слабост и към индивиди с дълга, най-често кестенява коса и (тъмно)кафеви очи... ;-)

e_l_i_z_a
09-24-2007, 10:40
ivakavlad,ако действително имаш сериозен проблем с походката,можеш да го докараш откъм излъчване-поглед,жестове,самоуверено ст.Въобще откъм поведение :wink:

ivakavlad
09-24-2007, 12:53
ivakavlad,ако действително имаш сериозен проблем с походката,можеш да го докараш откъм излъчване-поглед,жестове,самоуверено ст.Въобще откъм поведение :wink:

честно казано и на излъчване не го дикарвам (като ме видят ме мислят за каркоман(мисля го защото съм металист а азнаете общото мнение за металите),пияница и т.н.) за погледа винаги гледам все едно ще пребия някои(това е защото винаги съм в кофти настроение),не мисля че съм кой знае колко самоуверен, вече с поведението мисля че съм добре нито съм прекалено груб нито пък прекалено мил сама си прави изводите :P

my_sexy_lover
09-24-2007, 14:39
na segashniq mi priqtel , koito mnogo obicham otnachalo ne izpitvah nikakvi 4uvstva makar 4e toi me tarshe postoqnno no az neiskax da go opoznaq .... sled kato razbrax kaf mu e haraktera go zaobichax stra6no mnogo i ve4e sme po4ti godina zaedno :smt008 ne sa vajni parite i tam podobni materialni ne6ta, a haraktera i sarceto :wink:

Ramayana
10-25-2007, 13:03
ами...усмивката и носът,той е много важен-ако е крив,да забрави!
Ле ле, точно ти ли... ! :lol: :lol: :lol:

MartyParty
10-25-2007, 14:25
Neznam ama az vinagi gledam haraktera i posle se zamislqm za vanshnia vid
и аз така 8-[

deniiiii1
10-25-2007, 16:03
Ot purvoto vpe4etlenie o4ite i usmivkata sled tova haraktera i su6to dali e visok

wasntme_
10-25-2007, 16:19
Какво намира жената в мъжа? Аз ако бях жена сигурно щях да бъда лесбийка. Защото не мога да разбера като жените са по-красивия пол, тогава защо харесват същества по-грозни и по-космати от тях? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, логично. Обаче аз не виждам какво толкова жените виждате в нас - мъжете.

pxaxaxaxa napravo me zabi v zemqta 4estnoooo :smt005 :mrgreen: :smt005 btw nakara me da se zamislq :smt016 :mrgreen:

sq seriozno po temata... sq kvoto i da si govorime si4ki, 1vo se gleda van6nost... prosto kakvoto i da mi kajete 4e izob6to ne i obra6tate vnimanie - ne vqrvam i ne vqrvam... tei de specialno az vinagi gledam pri4eskata i dre6kite - tva ot dale4e go zabelqzvam - poddarjanostta e mn vajna :mrgreen: tei de i licety posle.. pak ako ima i qko tqlo - bomba :smt005 ama nali obob6taam: kato cqlo trqq radva 4oveka... nqma opredeleni ne6ta koito da trqq sa specialni...

sq tva e moito mnenie... trqq pod4ertaq 4e sam dosta vziskatelna :mrgreen:

assd
10-25-2007, 16:43
ше ви е*а в материалните ку*ви, 98% от всички гледат парите - изразени в телефони, коли, дрехи и тн.
кво се лъжете тука, та чак си вервате :lol:

тва е, ако си над 18 и нямаш пари не те харесват, имаш ли кола - ебеш на ред, прости материалистки останаха :?
мислете му, пичове :!:

HePeAJIeH
10-25-2007, 17:52
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!


Павка,бате,връщай се на Марс :shock: Момичетата гледат само и единствено външния вид-поне по-голямата част от тях!А другите които казват първо външния нид и после характера и всичко останало-като видите едно много хубаво момче просто после забравяте за другите качества и оставате заслепени от тази външна красота и в повечето случаи тръгвате с някакви тъпи фешанчета и идиоти които залагат само на външния си вид а в действителност в главата са кухи като изпразнен х**!

ПП Който иска да ми се ежи да ми опонира и да ме псува!Аз нямам намерението да се занимавам и да псувам и да убеждавам сулио и пулио в нещо! Изявявам просто мнение!

Dark_Angel_F
10-25-2007, 17:55
Ако става втпрос за външност в едно момче харесвма , големи ръце , да е висок и елегантен ,но и с малко мускули , чаровна усмивка и хубави очи .

AFT
10-25-2007, 18:25
Абе, не помня дали съм писала в тази тема, но съм много съгласна с това момиче:


- сладък (не казвам красавец!! - просто да ми е симпатичен)
- добро чувство за хумор
- сравнително умничък :-D
- мил
- да не се облича като клошар

хмм ми тфа е. аз си признавам - за мен външния вид има значение но не е най-важното.

може да е доста ноооо в зависимост от случая и компромиси се правят :-D
а тези, дето са със самочувствие без покритие, и се правят на егати тежкарите - НА ДАЛЕЧ :smt019

:roll:

SunSet_GirL
10-26-2007, 11:21
В едно момче най-много гледам първо гласа и интелекта , чувстото за хумор е приоритет :)

pampers
10-26-2007, 11:58
ми аз няма да отрека че гледам външния вид.. няма д аизляза с някво плашило :-) като първо впечатление ми прави усмивката :-P
и от кога повечето момичета гледат характера бе.. не ги интересувало много много външния вид... като го казвате вие поне вярвате ли си? [-(

Samotno_Angel4e
10-26-2007, 12:49
Много хора са ми казвали,че сам много претинциозна... :? :? :? Но все пак аз ще напиша какво харесвам в едно момче :smt008 :smt008 :smt008 :
-Да е сладак (може само и на мен,но важното е аз да си го харесвам)
-Да има 4увство за хумор...
-Да не е много прос...(да не знае колко е 2.2-на тоя викам прос)
-Да е мил
-Да се сьобразява с мен и моето мнение...
-Да не е някакьф с голямо самочувствие и голямо мнение за себе си
Знам,4е се повтаря мнението ми с TuHku' yuHku' f ...Sorry за което,но моето мнение прили4а на нейното.... :twisted: :twisted: :twisted:
P.S Еи много се кефя на емотиконките и за таж ги пи6а по 3 пьти... :grin: :grin: :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
10-26-2007, 13:12
ami na men nai dobro vpe4atlenie ot pruv pogled moje da mi napravi usmivkata..... ima hora koito samo kato ti se usmihnat i gi pomnish zavinagi a inache kato gi opoznaq haraktera razbia se ;) suhsto taka mn moje da mi haresat i ochite na nqkogo .. ;)

nencuHka
10-26-2007, 14:19
Ами първо всеки вижда външния вид.. ама нали знаете-първото впечатление винаги лъже.. 8-)

qNcHe7y
10-26-2007, 14:39
за мен външноста играе много важна роля-усмивката и очите и вече като опозная човека до себе си характера ми прачи впечетление -недостатъци и т.н. :) :)

ЕPu
10-26-2007, 15:37
не знам амааа аз си падам по момчета с кубинки :oops:

ob1rkano_momi4e
10-26-2007, 22:02
az p1rvo gledam o4ite i parvo te me privli4at v edno mom4e mnogo haresvam sini o4i , no pove4eto mom4eta s hubavi o4i sa s1s super prazen pogled

hatercrew
10-27-2007, 14:52
:oops: :oops: :oops: hmm ..kakvo gledam li toq laff s o4ite ve4e se po iztyrka i 4esno kazano hi4 ne me e*e ko 6te s cvqt na laino da sa :D :D :D
az gledam haraktera trea da ima 4uvstvo za humor 4ovek da e leko div totalen nepokist nekvi takiva iskam nekav det moje da igrae basket da slu6a metal i da kara skate ko ima takyv ae da mi pi6e molq :D :D :D :D :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

луда
10-27-2007, 15:03
:mrgreen: обичам да ми подаряват цветя
:-({|= да не слушат чалга
:P хаха... :oops:
8-[ да не са страхливи
8) готини
:smt006 и да пият с мен в умерени количества разбирасе :razz: :razz:

tedi27
10-27-2007, 16:57
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.
точно така, и аз първо гледам на външен вид после и характера ако ми е харесал

sladka_ligli4ka
11-22-2007, 12:12
hah mi haraktera i posle na van6en vid.a na van6en vid trqbva da e hubav i da v krak s modata ,kato mene hahah :D

sladka_ligli4ka
11-22-2007, 12:15
hah mi haraktera i posle na van6en vid.a na van6en vid trqbva da e hubav i da v krak s modata ,kato mene hahah :D

BoЯе
11-22-2007, 13:23
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!
:razz: :razz: ти може от тоя тип да си,ама за унея надувки дето ти гледат само парите не мога да кажа че ти глезат сърцето :wink:

Vladkoy
11-22-2007, 13:56
Някой го беше казал вече:

1. Външност
2. Пари
3. Характер

3-те могат да се компенсират едно с друго.

AFT
11-22-2007, 14:14
Абе, стига да може да ме изтърпи, другото е лесна работа. :)

DJ_MiLeN
11-22-2007, 21:17
Хах стига е имало момичета/жени който се заглеждали в характера,душата и прочие да не повярваш в нащо град момичетата се заглеждат в това дали имаш кинти и кола за да ги глезиш и разкарваш на ляво и дясно :razz:

Мене никой не ме заглежда,а защо ли?Гледам има момичета гледали очите е па мойте очи са сини :)
Сорка дами не се обиждайте,но и да имам пари няма да ги харча за фусти ;-) =D> =D> =D>
П.С. Това е моето мнение по темата макар,че се отнася до момичетата =D> :smt006

led_i_ogyn
11-22-2007, 21:41
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

azzz666
02-23-2008, 22:40
добре е искам да ви питам аз вас сички момичет адет пишете че най важното за вас е характера,да е добричат и т.н. защо кат викате тай защо има толкоз мн момчета без гаджета,а тай наречените ФЕШЪНИ имат по мн искам да ви питам само туй?щот съм напълно сиг че има мн момчета с добар характер а са без гадже.

AFT
02-23-2008, 23:02
добре е искам да ви питам аз вас сички момичет адет пишете че най важното за вас е характера,да е добричат и т.н. защо кат викате тай защо има толкоз мн момчета без гаджета,а тай наречените ФЕШЪНИ имат по мн искам да ви питам само туй?щот съм напълно сиг че има мн момчета с добар характер а са без гадже.


Щот фешъните са надути и взимат квото искат, а останалите добрички са си просто добричките приятели на хубавите момичета.
Спрайт : "животът - такъв, какъвто е."
Got that?

assd
02-23-2008, 23:04
добре е искам да ви питам аз вас сички момичет адет пишете че най важното за вас е характера,да е добричат и т.н. защо кат викате тай защо има толкоз мн момчета без гаджета,а тай наречените ФЕШЪНИ имат по мн искам да ви питам само туй?щот съм напълно сиг че има мн момчета с добар характер а са без гадже.


Щот фешъните са надути и взимат квото искат, а останалите добрички са си просто добричките приятели на хубавите момичета.
Спрайт : "животът - такъв, какъвто е."
Got that?
оо къде си бе, кво става како :D

AFT
02-23-2008, 23:10
Хееей, ти си от фамилията, нали? 8-)

assd
02-23-2008, 23:11
Хееей, ти си от фамилията, нали? 8-)
бях едно време, ама ходих на гурбет и не съм влизал от бая време тука 8-)

AFT
02-23-2008, 23:15
Не си изпуснал много, щот формацията ни се разпадна като почнахме даскало. :? Бате Васко още си търси жена, бате Данчо и Чачо още са на първо място в класацията " Кой от родата ще умре първи ", а останалите не ги знам к'во правят. Имаме само един нов член, но за жалост и' забравих името. :oops:



П.П. К'ва съм приказлива :lol:

assd
02-23-2008, 23:18
аа добре
айде лека нощ от мен :)

AFT
02-23-2008, 23:19
Хуху, лека нощ. 8-)

lyyly
02-24-2008, 11:19
Т'ва,че сичкки гледат само външноста и дали има пари не е вярно поне за мен.!
според мен:Характерa му,да ме разбира,да може да ме разсмее,да ме отеши в гаден момент,а външноста не е от голямо значение важна е любовта :-)

П.П. общо зето т'ва е 8-)

fr3e_s7yle
02-25-2008, 07:05
Амии хората са направили песен за тая тема казва се "Респект - Женски Работи" колкото и гадно да звучи .. така са повечето момичета :?

sladko_dete
02-25-2008, 07:23
Усмивката ест

GreenFairy
02-25-2008, 14:19
Ами аз съм си казвала мнението по този въпрос на много места из форума... Харесвам високи, ако са дългокоси още по-добре, забавни, добрички, силни...Общо взето това е, няма да описвам всичко което вече съм казала поне 3-4 пъти...

Nasindo
02-25-2008, 14:21
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

Много правилно !

I_am_your_coca
02-25-2008, 16:36
nemojesh da se ogranish v nqkakv to4no opredelen kontekst...pri vseki e razli4no na men mi haresva tova koeto ne moga da vidq s prosto oko..

WindfaLL
02-25-2008, 16:59
Оф..еми нормални мом4ета по възможност..а ако даже има и такива които да имат поне мъничко мозък ще са златни...

Love_me_
02-25-2008, 19:01
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

:) :-D

Yanichka
02-25-2008, 19:06
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

:) :-DНормално ,тези които казват искам да е добър и дрън дрън- глупости ...първо външният вид естественно

_BuNnY_
02-26-2008, 08:25
Еми в началото - външния вид ... и после характера :)

BlueFace
02-26-2008, 12:02
Въпрос:Ако на пръв поглед не ти се е сторил привлекателен,какво щте направиш...???? Ще го оставиш настрани или ще го опознаеш... И ако се окаже пич ще ти пука ли ,че е едно обикновенно момче ,а не някой "плейбой"??/

pepita87
02-27-2008, 08:19
Както са казали хората..."по дрехите посре6тат,по ума изпра6тат" :)

Pliok0019
02-27-2008, 08:27
За мен най-важното в едно момче е да има чувство за хумор, да говорим по много теми. Външността е важен фактор, да, но далеч не е всичко.

w0sh
02-27-2008, 08:28
Зачетох се... брех отговарям ан голяма част от критериите.

Pedigree
02-27-2008, 08:30
Ако кажа,че не гледам външния вид,ще излъжа.Гледам го,естествено,защото като го видя за пръв път,виждам външния му вид,а ако проявя интерес,запознаваме се.
За предпочитане е да е висок.За цвят на косата и очите-нямам предпочитания.Важно е да си паснем,защото може да е супер готин външно,но не и вътрешно,така че по-важен е характерът. :)

hooliganka89
02-27-2008, 09:39
Винаги е било и винаги ще си остане ,повечето жени са материалиски немаш ли пари батка не ставаш,ае другия с кинтите с шибания характер и самочуствие до небето(парите развалят хората) а другите тип жени са такиви дето си търсят некой убавец да се трескат там абе като цяло умните момичета тръгват с хора който са със супер характер и чуства ,но за съжаление тези момичета са малко което е кофти нагледам съм се на отрепки и все още гледам и вече ми е все тая.Дами мислете трезво ;)

Ех,значи аз съм много умна.Моя приятел е нормално момче,няма пари,не е фешан,малко странно се обличаше като го срещнах,ама го пооправих.

sentient_
02-27-2008, 12:44
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...
ххахаха така е !!!!

NightGuardian
02-27-2008, 13:08
Едно е факт ! Винаги външнияд вид , ако не те харесат на външен вид , няма как да разберат характера ти. :) Защото ти ако си грозен/а едвали някой , ще иска да поговори с теб, а щом не говори с теб няма как да разбере що за човек си.Затова казвам ,ако си някой дришльо никои няма да ти обърне внимание , всякой гледа как се обличаш,каква прическа имаш,и фейса ! :grin:

NaNa_SladuRana
02-27-2008, 15:18
Дори и да си най-готиния,ако характера ти е отвратителен,ставаш ужасен
Да първо впечатление прави външния вид,но не той е най-важният за това не преценявам хората по него,но темата засяга само визията.
Очите и усмивката

lud1990
02-27-2008, 15:46
:D :D :D Гледа ли характера,усмивката :D :D :D глупости :D :D Гледат да имаш пари и дали случайно не караш новата S класа.За съжаление това е истината,много малко останаха свестните момичета.

GaNgStAz
03-09-2008, 15:26
Въпрос:Ако на пръв поглед не ти се е сторил привлекателен,какво щте направиш...???? Ще го оставиш настрани или ще го опознаеш... И ако се окаже пич ще ти пука ли ,че е едно обикновенно момче ,а не някой "плейбой"??/

Ще го опозная, разбира се :) .. и после ще си вадя изводите 8)

soulja_girl4e
03-09-2008, 15:34
az li4no sorry 4e go kazvam ama gledam vyn6niq vid! Ne bih trygnala s nqkoi koito e super grozen no se razbiram perfektno s nego!

MartyParty
03-09-2008, 15:41
Едно хубаво малко коремче :-DОпределено трябва да има силен характер,чувство за хумор и да е отговорен.Мил,но не прекалено,непоколебим,вере н всеотдаен...Трябва да разбира от изкуство.Да е голям киноман като мен и да имаме много общи теми за разговор.

evelinka1122
03-09-2008, 15:42
Гледам да е симпатичен на външен вид, задължително да е с чувство за хумор щот аз самата съм такава :grin:

Spiderm@n
03-10-2008, 14:47
Аве незнам кой е по-тъп. Първо, темата е въпрос към жените/момичетата. Второ, никой ли не забеляза, че масово жените/момичетата отговарят по един начин, а мъжете/момчетата по друг начин. Лично мнение, тия дето ти гледат парите са курветини, кухи лейки, по-добре да си нямаш работа с тях, някой ден ше им дойде акъла, надявам се, ма да видим кога ше е, може да е след като умрът. Тези, които гледат само външността са, бих казал, леко повърхностни, може би особено прости, и мислят че всички мислят като тях, после се чудят що някои приятелки (рядкост е при тъпи жени да се навъртат умни приятелки, лично мнение) ги гледат тъпо, след запознанство с приятеля й, ми нормално, че той е по-тъп и от нея, 2 думи на кръст не може да обели (има си и изключения разбира се, ма те май не траят дълго :)). Май рано или късно на повечето им идва акъла и намират някой, който харесват заради него самия, не заради външния вид или парите (ей,ма несъм ли оптимист/романтик, направо ше се изям :):):)).

led_i_ogyn
03-10-2008, 15:28
Поведението му, естествено на пръв поглед няма как да разбера за характера му...Първо гледам очите, след това устните...После като го опозная разбирам дали наистина ми харесва!

miss_ludataa
03-10-2008, 16:26
az su6to gledam o4ite i ustnite,no su6to taka i gledam zubite,za6toto mn mrazq mom4eta s nehigieni4ni defekti :D :D i nai-ve4e gledam haraktera :-)

tan0
03-10-2008, 16:30
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

{LeVsKaRkAtA}
03-10-2008, 16:55
Ами аз гледам всичко , но може би характера си върви с външността ... :) Има момчета , които са красиви , но с ужасен характер ... Има други , които не са кой знае колко красиви , но пък са много , много добри ... А има момчета , които са и красиви и добри , аз познавам само едно такова ... :P \:D/ :smt007 :smt051

Gothique♫
03-10-2008, 18:20
Усмивката и излъчването,все пак няя как да разбера какъв е като го видя за 1-в път... :-o

skatemore
03-10-2008, 18:58
"тя тръгна със мен не заради скъпата кола , не заради шибаната пара , не заради златната гривна на мойта ръка , аз нямам нищо такова ето за това бих свалил за нея от небето звезда" :-)

PsiHo_PatKa
03-11-2008, 13:38
koe nai mnogo vi privli4a v edno hubavo mom4e

Е естествено първо се гледа характера и после външността. То ако е някой простак какъв е смисъла да го харесваш изобщо :D

pet_14
03-11-2008, 14:09
Eми пък по мои наблюдения момичета гледат ей тва дали имаш що годе външен вид,дали се лигавиш и дали можеш да ги зарибиш с глупавате си но за тях весели приказки ииии..Еми май е тва да се правиш на шут и да ги забавляваш за съжаление.И ся момичетата кажат че не е вярно......Аз това казвам защото виждам как се разтапят пред простотиите на приятелите ми,а мен това мн ме дразни,ама както и да е.Малко се повтаряма,а кво да се праи чак се нервя катт пиша тоя коментар...

kakaomen
03-11-2008, 15:02
Eми пък по мои наблюдения момичета гледат ей тва дали имаш що годе външен вид,дали се лигавиш и дали можеш да ги зарибиш с глупавате си но за тях весели приказки ииии..Еми май е тва да се правиш на шут и да ги забавляваш за съжаление.И ся момичетата кажат че не е вярно......Аз това казвам защото виждам как се разтапят пред простотиите на приятелите ми,а мен това мн ме дразни,ама както и да е.Малко се повтаряма,а кво да се праи чак се нервя катт пиша тоя коментар...
Прав си, незнам как може така да харесват лигавите. :-o Дано се променят и поумнеят, че ме дразни как се възхищават на идиоти.

Spiderm@n
03-11-2008, 16:17
koe nai mnogo vi privli4a v edno hubavo mom4e

Е естествено първо се гледа характера и после външността. То ако е някой простак какъв е смисъла да го харесваш изобщо :DЕ зависи от разбирането ти за простак, и от т'ва, дали случайно пък не се кефиш на простаци, свят широк, луди 'сек'ви.

Да ве, явно всички момичета си падат по мойта компания, ние се правим на идиоти с повод и без повод, с момичета и без момичета, просто ние сме си идиоти по душа, сърце и к'вот се сетите, простотията ни иде от вътре на всите. Елате при нас, даваме уроци.
Е, поне в т'ва отношение явно нямам проблеми :):):).

03-11-2008, 16:19
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!
Аве батка, ти от къде знаеш ве, педеруга ли си?

03-11-2008, 16:20
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...
Темата е за момичета, ти за момиче ли се самоопределяш? Не се притеснявай, то вече е модерно!

shivacheva
03-11-2008, 16:23
Във всеки човек гледам очите...и в мъжете,и в жените...
След това гледам лицето,изражението,ръцете, ли по-точно пръстите...И по някой път тялото...
Най-вече тези неща съм се улавяла,че гледам...

sexy&crazy
03-11-2008, 16:47
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

e mn qsno verno ako si nekaf mangal koi she se fane s toq e nekoi drug mangal abe rabrahte me

scout4e94
03-12-2008, 07:43
priznavam si purvo gledam o4ite i usmivkata sled tva harakter ,tqlo i tnnnn ama za men li4no vuv vun6niq vid nai vajni sa o4ite

drozila
03-12-2008, 09:45
ami purvoto koeto zabelqzvam e liceto i nai-ve4e o4ite i usmivkata, sled tova harektera, no razbira se gledam i vun6nie vid

Sarabi
03-12-2008, 11:00
Косматите крака 8-) .

Абе тия въпроси са тъпи... всичко... кавото е "най-" в някой - забелязвам него.

Spider4eto
03-12-2008, 11:02
усмивката :) [/b]

_BuNnY_
03-12-2008, 11:52
Не съм се замисляла .. може би да е висок строен ... ооооо да тва е задължително :D :D Обаче разни работи от рода на руса коса сини очи - ей тва въобще не ми е критерий! Няма значение къв цвят му е косата или къв цвят са му очите! И да не се лигави естествено и да е умен .... олях се :razz: :razz: :razz: :D :)

Една позната на майка ми гледаше чорапите - тва беше голям майтап :razz: Кви изпълнения е имало покрай нея :razz: :)

_BuNnY_
03-12-2008, 11:53
ааа да и усмивката :)

estreq
03-12-2008, 13:39
haraktera i....mn ne6ta no nai-ve4e dyrjanieto mu s nas(momi4etata)

p.s az predpo4itam moq sledva6t priqtel da ne e zodiq bliznaci :D :-D :o :lol: :razz: :oops: :-x

kifla
03-12-2008, 14:05
Очите! :grin:

258
06-23-2008, 22:17
Ами аз не знам защо харесвам дадено момче...Просто ме привлича и тфа е 8-)

258
06-23-2008, 22:18
:lol:

Blab
06-23-2008, 22:18
да не лъха на тъпо

GregoryHouse
06-23-2008, 22:19
да не лъха на тъпо

Брех едно умно изказване :)

GlOrSiTy
06-24-2008, 09:48
нищо :-P :-P
вс момчета са до долу.. 8)

sodomicdream
06-24-2008, 10:40
обикновено гледам в очите. Те винаги издават най-добре какъв е човекът отсреща. Наблюдавам лицето му, неговоте мимики и жестове.
Характера.. проличава постепенно

Pagan_man
06-24-2008, 11:21
явно никой не си пада по кубинки. :(

vesssiii
06-24-2008, 13:16
1-во външния вид :-D (колкото и да е добро момчето,ако е някакъв грозен няма да му обърна ни най-малко внимание)
2-ро как се държи с мен и останалите
3-то характера му като цяло


ако всички критерии са спазени добре-ХАРЕСВА МИ :grin: :D

crazy_girl96
06-24-2008, 13:18
Характера му,сладък е,готин. :)

didi_baby
06-24-2008, 14:57
ако тряа съм напълно честна-задника,чак след тва гледам другите атрибути

sunset_light
06-24-2008, 15:03
Ми ,да не е някой изрусен пе*е*а*т,да не си е сложил гел на косата,мн дразни,особено ,ако е на бодлички,да си е добър характер,леко лудак,демек като моя,да е забавен,смешко както и срамежливко ;) ,да бъде нежен и да е разумен,това харесвам в едно момче. :P

KUM4o
06-24-2008, 16:20
Тука чета и си викам ако беше така щеше да бъде перфе.Ама ако избирате между две момчета едното да речем има кола или мотор дори и да е по грозния и по тъпия него избирате заради изброените неща ,които има.Че има момичета ,които гледат обикновенните неща има ги ,но вече са малко.

dimanushka
06-24-2008, 16:23
em purvoto vinagi e vun6en vid.. posle dali e zabaven , pekan .. to haraktera ne moje da se poznae vednaga.. ama sled vreme i na nego mu idva vremeto :P

Krasencety
06-24-2008, 17:12
Ми...... първо ми прави впечетление външния му вид, после характера и така... Гледам да не е голям простак, да има чувство за хумор,мускули :oops: да ме кара да се усмихвам, да е добричък и да си призная честно високи момченца с дълги вратленца и красиви очички ме влудяват! :oops: :grin:

nevito0
06-24-2008, 17:42
Първо гледам усмивката :wink: След това ръцете...Обожавам мъжествени ръце :oops:
+1 и аз съм същата.. :oops:
хм иначе..истината е,че много се интересувам от външността..но това е и от възрастта ми..на второ място може би поставям характера.. :-) :)

laila_94
06-24-2008, 18:03
Странно , но при мене нослето :D и характера де

avril_6
06-24-2008, 18:10
Ако момчето е хубавоо гледам чувството за хумор. Ако може да ме разсмее това направо ме влудяваааа :grin:

lil4encetyy
06-24-2008, 18:13
da ne luha na pot :D

valolady
06-24-2008, 18:39
Ami mnogo e vajen harakter1t i interesite. E, to e qsno 4e i v1n6niqt vid ne e malovajen, no nqma ni6to po-vajno ot du6ata na 4oveka do teb!!!

Blab
06-24-2008, 20:31
no nqma ni6to po-vajno ot du6ata na 4oveka do teb!!!
Трите удивителни ме подразниха.
Къде в днешно време хора с открити души бе, лейди?
Във филмите, да!('щото книги знам, че е остаряло да се четат)

MonSitY
06-24-2008, 20:47
оф мързи ме да гледам дали съм писала та да се повторя
90% душата 10% външен вид ( итея 10 са много ) :-D

portocal
06-25-2008, 12:04
mi po princip kato vidi6 nqkoi za purvi put estestveno e vpe4etlenie ti napravi vun6niq vid, no ne milsq 4e toi e nai vajniq ... :smt011

cinderella_gugutka
06-25-2008, 12:10
хубавия външен вид може само да ми привле4е вниманието но не може да ми привле4е сърцето!!ина4е първо гледам о4ите,устните и косата(падам си по рошлиовци щото :D )

just_m3
06-25-2008, 12:12
Emi az 1 parvo kato go vidq primerno vanshnosta :) ... a posle i xaraktera :) .... abe i vpro4em i dvete :grin: :D :P

soulja_girl4e
06-25-2008, 13:19
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: e tva e istinata!!!!!! razberete go!!!!!!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

dark_angel_7813
06-25-2008, 23:08
Харесваш ли някой.... просто от самосебеси го приемаш такъв какъвто е.... :) :) :) :-)

vikiiitooo
06-25-2008, 23:16
Ами не ме приуличат някакви мусколести нз защо... Държанието с добро и мило държание може да ме заплени, а не толкова с външният си вид... :)

babity
06-26-2008, 07:06
Ествествено, първото, което мога да забележа в него - отношението към мен. Пък който ня'а отношение към мен... ми не ме привлича.

Krasencety
06-26-2008, 09:44
Харесваш ли някой.... просто от самосебеси го приемаш такъв какъвто е.... :) :) :) :-)


+1 :grin: :-) :oops:

krisiiiiito
06-26-2008, 11:15
аз лично не харесвам ония дето се правят на ''гъзарчета'' :( по скоро ми харесват ония сладичките момчета :D ... съдя по характера а след това по външния вид 8) аа ето сетих се нещо което бях чувала: Никой не е идеален докато не се влюбиш в него! :-)

Lucho
06-26-2008, 11:21
Всички момичета сте надути,и искате най- най- еми,няма ! Характер,сърце,глупости...п лни глпости ! Гледат как си на външен вид,как реагираш,имаш и чувство за хумор,обичаш ли я...е те такива работи ! За малка част от момичетата- сърце и тем подобни,ама я ми кажете,кое момче по-ви кефи:
- Тоя дето си седи на чина,не говори,не се облича модно,не се държи като другите,изкарва слаби оценки,затворен е,няма нет,няма комп...а същевреммно МНОГО СИЛНО ВИ ОБИЧА :razz: :razz: :razz: :razz: И НЕМОЖЕ ДА ви защити когато дойде някой друг да ви бие ннапаример ?
-Тоя дето е отворен,харесва ви,и вие го харесвате,бяга от час,псува даскалите,изкарва и слаби и силни оценки..има комп,нет и всичко останало..
А,кажете,кого избирате ?

trayana
06-26-2008, 11:22
я са ебете в сарцата е ! сарцето гледали.... шитмейкъри май много обръщат внимание на тфа как изглеждаш! щото колкото и да ти е красиво сарцето ако си клошар...

мхм... и гледат дали си футболист... с оная прическа като настр1хнал петел.. големите цайси... и естествено черното герданче на перлички или там к'вото е...

Е т'ва гледат тееновете... а една по свясна и сряла жена ш'е погледне както каза Aleks п1рво в1ншния вид, после характера..
Да не съм те чула!
За оная прическа като настръхнал петел, големите цайси и естествено черното герданче на перлички или там к'вото е само мога да ти кажа че ме отблъскват толкова много че няма на къде повече!

Иначе мен ме привличат хубави ръце и дълбоки очи!
Po-dobre ne moga da go kaja! =D>

babity
06-26-2008, 15:19
Всички момичета сте надути,и искате най- най- еми,няма ! Характер,сърце,глупости...п лни глпости ! Гледат как си на външен вид,как реагираш,имаш и чувство за хумор,обичаш ли я...е те такива работи ! За малка част от момичетата- сърце и тем подобни,ама я ми кажете,кое момче по-ви кефи:
- Тоя дето си седи на чина,не говори,не се облича модно,не се държи като другите,изкарва слаби оценки,затворен е,няма нет,няма комп...а същевреммно МНОГО СИЛНО ВИ ОБИЧА :razz: :razz: :razz: :razz: И НЕМОЖЕ ДА ви защити когато дойде някой друг да ви бие ннапаример ?
-Тоя дето е отворен,харесва ви,и вие го харесвате,бяга от час,псува даскалите,изкарва и слаби и силни оценки..има комп,нет и всичко останало..
А,кажете,кого избирате ?

Ако двете различни момчета са точно такива, каквито ги описваш... аз, като момиче, което много - много не се интересува кой как изглежда, кой мислиш, че ще избера? Май си си задал отговор!

gLoRiOuS_aNGeL
06-26-2008, 23:31
V edno hubavo momche me privlichat usmivkata,ochite i razbira se hardkter1t...
OFF:da se oplacha samo che neshto mi se precaka bgto v momenta trqbva da pisha na latinica... :( mrazq da pisha na latinica po forumcheto...

Vichko0o
06-26-2008, 23:58
Значи искате да кажете че примерно имате 1 пълничко момче което не е особенно красиво но пък за сметка на това е страшно ителигентно , с невероятното чувство за хумор , вианги е там когато ви трябва и винаги се държи мило с вас , никога не ви изневерява наранява обаче има проблем примерно не е някакъв богаташ но пък за сметка на това прави всичко което може . И имате един невероятния красавец със страхотно тяло "леко" глупав майка му и баща му богаташчета най-харесваното момче в училището и т.н . И искате да ми кажете че ще изберете 1-вия ? Да, да 90% от вас който напишат че ще харесат 1-вия лъжат ! Но просто тук няма как да се докаже за това просто от видяното през живота съм видял отношението към пухкавите .... И честно да ви кажа остналите който наистина нямат претенции за това че е пълен и т.н са просто едни ИСТИНСКИ Хора (да с главно Х) И просто за такива хора си струва да живееш и дай Боже всеки да намери поне 1 такъв човек в тоя живот и да е шастлив :)

EveTo
06-27-2008, 04:11
мен най-много ме привли4а,ако мом4ето има специфи4ен характер :)

mishani
06-27-2008, 08:12
аз лично не държа да е чак някой фото модел... ама да е горе-долу прилично изглеждащ и ЧИСТОПЛЪТЕН (това е задължително :D ) и да е забавен.. ,някой който може да ме развесели когато ми е тъжно ;)

krasitoOoO
06-27-2008, 08:35
ysmifkata,o4ite.....i po kasno trqbva da go opoznaq po harakter i taka.......

v3rSaNd37
07-09-2008, 15:49
Ае не може да харесам изрод който е забавен!
Първо външността после характера

dark_angel_7813
07-09-2008, 16:02
:-) най вече гледам характера :-)

kifla
07-09-2008, 16:22
koe nai mnogo vi privli4a v edno hubavo mom4e
външния вид 8-)

vamp
07-09-2008, 16:25
Лице,телосложение,усмивка тип "Искам да те видя гола незабавно" + загадъчен секси поглед.
После вече се гледат характери,пари,сърца и т.н.

lipsvashh_mi
07-09-2008, 16:30
Е то в 1 хубаво момче какво може да се хареса...самият въпрос е малко странно зададен,но понеже всички си казаха предпочитанията да добавим още 1 капка в морето.. :D
Така....От момчето до себе си искам....
1Да ме обича..Това е напълно задължително :-D
2 Да имаме общи теми и вкусовете ни да не са в 2те крайности(въпреки,че казват,че 2та полюса се привличат :-D )
3Да е мил с мен,но да не ме разглезва(не обичам да ме лигавят и тем подобни..Все едно ,че във връзката не участват 2ма зрели хора..А едно момче и едно бебе :? )
4Да не е ревнив...Ревността е качеството,което винаги ме е дразнило у хората... :)
5Да е МОМЧЕ...В буквалния смисъл на думата-Да е уверен,да ми е спокойно с него..И да има свое собствено мнение :-o
6Да е чаровен(Една чаровна усмивка използвана на точното място прави чудеса....)..

Crazy_Buba
07-09-2008, 17:53
Мм аз ли4но гледам първо косата :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P и носа :-P :-P :-P :-P :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PaPer_fLoweR
07-10-2008, 11:29
Първо външния вид , след това харектера и как се държи с мен и другите :P

dJuLiNkAa~
07-10-2008, 12:33
van6nosta e parvoto vpe4atlenie a parvoto vpe4atlenie e nai vajno \:D/

Ем 6 точки за отговора :smt038 При мен много зависи и от първото впечатление..Ест,че ще гледм първо външния вид..ааа след това всичко останало си идва на мястотО...характер...очи..усм ивки..тела..мускули и блаблабла...Супер мн мразя момчета от рода "Вижте ма кой сам!"..които ми го раздават на газари..също и селяни .. да отида някаде на кафе оня да ми се разпери кат0 не знам к`фо .. да си дигне краката на масата и да ми псува като каруцар..(защото сам имала и такива случеи ...ЗА САЖАЛЕНИЕ) :smt093 ...Също трябва да имам теми с това момче..,да ме разсмива,да ми говори и така нататък..момче ,с което нямя какво да си кажа не ми трябва :oops: ;-) Незнам..трябва да ми грабне окото.. ;) :oops:

amirito3
07-19-2008, 12:41
:D :D :-D :-D :-D Добре Добрее време е аз да се намеся така започвам
1.Стабилни момичета има мн малко другите са само тъпи кучки който се лигавят и са несериозни имат хубаво тяло и слагат малко грим и сте вече леки жени аз по принцип преди гледах само по тяло но сега вече гледам по характер защото не ми трябва някоя тъпа кучка да ми се лигави и само да ми говори за тъпата дискотека с циганите в нея :grin: :grin: :grin: :grin: затва предпочитам момичета от типа :Стабилна,Чаровна,Забавна
Пък красотата сама ще си доиде с времето ;) :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: ае тва е от мен чаоооо

ExTaSy__BaBy <3
07-19-2008, 13:03
Ми тряа да изглежда сладък и невинен xD падам си по добри момченца :oops:

Madness
07-19-2008, 14:30
ъъъ
секи път ралично :-o

a3c1M
07-19-2008, 14:33
Да има кола и гел за всички "фешанки" :?

skatemore
07-19-2008, 15:27
Да има кола и гел за всички "фешанки" :?

и пари бе брат ми не забравяй парите

alehole
07-19-2008, 19:18
Сегашното момче,с което от много време се имаме :P и се влюбвам много в него първия път когато се видяхме сигурна съм че имаше Любов от пръв поглед.. Такова чувство е уникално да се изпита..А погледа му за мен беше идеален.. Пронизващ направо..С тези сини очи :smt007

didi_baby
07-19-2008, 20:37
ммм дупето...иииии т.н. :P

FreeSpirit
07-19-2008, 22:58
Аз се впечатлявам от искрите в очите на едно момче(ако има такива, които да ме хванат де) след това гледам външност(просто съм за по-високи от мен е) характер и това да знае какво да каже в дадена ситуация ;)
По принцип винаги, когато се запознавам гледам очите и следя първите реакции, след запознанстовото, на човека пред мен :)

hgfh
07-20-2008, 08:45
лично аз като си харесам някои момченце не е задължително да е с външен вид като на мачо има случеи в които съм си харесала не толкова хубаво момче ( не казвам че е грозен) ама не е имал кой знае хубав вид и в тяло и в лице че да го харесам .. прото понякукав начин трябва да ме провокира

Niki7a
07-20-2008, 18:51
Вие всичките сте еднакви...

CherryBlossom
07-23-2008, 22:34
Хмм..първо хумор-най-важното,после усмивката и после останалите черти на характера... :oops:

mulgore
07-24-2008, 01:35
Външния вид и после характера.
И трябва да има зъл поглед. 8-)

da_e
07-24-2008, 05:58
Първо гледам брадичката :-D Много си падам по мъжките брадички. После външния вид.. трябва да е поне на 70% стегнат.. не ми трябва лапе дето не знае как да се облече.. и на края характера. Той определя по принцип какво ще стане за нататък :)

TUS
07-24-2008, 06:01
Много хора са ми казвали,че сам много претинциозна... :? :? :? Но все пак аз ще напиша какво харесвам в едно момче :smt008 :smt008 :smt008 :
-Да е сладак (може само и на мен,но важното е аз да си го харесвам)
-Да има 4увство за хумор...
-Да не е много прос...(да не знае колко е 2.2-на тоя викам прос)
-Да е мил
-Да се сьобразява с мен и моето мнение...
-Да не е някакьф с голямо самочувствие и голямо мнение за себе си
Знам,4е се повтаря мнението ми с TuHku' yuHku' f ...Sorry за което,но моето мнение прили4а на нейното.... :twisted: :twisted: :twisted:
P.S Еи много се кефя на емотиконките и за таж ги пи6а по 3 пьти... :grin: :grin: :grin:
rqdko shte se sreshtnat po prosTi mom4eta ot teb :D
i vij vlizai malko v 4asove po bulgarski ezik nqma da ti navredi
xaxaxa :D :razz: :razz:

xxXroshawkaXxx
07-24-2008, 09:52
Първо гледам усмивката :wink: А ако дилемата е кое е по-важно-външност или характер,аз съм твърдо ЗА характер =;

+1 ;);)

Rowdy
07-24-2008, 11:01
тука колко девици има :-D по въпроса .. момче съм, но мнението ми е, че може да си най-ограниченият дебил или да си с 20кг наднормено, но ако имаш фешънскЪъ причОскЪъ и дрешки Теранова с възможно най-големите очила в града/селото , момичета вонаги ще има покрай теб. Дано наистина, пишещите тук, харесват повече с интелект :)

MartyParty
07-24-2008, 11:03
е батка тва беше леко тъп въпрос...ми те много малко гледат на външността...гледат ти сърцето!!!!

Вица на деня :-D

Още ли има хора,които вярват,че е така :shock: :shock: :?
Мисля,че той го каза с ирония.

chester_love
07-24-2008, 12:43
тряа да е необикновен :grin: много различен и да не е гъзе :D зяпам очите :-D :D после останалото и накрая характера 8)

VHack
07-24-2008, 19:17
напоследък гледам момичетата като са захаресвали някви олигофрени– нещастници които даже и чуства нямат към тях.

LaDy_DaQnA
07-24-2008, 19:50
напоследък гледам момичетата като са захаресвали някви олигофрени– нещастници които даже и чуства нямат към тях.

zastrelqi sy pls :)

radito94
07-27-2008, 00:29
[quote="Анонимко"][quote=Aleandra]В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.
тфа е което и аз първо гледам...а после ве4е на второ място е характер4ето :)

yoriko
07-30-2008, 13:09
rucete,kosata i vratut aaa i noktite mnogo mi e nepriqtno momche s ogromni nokti :D

shadow_
07-30-2008, 18:09
В началото впечатление ми прави външния вид, а след това и характера.

BiTcH*Fr0m*HelL
07-30-2008, 18:59
Попринцип нямам 0пределен тип м0мчета! п0 ск0р0 винаги се влюбвам в п0следн0т0 м0мче , к0ет0 м0га да п0д0зирам , че ще харесам :D ! ЕсТ първ0 се вижда външния вид , а ак0 е същ0 т0лк0ва хубав 0твЪтре ........ т0й е ч0века :-) ! н0 все пак , к0лк0т0 и да е идеален , ак0 0нава чувств0 к0ет0 се п0явява к0гат0 г0 видиш , г0 няма значи не е т0лк0ва прекрасен ! Предп0лагам , че всички знаете за к0е чувств0 г0в0ря : имаш желание п0ст0янн0 да си усмихнат сърцет0 ти бие кат0 п0лудял0 и нем0жеш да свалиш п0глед 0т нег0 .... :oops:

soulja_girl4e
07-30-2008, 19:01
портфеила ве копеуе 8-)

BurningDesire
07-31-2008, 16:13
Само да питам - момичета, като вие сте по-красивия пол, тогава защо харесвате същества по-грозни и по-космати от вас? Няма никаква логика. Мъж да харесва жена - да, обаче аз не виждам какво толкова виждате в нас - мъжете.

Ххехехехее, един път да прочета и аз честно мнение...

volleYgirl
07-31-2008, 16:25
очите ръцете и след тва характера :-P

ElinoOor
07-31-2008, 16:35
На моя най му харесвам очите :-) невероятен поглед има :grin: . Иначе момчето трябва да има чар и после се гледа и вътрешното... :)

cvetenceto1991
07-31-2008, 16:42
ами тряя да е нешто специялно и неопределено и точно какво е може би чар, излзчване отношение кам хората и ваншност може би но не си падам по точно определен тип тряя да ми харесва и тва е най-важното според мен.както харесвам приятеля ми просто заради сичко в него и заради излачването му

`...bmwL...`
07-31-2008, 20:38
Аз лично гледам очите..с красив поглед..характера и всичко останало..НО на последно място цялостно вънщността..тя не ме интересува до такава степен :) :wink: :wink:

LDto
07-31-2008, 20:51
много неща от усмивката до учите след това тялото и после но не на последно място дали се държи мило и това дали има против приятелите ми нещо и вече за стила се ми е тая :-P :wink: :smt057

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-31-2008, 21:10
Ми най-напред всеки обръща внимание на външността! Не може още от първия път щом го видиш и да разбереш що за характер е!!! Аз лично харесвам леко набити момчета - не много мусколите! Прекалено мусколестите момчета ме...да не кажа отвращават, просто не ме кефят! Всеки с вкуса си! Другото нещо, което ме привлича е погледа! И парфюма също :-D Ако едно момче не слага парфюм ... много тъпо :( :(
След това разбира се гледам характера! Ако е някой идиот дето се интересува само от това как му седи новата блузка го зарязвам и забравям че съществува! :D

Freestyller
07-17-2012, 00:20
ми то зависи и от момичето дали харесва сърцето или външноста :)

Chacho
07-17-2012, 00:22
ми то зависи и от момичето дали харесва сърцето или външноста :)

Тая тема е от преди 4 години.

monika__9797
08-04-2012, 22:10
Аз лично харесвам момчета не толкова по външният вид... :) Но ако някое момиче каже че гледа само характера 100% лъже. Може да прави компромиси за някои неща но все пак. Харесвам момчета които не са някъкви лиглйовци които се мислят за нещо повече от другите...

Luidgie
08-04-2012, 22:28
a[N]D[i]T[k]a;5951425']какво харесвам????добре почвам...

~да е миличак ...
~добричък
~да има приличен вид :)
~да ме глези
~да ми звъни 3 пъти на ден когато сме разделени (примерно когато съм на почивка или нещо такова)
~да ме изненадва..
~искам да ее.. неповторим :) винаги да ми е инт с него ии... непредвидим..
~да е тип "лошо момче" би било в плюс :)
~да има приятели..
~да се усмихва
~да ме кара да се смея...
~когато съм с него да забравям за времето...
~мм да държи ръката ми когато се разхождаме
~да ме кара да се ядосвам... :) и после...... да каже примерно .. затвори си очите и да ме :smt008 :::
~да ми прави комплименти(ако са заслужени!!!!!)
~когато съм тъжна да ми звъни.. дори и да не казвам нищо ..
~а ако някои ме обиди.. да не стои кат пън...
~ест би ме радвало ако ревнува.. и го показава .. ест не прекалено!
~искам когато говори с приятелите си за мен.... да се усмихва :)
~искам някои които на НГ да е с мен и точно в 12 да ме :smt008
~някои които през цялото време да ми дава безброоооои прегръдки :)
~да остаава понякога вкъщи просто да ми помогне да свърша нещо...
~просто.. някои които не би разбил сърцето ми....

тааааа нещо много ми станаха нещата които ми правят впечатление в едно момче :lol: НО със сиг .. са 3 пъти по толкова просто не ми се пише вече :)
:D:D:D Това да не ти е любовен роман? А кон искаш ли да язди или ше го земеш и ако е с москвич?

tonique
08-05-2012, 00:53
Хаха еми нормално всяка жена или мъж гледат първо външния вид - но не си признават.

m_chernetskaya
08-05-2012, 10:36
Ами, естествено - както всички момичета забелязвам първо външния вид. Не гледам да е някакъв топ модел едва ли, или пък супер красавец...Важното за мен е да си има свое собствено излъчване и чар. След това преценявам колко акъл има в главата - не ми трябва някакъв учен, дето от всичко разбира, но не бих излизала с някой тъп като галош. :D После се спирам на характера. Харесва ми, когато момчето е уверено в себе си...да не е някакъв срамежлив (въпреки, че понякога е сладко), но да не прекалява с това - не ми допадат досадниците. Следващото нещо, на което обръщам внимание е умението да общува, тоест - да може да се говори с него, не някакъв да мълчи, аз да говоря и той само "ъха, мда", или пък другата крайност - като започне да плямпа и да не млъкне. Та, общо взето, ако едно момче е чаровно, има акъл в главата, уверено е в себе си и можем да си говорим свободно, то определено ще ми допадне.

professorgreen
08-05-2012, 10:58
Ако си след 18 години
1.Гледат външноста
2.Парите
3.Характера

Най-после един честен отговор :D

ellie_729
08-05-2012, 12:38
лично мен- ОЧИТЕ..... Усмивката... и след като се запознаем вече-характера си играе роля... иначе ме привличат типа Лоши момчета..

Amore-Mio*
08-06-2012, 12:59
Външният вид играе роля само при самото запознаване. От тук нататък нещата опират до характера. Лично за мен най - прекрасния във всяко едно отношение е приятеля ми: супер красив и умен, в същото време. Със страхотен характер. Твърд и лош, когато и с когото трябва, иначе в останало време си е ангелче, буквално.