PDA

View Full Version : Любовно писмо...



cracken
08-04-2007, 15:10
Дайте някакви мостри на такова писмо, но не тези любовно смс а просто нещо не много дълго от което момичето да се трогне и да го оцени :)
Благодаря предварително!!

pavkata91
08-04-2007, 15:12
опитай се да го измислиш сам...винаги самостоятелният труд е най-награждаващ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

cracken
08-04-2007, 15:15
опитай се да го измислиш сам...винаги самостоятелният труд е най-награждаващ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Братле не сам от тия поетичните [-X смисъл нещо малко 1 2 реда бих измислил, но ми иска нещо като писмо да е :)

FirsT_LadY
08-04-2007, 15:25
Аз съм момиче,ама надявам се мога да се намеся :))))) .

Любовното писмо е ... то показва твойте чувства...аз ще ти дам пример,но в едно такова писмо ти трябва да пишеш със сърцето си .... т.е. то да диктува всяка буквичка в това писмо.
Например: аз сега ще пиша това което чувствам и мисля за моят приятел,просто ,за да ти помогна мъничко :):):) .
:) винаги съм мечтала за любов, много любов... но все не намирах тази любов... когато един ден ... спрях да я търся.... този ден беше денят в ,който се запознахме. Аз не очаквах ,че ще срещна това,което мечатая толкова време... но ти ме намери...
Обичам да те гледам ,докато спинкаш,гледката е по прекрасна дори от най красивият залез... от най нежният изгрев... Ти ме накра да се променя... да вярвам във всичко добро...да мисля и гледам на нещата положително,та дори и да е трудно ...
Харесва ми да чувам смеха ти ... да гледам очите ти ..... толкова съм щастлива... защото не вярвах че те има ... не вярвам ,че избра точно мен .... искам да бъда до теб във всеки един момент,когато си тъжен или щастлив... до края на живота си ....
обичам те... Чочи ! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
малко ме е срам... :) ,но прото запомни,че когато пишеш ,пиши от сърце. Моля ви се н ми се смейте много ,исках само да му помогна. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

cracken
08-04-2007, 15:31
Ем от кфо да те е срам...обичаш го-показваш го!!! добро е нещо такова ми трябваше естествено няма да го копирам, но ще ми бъде от полза

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 15:34
Здравей Иване, /това женско име ми дойде на ъкъла.../

Нямаше какво да правя сега и реших да драсна два - три реда.От много време насам сме много добри приятели.Та... искам да ти кажа нещо.Обичам те!НЕ знам как ще го приемеш...ТИ си слънцето на моята планета!Ако аз съм Луната - Ти си Земята.Ако ти си Десетте Божий Заповеди,аз съм Моисей... :D

С обич,Пешо.

cracken
08-04-2007, 15:36
[quote="Na^PoPa^RaSoTo"]Здравей Иване, /това женско име ми дойде на ъкъла.../

:-D :-D :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2007, 18:57
ето това братовчедка ми ми го прати и каза че го е писала на неиния фр (текст на песен е ) но е страшеееен текст...

Kolko e trudno da stoq ot strani i da znam che ne moga da ti kaja ostani, ostani pregarni me i zabravi greshkite koito dopusnah predi. Sega osaznavam che te obicham taka, kakto nikoga predi nesum obichala..
Pomnish li kogato bqhme sami i vsichki migove spodelqni, az oshte si spomnqm i zatova me boli , ujasno mi lipsvat celuvkite ti.. Mnogo zgreshih i go priznavam, jalko e che sega go osaznavam. Nikoga nqma da si prostq onezi neshta, za koito imam vina. Mechtaeh za nashata obshta sudba no vijdam che sum te odalechavala. Vecher kogato zaspivam sama misalta za teb e dori i vuv sunq, no samo spomenite mi ostanaha i sulzite koito neistinaha.
Nqma vchera ima samo sega, sega te iskam i to na migaa. Prosti mi znam che hilqdi puti greshih, obicham te shte go povtarqm vuv seki sledvash moi stih..
Vsichko ot koeto se nujdaq si ti , moq vuzdoh, moto slunce, moite mechti... Ne vijdash li che vsichko za mne si ti , ne vijdash li kolko me bolii.. Iskam da polucha svoq vtori shans, iskam da te imam dori za chas, chui tazi pesen i pomisli, kolko te obicham .. Vqrvash li mi?

FirsT_LadY
08-04-2007, 19:27
Да бъда честна, момичето ще се зарадва каквото и да е писъмцето ти,просто самият жест много ще я зарадва :):):):) :smt060

koalka
08-04-2007, 19:28
Според мен идеята е тъпа и изтъркана, но ти си решаваш.И наистина най-добре сам го измисли, а не само да го препишеш. :wink:

alkobalko
08-04-2007, 19:31
Напиши и нещо малко, ако не си от поетичните. Сигурна съм, че ще оцени жеста.

Lestat357
08-04-2007, 20:00
Твърде лично е, за да очакваш помощ от когото и да било, камо ли от хора, които не познават нито теб нито нея. Писал съм няколко пъти такива, но без предварително обмисляне - просто усещаш подобна нужда, сядаш и пишеш. Иначе е безсмислено. Ти я познаваш (нали?), ти трябва да знаеш какво да напишеш. Мога само да те посъветвам да не се притесняваш и да напишеш всичко едно към едно, точно както го мислиш и чувстваш. След като вече си седнал да пишеш такова писмо, значи трябва да си готов на това. Направи го лично, колкото е възможно. Модел няма. Опиташ ли да го правиш по модел, ще си проличи. Не е нужно да си поетичен или да си падаш много по писането, за да напишеш няколко думи, с които ще я докоснеш. Сядай и пиши - ще видиш, че няма да ти е трудно да намериш подходящите за нея думи. Ако ли не - най-добре се откажи поне засега.

Който мисли, че идеята е тъпа и изтъркана (късно за quote в момента) или че е отживелица или въобще подобни мнения - просто не е получавал такова досега. Не и наистина. Което е жалко, поне според мен. За мен писането на любовно писмо е порив. Нужда, която изпитвам внезапно в даден момент и не намирам спокойствие, докато не задоволя. Така погледнато дори тази тема и времето изтекло от пускането й вече е опорочило донякъде нещата.

bobka
08-04-2007, 21:05
Аз съм момиче,ама надявам се мога да се намеся :))))) .

Любовното писмо е ... то показва твойте чувства...аз ще ти дам пример,но в едно такова писмо ти трябва да пишеш със сърцето си .... т.е. то да диктува всяка буквичка в това писмо.
Например: аз сега ще пиша това което чувствам и мисля за моят приятел,просто ,за да ти помогна мъничко :):):) .
:) винаги съм мечтала за любов, много любов... но все не намирах тази любов... когато един ден ... спрях да я търся.... този ден беше денят в ,който се запознахме. Аз не очаквах ,че ще срещна това,което мечатая толкова време... но ти ме намери...
Обичам да те гледам ,докато спинкаш,гледката е по прекрасна дори от най красивият залез... от най нежният изгрев... Ти ме накра да се променя... да вярвам във всичко добро...да мисля и гледам на нещата положително,та дори и да е трудно ...
Харесва ми да чувам смеха ти ... да гледам очите ти ..... толкова съм щастлива... защото не вярвах че те има ... не вярвам ,че избра точно мен .... искам да бъда до теб във всеки един момент,когато си тъжен или щастлив... до края на живота си ....
обичам те... Чочи ! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
малко ме е срам... :) ,но прото запомни,че когато пишеш ,пиши от сърце. Моля ви се н ми се смейте много ,исках само да му помогна. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
i za kfo trqbva nqkoi da ti se smee!!!to e super izmisleno. =D>
a do tvoq slu4ai... i az sum momi4e i poneje mi xrumvat ne6ta samo svurzani s edin 4ovek samo 6e ti preporu4am da ne izpolzva6 mn mn frazi ot filmi i pesni ili ne6to takova.dori i da ti se stori ne6to po proosto i obiknoveno ako 4oveka do koito e adresirano pismoto mnmn te obi4a 6e se trogne i samo na dve dumi.moje pismoto da go kombinira6 i s maluk podaruk.naprimer moje v nqkoi butik za torti da poru4a6 6okoladovakutiika v koqto da puxne6 malkoto pusumce ili ne6to takova. mn kusmet!!!

By_MaSTeR_
08-07-2007, 11:39
Нощ ... луна ... звезди ... едно момиче и едно момче ... аз и ти ... прегръдка ... целувка ... две тръпнещи сърца и две слети в едно души ... отварям очи ...всичко е било сън! А е толкова реално ... и така всяка вечер от дни насам ... Какво ми става? Може би не трябваше да става така, но ... стана ... не знам точно как се случи, но вече нищо не е същото ... Желая те! Не те виня ... не те предизвиквам ... не те моля ... просто те желая!!! Искам да си с мен, искам да съм с теб, искам ... да сме едно цяло! Това писмо може да те обърка, може да те шокира, може ...но ще ти позволи да разбереш, точно какво изпитвам! Просто това са рисковете на приятелството между момиче и момче ... то може да прерасне в нещо повече и ... един от двамата да не е готов! Дано не ме намразиш след това писмо ... дано не започнеш да ме отбягваш ... дано ... а дали ще дадеш път на моите чувства ... дали ще се докоснеш до моята душа ... дали ще се случи нещо между нас ... всичко зависи изцяло от теб!!! Помисли си! Обещавам, че това е първото и единствено подобно писмо ... рядко си позволявам лукса да изразя ясно емоциите си пред някой, но ... трябваше да го направя, защото в противен случай щях да се побъркам ... Може би трябваше да ти кажа всичко това, вместо да ти го пиша ... но просто нямам смелост ... щом погледна в очите ти ... щом ми се усмихнеш ... щом потъна в мекотата на твоя глас и ... съм безсилен да направя каквото и да е ... може би не трябваше да бързам, може би трябваше да всичко да стане от само себе си, само че аз нямам времето да чакам ... Това писмо е отчаяна стъпка, с която или ще те спечеля или ще те загубя ... а не искам, не мога да те загубя ... Подавам ти ръка - ръка, която може да прегръща; ръка, която може да гали нежно; ръка, която може да крепи; ръка, която може да защитава ... приеми я! Защо ли ...? Заради една нощ, заради една луна, заради едни звезди, заради едно момиче и едно момче, заради теб и мен, заради една прегръдка, заради една целувка, заради две тръпнеши сърца и две слети във едно души ...заради две отворени очи, в които няма страх, че всичко това е сън и ще свърши и най-вече заради една слънчева усмивка, която заслужава цялата нежност на този свят ... твоята усмивка!

gamercheto_
08-07-2007, 11:49
Колко много поети имало тук...Ае пич не сме ние хората които да ти казват какво да пишеш на приятелката ти...не ние сме с нея а ти....сам трябва да решиш какво да и напишеш и то да не е само за да отбиеш номера а защото го мислиш....ако ще и пишеш писмо само за да я трогнеш по-добре се откажи...

Dead`Paladin
08-07-2007, 17:44
Pishesh tova koeto surceto ti chustfa...ne e trudno stiga samo da se koncetrirash :wink:

AliceSw
08-07-2007, 17:53
добре де мамка му, как може да искаш някои да ти напише любовно писмо, ами ако "тя" случайно влезе във форума и види тъпата тема :smt011

LaDy_DaQnA
08-07-2007, 18:25
Ahh v otgovorite ima hubavi primeri za liubovno pismo no ako se nadqva6 nqkoi da napi6e tvoite 4ustva kym momi4eto ti i ti da go prepi6e6 i da i go dade6...e sgre6ila si.Prosto v tova pismo trqbva da sa tvoite 4ustva izkazani po tvoq si sladyk za neq na4in.Kakva polza ot tova da dade6 na momi4eto liubovno pismo v koeto ne sa izrazeni tvoite 4ustva tvoite trypki i tv oite jelaniq.Ne e izrazeno po tvoq si na4in ako tq te poznava 6te useti tova.Spored men sedni nadraskai i nqkolko reda kolkoto i nepoeti4ni da sa no izlei syrceto i staranieto si v tqh.... rabira6 li kakvo iskam da ti kaja???