PDA

View Full Version : Тая възраст ме дразни



08-04-2007, 14:16
Знам, че да си студент и после да работиш, да си възрастен е отвратително и не е живот, обаче и тийн животът не ми харесва. Моите връстници страшно ме дразнят - само за биричката и мацките мислят. МНого повече ми харесваше периода 3-6 клас, когато се интересуваха от по-готини неща. Сега е адска скука - дискотеки, бира, ужас. А какво стана с ходенето по паркове, градини, площадки? Знам, че сме големи да си играем, но не може ли поне да седим в градинките? Пълна скука е да си тийн. И много от моите приятели не се отлепят от компютъра. Какво стана с тези хора, защо пораснаха? Не искам да пораствам, ако това означава да ми е скучно, да не мога да играя и да правя каквото си искам. Искам да съм дете. Да ида ли на психолог?

DjBaloon
08-04-2007, 14:21
Da otidi :-D
Inache ako tolkova iskash razhodni.. parkove.. hvani si nekoe seriozno momiche(puk i ako go obivhash..) i shte ti e extra
Vsqka vuzrast si ima i plusove i minusi.. prekaleno si se zamislil za minaloto i mai ne vijdash plusovete na segashnoto :wink:

08-04-2007, 14:24
Е кви са му плюсовете - не можеш да живееш без секс и любов. Ако е това - това е по-скоро минус. Освен това като направиш някоя беля и си подсъдим. Пак лошо. Вече не можем с приятелите да правим бели.

tuka6na
08-04-2007, 14:25
Пълна скука е да си тийн.
->

Да ида ли на психолог?
разполагам с лични телефони ; d...:smt012
Страшно жалко че мислиш така наистина.Но какво ли ще мислиш малко по-късно.;/

MakeMeLaugh
08-04-2007, 14:27
Това за бири,дискотеки и т.н. и аз така мисля.. Последните 5 години дотолкова пропаднахме че няа думи.. всички имат изкривени представи.. сяко лапе надъхано за ной а е на 1 шамар живот.. всеки 12 год келеш се ебе кат разпран... мале мале след 20 год ше има спин пандемия сиурно.. друсат се още на 15... момичетата предпочитат да се славят със слуха че са гадни кучки пък те са смешни всъщност.. всичко е смотано.
Там е въпроса че ние сме някфо тъпо средно поколение.. нито сме от старата школа... нито от новите тъпаци.. и ни тъй нитй..
Батка и аз искам да се върна само ч 8 клас... в новото даксали с новите пр-ли...
Тъпо е да си голям..
Ама няма ще си го живеем..

kiro89sf
08-04-2007, 14:30
Пълна скука е да си тийн.
->

Да ида ли на психолог?
разполагам с лични телефони ; d...:smt012
Страшно жалко че мислиш така наистина.Но какво ли ще мислиш малко по-късно.;/
:smt018 :smt018
Авторе, и аз мисля като теб.
Да си тийн е тъпо

Blacklisted
08-04-2007, 14:32
К'во ви интересуват келешите около вас, правете каквото ви е кеф :) Ядосан тийн => Млад Бунтар :!:

Само не се самосъжалявайте...

tuka6na
08-04-2007, 14:33
...което е жалко само за вас...

08-04-2007, 14:34
И съжалявам, че звуча старомодно - но ми писна секса и любовта да са издигнати в култ. Те трябва да се приемат като нещо нормално, естествено. А за дискотеките - аз не ходя често, но явно затова съм аутсайдер - адски е готино и модерно да ходиш! Също и глупостите от рода на "на кой гаджето му е по-хубаво."

DjBaloon
08-04-2007, 14:35
Е кви са му плюсовете - не можеш да живееш без секс и любов. Ако е това - това е по-скоро минус. Освен това като направиш някоя беля и си подсъдим. Пак лошо. Вече не можем с приятелите да правим бели.
Zashto da e minus.. kakto v detskoto nauchavash mnogo neshta.. taka v taq vuzrast razuchavash sexa... lubovta... 8)

08-04-2007, 14:35
Е кви са му плюсовете - не можеш да живееш без секс и любов. Ако е това - това е по-скоро минус. Освен това като направиш някоя беля и си подсъдим. Пак лошо. Вече не можем с приятелите да правим бели.
Zashto da e minus.. kakto v detskoto nauchavash mnogo neshta.. taka v taq vuzrast razuchavash sexa... lubovta... 8)
Щото е минус. Едно е да го научиш - друго само за това да говориш и живееш.

DjBaloon
08-04-2007, 14:37
Е кви са му плюсовете - не можеш да живееш без секс и любов. Ако е това - това е по-скоро минус. Освен това като направиш някоя беля и си подсъдим. Пак лошо. Вече не можем с приятелите да правим бели.
Zashto da e minus.. kakto v detskoto nauchavash mnogo neshta.. taka v taq vuzrast razuchavash sexa... lubovta... 8)
Щото е минус. Едно е да го научиш - друго само за това да говориш и живееш.
Ne misli samo za sex.. misli za lubov :wink:

08-04-2007, 14:38
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.

08-04-2007, 14:44
Както някой беше казал:

Be different!Be stranger!Don't worry,be happy! ;)

08-04-2007, 14:46
Da otidi :-D
Inache ako tolkova iskash razhodni.. parkove.. hvani si nekoe seriozno momiche(puk i ako go obivhash..) i shte ti e extra
Vsqka vuzrast si ima i plusove i minusi.. prekaleno si se zamislil za minaloto i mai ne vijdash plusovete na segashnoto :wink:
:lol:

DjBaloon
08-04-2007, 14:49
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:

tuka6na
08-04-2007, 14:49
Пълна скука е да си тийн.
->

Да ида ли на психолог?
разполагам с лични телефони ; d...:smt012
Страшно жалко че мислиш така наистина.Но какво ли ще мислиш малко по-късно.;/
:smt018 :smt018
Авторе, и аз мисля като теб.
Да си тийн е тъпо
не ми жестикулирай такъв. :lol: Мое да съм на края от тоя период,ама от 17 годишна тряяше да се оправям сама.И да ти кажа,даже и за тия работи нямах време да мисля,колкото и пресилено да звучи.И никога не съм съжелявала за нищо.Щастливо хлапе съм била абсолютно винаги.
А на вас кой ви е виновен ,че не сте се осъзнали още и не сте открили нещата,които биха могли да ви забавляват и да придават смисъл и на тая възраст ; ).Положенето е такова каквото си го направиш.А ако пък нещо куца най-глупавото оправдание е че е 'от възрастта'.

Blacklisted
08-04-2007, 14:56
^ Щастливките с розови очила кефите, ама не е за всеки ;)

Sam90
08-04-2007, 15:07
Оф бре ... не е вярно, че сички мислят само за дискотеки и компютър - просто ти само такива познаваш. И щом за толкова време не си успял да си намериш хора със сходни разбирания, значи и ти не си ного ... свете за мирисане :lol:

08-04-2007, 15:09
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:
Е, аз избирам гоненицата пред бъркането.

DjBaloon
08-04-2007, 15:11
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:
Е, аз избирам гоненицата пред бъркането.
Emi pravi go 8) Ima li znachenie.. vajnoto e da ti e qko.. vinagi moje da si go napraish taka,samo trqbva da go umeesh 8)

08-04-2007, 15:15
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:
Е, аз избирам гоненицата пред бъркането.
Emi pravi go 8) Ima li znachenie.. vajnoto e da ti e qko.. vinagi moje da si go napraish taka,samo trqbva da go umeesh 8)
Да обаче ме притеснява че казват, че в тази възраст не било недопустимо. А бъркането на друго момче в ануса е допустимо така ли?

08-04-2007, 15:17
Мен ме дразни че другите тийнейджъри много се интересуват от celebrity gossip and news.

DjBaloon
08-04-2007, 15:20
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:
Е, аз избирам гоненицата пред бъркането.
Emi pravi go 8) Ima li znachenie.. vajnoto e da ti e qko.. vinagi moje da si go napraish taka,samo trqbva da go umeesh 8)
Да обаче ме притеснява че казват, че в тази възраст не било недопустимо. А бъркането на друго момче в ануса е допустимо така ли?
Zashto trqbva da ti puka ot mnenieto na drugite 8)

08-04-2007, 15:23
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:
Е, аз избирам гоненицата пред бъркането.
Emi pravi go 8) Ima li znachenie.. vajnoto e da ti e qko.. vinagi moje da si go napraish taka,samo trqbva da go umeesh 8)
Да обаче ме притеснява че казват, че в тази възраст не било недопустимо. А бъркането на друго момче в ануса е допустимо така ли?
Zashto trqbva da ti puka ot mnenieto na drugite 8)
Тогава и с тебешир пак ще рисувам. И ще излизам по-често. :-D

DjBaloon
08-04-2007, 15:24
Е гоненето не се изключва нали? Защото в 5-6 моя клас се гонехме. А сега, в 12 другия ми клас не се гонеха, а си бъркаха от зад и правеха даже още по-големи простотии.
Nikoi ne te kara da gi pravish 8)
Jivei si jivota.. taka kakto na tebe ti haresva,nameri nov nachin,koito ti haresva na tebe.. budi razlichen :wink:
Е, аз избирам гоненицата пред бъркането.
Emi pravi go 8) Ima li znachenie.. vajnoto e da ti e qko.. vinagi moje da si go napraish taka,samo trqbva da go umeesh 8)
Да обаче ме притеснява че казват, че в тази възраст не било недопустимо. А бъркането на друго момче в ануса е допустимо така ли?
Zashto trqbva da ti puka ot mnenieto na drugite 8)
Тогава и с тебешир пак ще рисувам. И ще излизам по-често. :-D
:smt023 ne e trudno 8)

08-04-2007, 15:26
Обаче това означава ли, че трябва да спра да гледам новини и да се интересувам от политика? Защото аз започнах заради новите ми "приятели", покрай тях иначе не са ми интересни тези неща. Дали да не ги "захвърля"?

Blacklisted
08-04-2007, 15:27
Тая тема е ебавка, а?

08-04-2007, 15:30
Обаче това означава ли, че трябва да спра да гледам новини и да се интересувам от политика? Защото аз започнах заради новите ми "приятели", покрай тях иначе не са ми интересни тези неща. Дали да не ги "захвърля"?
Ами не мисля, че политиката и гледането новини е за всеки. Има си хора за всичко, аз предпочитам други неща - купони, излизане, забавления.

Blacklisted
08-04-2007, 15:33
Това означава да нямаш гражданска отговорност, което е несериозно. Какво му е сложното да ходиш на купони и да си в час с политиката?

08-04-2007, 15:35
Това означава да нямаш гражданска отговорност, което е несериозно. Какво му е сложното да ходиш на купони и да си в час с политиката?
Моля те, ти на 25 ли си та говориш такива глупости за гражданска отговорност. А селска отговорност има ли? :-D Е главата ми ще стане голяма колкото стаята ако се интересувам от всичко. Всеки с интересите си бе, готин!

tuka6na
08-04-2007, 15:37
:lol: :smt012

Blacklisted
08-04-2007, 15:39
Не, на 19 съм и не виждам с какво отговорността ми е по различна от тази на 25 годишен. За теб всичко е политика и купони така ли? :roll: Ако не се интересуваш от политика после как гласуваш? Или не гласуваш?

DjBaloon
08-04-2007, 15:41
Не, на 19 съм и не виждам с какво отговорността ми е по различна от тази на 25 годишен. За теб всичко е политика и купони така ли? :roll: Ако не се интересуваш от политика после как гласуваш? Или не гласуваш?
Eee ti mai ot vsichko razbirash :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2007, 15:46
а на мен ми липсват годините от 3 до 9 ... просто беше върха тогава :) иначе ... просто явно с растенето хората се променят... гледаи ти да си такъв какъвто искаш а за другите не мисли...бтв... като се замисля.. аз все още съм си едно голямо дете... :)

Sam90
08-04-2007, 15:50
a[N]D[i]T[k]a]а на мен ми липсват годините от 3 до 9 ... просто беше върха тогава :) иначе ... просто явно с растенето хората се променят... гледаи ти да си такъв какъвто искаш а за другите не мисли...бтв... като се замисля.. аз все още съм си едно голямо дете... :)
не ми харесва задника на пича на аватара ти :lol: :lol: :lol:

pavkata91
08-04-2007, 15:50
отиди на психолог...явно имаш нужда да си излееш мислите и всичко останало...психологът е най-доброто решение :wink: :wink: :wink: :wink: (според мен):smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104

_donna_
08-04-2007, 15:50
ми направи си го нескука,бре.

Mimka_sweet
08-04-2007, 15:53
Мен пък ме дразни детството ми.
Какъв е смисъла да се люлееш с часове на някфа люлка , или да се ровиш в някфи калища и да бъркаш манжички =P~

Вярно,че и сега от време на ввреме е тъпо,но на мен лично повече ми харесва от преди :twisted:

08-04-2007, 15:53
Ами тогава пак ще съм си себе си. Относно политиката - гледам парламентарния контрол - това ми стига, не да гледам политическите новини или залупената СКАТ. Гласдувам за който си искам и като съучениците ме питат вече няма да казвам за кой съм гласувал, а ще отговарям както една моя (вече бивша) съученичка: "За който съм гласувал - за него!" Така, не съм длъжен да давам обяснения на никого, нали така. А аз бях толкова тъп да кажа на просто съученик (не и приятел) за кого съм гласувал. Вече няма да казвам. А за СКАТ - еми беше свястна телевизия докато даваха филми, а сега с тези смешни предавания. Новини вече не гледам, не са ми интересни. Предпочитам да излизам. Така.

Octofunk
08-04-2007, 15:57
Факта, че се оставяш мнението ти да бъде определяно от напълно непознати във интернет форум говори достатъчно що за мухльо си. 8)

08-04-2007, 15:57
Факта, че се оставяш мнението ти да бъде определяно от напълно непознати във интернет форум говори достатъчно що за мухльо си. 8)
Е то по тая логика всички тук са такива.

Octofunk
08-04-2007, 16:01
Факта, че се оставяш мнението ти да бъде определяно от напълно непознати във интернет форум говори достатъчно що за мухльо си. 8)
Е то по тая логика всички тук са такива.
:lol:

08-04-2007, 16:03
Факта, че се оставяш мнението ти да бъде определяно от напълно непознати във интернет форум говори достатъчно що за мухльо си. 8)
Е то по тая логика всички тук са такива.
:lol:
Еми като се замислиш е така - виж раздел "Любов". хората питат напълно непознати неща от рода на "Аз ли сгреших...", "Тя вече не ме обича, какво да правя?", "Тя си намери друг."

DjBaloon
08-04-2007, 16:09
Факта, че се оставяш мнението ти да бъде определяно от напълно непознати във интернет форум говори достатъчно що за мухльо си. 8)
Е то по тая логика всички тук са такива.
:lol:
Ti neshto protiv moito mnenie li imash 8)

pathetic
08-04-2007, 20:41
Аз не съм тийн

Да идеш на психолог?
прати всички хора там.

white_chik
08-05-2007, 10:38
Е тийновете като цяло сме си повърхностни в много отношения.Но да ти кажа предпочитам тази възраст пред периода 3-6 клас,когато съученичките ми се парвеха на Бритни и си слагаха брукат по бузите,а момчетата си разменяха кечисти и ритаха по цял ден.Сега поне си ходим нагоре-надолу заедно,имаме общи теми на разговор

08-05-2007, 12:23
Периодът 1-6 клас повече ми харесваше.

08-05-2007, 20:27
Ядосан тийн => Млад Бунтар :!:

.

=D> =D>

find_m3
08-06-2007, 10:26
Абе вие зле ли сте на кой не му липсва детството?Това е защото всички бързаме да пораснем ,а после пак искаме да сме малки.Еми не ства и тоя период ще отмине спокойно,ама после ще ти стане още по-зле. :roll:

Qnchety
08-06-2007, 11:38
Бе аз съм на 13 и не че не харесвам тая възраст, ама нещо ме бият хормоните отккакто ги навърших(демек влязах в тийн възрастта). Се нещо не ми е наред, сичко и секи ма дразни и секви такиа!

GaBiTyYy
08-06-2007, 20:26
Za purvi put v jivota si vijdam nqkoi da nari4a bira i diskoteka-SKUKA ..OmFg :smt005 :smt005 :smt005

Blacklisted
08-06-2007, 20:28
Za purvi put v jivota si vijdam nqkoi da nari4a bira i diskoteka-SKUKA ..OmFg :smt005 :smt005 :smt005

Това са двете най - банални и скучни неща всъщност. :wink:

Swinkenhoffer
08-06-2007, 20:38
ъм, какво й има на бирата? о.О

Blacklisted
08-06-2007, 21:03
Комерсиална е, ахахахахахахах :smt029 keep it underground - drink мляко :smt016

scissorhand
08-06-2007, 22:31
Знам, че да си студент и после да работиш, да си възрастен е отвратително и не е живот, обаче и тийн животът не ми харесва. Моите връстници страшно ме дразнят - само за биричката и мацките мислят. МНого повече ми харесваше периода 3-6 клас, когато се интересуваха от по-готини неща. Сега е адска скука - дискотеки, бира, ужас. А какво стана с ходенето по паркове, градини, площадки? Знам, че сме големи да си играем, но не може ли поне да седим в градинките? Пълна скука е да си тийн. И много от моите приятели не се отлепят от компютъра. Какво стана с тези хора, защо пораснаха? Не искам да пораствам, ако това означава да ми е скучно, да не мога да играя и да правя каквото си искам. Искам да съм дете. Да ида ли на психолог?
Ъъъъ ебати мноу си зле. На възрастта абсолютно нищо й няма, даже е перфектна, а и човек трябва да се чувства добре на колкото и да е години 8) Като толкова се дразниш от връстниците си, намери си някви по-малки, с които да се мъкнеш, или де да знам...

GaBiTyYy
08-08-2007, 21:24
Za purvi put v jivota si vijdam nqkoi da nari4a bira i diskoteka-SKUKA ..OmFg :smt005 :smt005 :smt005

Това са двете най - банални и скучни неща всъщност. :wink:

BaNaLnI i SkU4Ni AkO sI im sE NaSiTiL,aMa Za nAShTa VuZRasT sQ tfa Puk Ni E inTErEsNo! :mrgreen: