PDA

View Full Version : Moderated:Може ли де съм забременяла?



Гериииииииииииииииии
08-04-2007, 13:48
Вчера с приятелят ми се"заиграхме" и по едно врме той ми го вкара...беше много забързои не устих да се истървал вътре...и после си го "прибра"...пък и другото което е мене не ми беше свършило още....в смисъл цикалът ми течеше мнмн слабо.....та въпросът ми е възможно ли е да има нещо,защото пеиятлят ми казва че уж не се е бил изставал,но го било стах.... :-k :-k :-k


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

KimBerLy1912
08-04-2007, 13:54
Има поне милион подобни теми ](*,) Неска писах подобен пост...Просто ми писна ](*,) Използвайте я тая търсачка малко бе хора [-( Та по темата...Някои хора твърдят че по време на цикъл няма възможност за забременняване...да обаче не е така...Ти си в пубертета,цикъла ти още не е станал редовен и прочее....Т.е. не се знае дали новата яйцеклетка е била готова за оплождане или не....Другото което е...Дори да не е свършвал в теб има риск от забременняване...Съществув течност,отделяна от мъжа,която се нарича предекулационна...И в нея също се съдържа известно количество сперматозоиди...Мисля че около 10%....С две думи-без използване на някакъв вид контрацептиви риск от нежелана бременност винаги съществува.....Никой не е казал че бебетата стават така лесно...Но нищо не е сигурно...Въпреки всичко предполагам че нищо ти няма...Просто мисли с тая глава която ти е на раменете...Умната!!!

russianmafiaboss
08-04-2007, 17:11
дори той да не е свършвал, дори да си още била в цикъла, пак има малък шанс (около2 %) да забременееш

DIVINE_TIME
08-04-2007, 20:29
По време на цикъл бременността е невъзможна,както 1000 пъти съм казвала от лекари го знам това. А пък във ваща ситуация,от един тласък,по време на цикъл,без свършване ... е как да стане тфа бебенце :-k

Leksi23
08-04-2007, 20:34
Спокс не си бременна, уфф аман от подобни теми, утре сигурно ще питат дали е възможно да се забременее от целувка, земете се образовайте малко, то бива, бива амаа...

alkobalko
08-05-2007, 06:57
Нищо ти няма, но следващия път се пазете.

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 07:37
Naistina veroqtnostta e 2% no tova ne znachi da si praite kakvoto iskate, zashtoto sledvashtiq pyt moje da e po-dylgo i da stane nqkoq bela..

koalka
08-05-2007, 08:05
И според мен няма за какво да се притесняваш. :wink: