PDA

View Full Version : Всеки ден питам живота защо ме прееба?!?!



Гост..
08-04-2007, 15:19
Незнам за кво пиша тва просто ей така се излея..
Та всичко започна преди няколко години станаха някой работи и майка ми започна да пие и спря да бачка.Баща ми се ядосва супер много не за тва, че сега не работи ами,че майка пие и направо е ужасно.Не сме некви богаташчета.Вярно е,че не сме лишавани от нещо като да сме оставали без дрехи и да сме били гладни некви такива, но от доста години насам просто е кошмарно.Прибирам се майка ми в неадекватно състояние и естествено ми говори някакви глупости.Баща ми се прибере някаф утрепан от работа работил цял ден повече от 12 часа и започват скандали и глупости.Яко нареждане убиди.Баща ми не я е бил винаги се е здържал човека, колкото и да не са му издържали нервите.Направо ми писна от този начин на живот.Не ми се прибира след като излезна.Имам провалено детство.От доста години насам усмивката от лицето ми изчезна а преди си бях някакво яко хлапенце усмихнато и радващо се на живота.А сега намразих майка си и покрай всичките тези скандали и караници взех да намразвам и баща си.
Другото ... пфф "приятелите" ми .. напваво са доста зле.Повечето ще кажат-намери си нови приятели.Да но не е толкова лесно.Хора с които си израстнал и се познавате около близо 10 години.Почнаха да правят глупости пропушиха.Първо цигари после трева редовно..Компанииката им нещо се промени взеха да се сабират с едни рапарчета (и аз се кефя на хип-хоп и рап-а и тва мн ме кефи и си се нося Рнб Фешън, но както и да е), в смисал рапарчета които пеят, участия тва онова ... и ся те почнаха да ги зарибяват,че ще им помогнат да се издигнат.Естествено аз тея не ги харесвах от самото начало макар че се разбирахме в началото, после си развалихме отношенията щото мн добре ги разбрах кво искат...ще им оберат парите и ще ги заебат тва е ясно но тея приятелчетата ми нещо са заслепени и не искат да го проумеят.И така почнаха да преебават близо 10-годишното ни приятелсвто за некви с които се познават от 5-6 месеца и ходят да им лижат задниците.
Направо всичко е много зле.Единственото което ме прави щастлив е едно момиче с още някой други нови хорица, но не мога да съм с тях защото сме от различни градове от няколко стотин километра и не мога да давам постоянно пари.А и от там съм си харесал едно момиче с което ще тръгна повече от сигурно е, но просто няма да се виждаме много често, но не ме интересува,защото ме прави много шастлив и мисля след тея 2-3 години които ми остават да се преместя в него град (много по хубав,перспективен и голям, но няма да споменавам конкретно имена и т.н.) за да уча и ако все още съм си с това момиче до продължиме напред заедно.Един вид ще сме си доказали колко държим един на друг и колко се обичаме ако не се разделим и не се лъжем през всичкото това време, което трябва да изчакаме за да сме заедно (в смисъл нали от 1 град,да сме заедно много повече,а не само ваканции и от тук от там).Покрай всичките ми проблеми искам само това да успея и да се преместя(на всичкото отгоре наще май се ядосват за това, че искам да се преместя, но дори искам да нямам контакти с тях поне тва ми е в главата до момента), да имам човек до себе си който да е винаги до мен в трудните и щастливите моменти и да му даря цялата си обич, която си пазя само за 1 момиче(може и да звучи банално, но тва си чувствам), и искам да и дам цялата обич,която си пазя, пазя я защото ми писна от предатели и уж държащи на тебе хора а в същото време да ти забиват нож в гърба.Искам да си имам семейство на което да дам всичко което съм нямал и да сме си щастливи отгоре на всичките гадни неща които съм преживял.
За тея години с тея проблеми трябваше да порастна по-бързо от колкото врастниците си.Незнам сегашните ми наборчета ми изглеждат с много елементарно мислене и не ми допадат може би за това ми е писнало и от повечето ми врастници и не ги трая.Просто на тях в ъкъла им е да отидат на дискотека да се напият да се забиват с няква после само за едното ебане и след 1-2 месеца да се зарежат и да не си останат дори приятели.Еми глупави са ми! Точно от тях гледам аз какъв не искам, и не трябва да съм.
Ем това е от мене.Кажете си мнението и ако искате някакъв съвет да дадете..ама едва ли има някакъв шанс да се оправят нещата докато не се махна от тук.
П.С. Кво ли не съм пробвал да оправя нещата с наще, но не става и не става!Просто няма изход.
Това е очаквам да пишете и благодаря на тея които са се навили да прочетат историиката ми!

08-04-2007, 17:59
baxti mn kofti polojenie.. az pone sum nqala takia problemi s na6te no ti sam trqa si preceni6 dul da se iznese6 ot vas ili da si ostane6 i ti pokrai tqx da se poburka6(ne kazvam 4e va6te sa poburkani, ne me razbirai pogre6no) prostu.. spored mene ako s taq ti fr potrugnat ne6tata i te razbere za problemite i t.n. ne se i zamislqi a si opraqi jivoticaa.. toi e samo edin ...btw ti na kolko si ?!

deem registered
08-04-2007, 18:08
Приятел, подкрепям те и се надявам нещата да се развият добре за теб. :smt006

DjBaloon
08-04-2007, 18:15
Emi az shte ti dam edin savet 8) Zapasi si duha.. i misleneto zavinagi,zashtoto predpolagam,che znaesh,che ima vuzmojnosti nqkoi neshta da se porvalqt,no e hubavo vupreki sichko da zapazish tova jelanie,za igrajdane na hubav jivot,zashtoto ima mnogo hora s ambicii,koito pri purvata malka trudnost... ruhvat i zabravqt vsichko!Prosto trqq da budesh silen.. i dori ne sega ne s tazi.. ne tam.. kadeto i da e shte uspeesh da igradish tova koeto si iskal 8) Ei toq suvet iskam prosto da si go spomnqsh vinagi! 8)
Zashtoto vsichki hora imat ambicii i celi vajnoto e da sme silni hora i vupreki vsichko nie da durjim na tezi mechtii!
Inache da i moite nabori sa baq prosti... no gledaiki tiq sled 89... te sa napravo unikalno zle.. :smt005
No zamisli se.. ako nie uspeem da izrastnem.. stabilni,kachestveni,stoinostni hora .. shte ni bude lesno... s hora protivnici kato tiq koito izrastvat :smt005
Hm.. za semeistvoto.. poprincip az s nashte se sabiram samo za vecherq(10 min) inache ne sedime mnogo zaedno... puk i nqmame jelanie,az sum gi odrezal ot odavna,nqma kakvo da im se vruzvash... (koi nabor si?)
Puk shtom si vluben.. jivota e prekrasen,lubovta vinagi usmislq vsichko :wink: ,vajno e i sled lubovta da si zapazish mechtite i t.n.t
Emi uspeh ot mene! 8)

08-05-2007, 07:03
Еми на 16 съм.Ае няа да спирам и да се предавам!Заебавам всички и си почвам живота на ново!Тва момиче ми помага много и може да се каже,че благодарение на нея не съм почнал с простотиите :) ае любоф :)

50cent
08-05-2007, 07:09
produlji da misli6 taka vinagi budi po zrql 6tot kakto obi4am da kazvam da si umen ne e da izkarva6 6tici v klas a da razbira6 jivota a qvno ti go razbira6 i umnite hora vinagi se oprAvqt v jivota i po dobre se iznesi ot vku6ti za6toto moje da ti se razbie psihikata ako e tolkova lo6o kolkoto go opisva6

DjBaloon
08-05-2007, 07:09
Еми на 16 съм.Ае няа да спирам и да се предавам!Заебавам всички и си почвам живота на ново!Тва момиче ми помага много и може да се каже,че благодарение на нея не съм почнал с простотиите :) ае любоф :)
:smt023

GaBiTyYy
08-07-2007, 21:48
Ne se ot4aivai i ne se predavai,za seki problem si ima resheniq,she izlezesh ot tva polojinie vse nqkoga spox!

belerofone
08-08-2007, 00:27
Всеки , който не е бил в твоето положение и каже , че те разбира ще излъже....Четяйки написаното си припомням много неща....Но пак от това , което прочетох разбрах че имаш нещо което те прави щастлив...ТОва е много ама много важно.....Бих ти изписъл един роман с прримери и истории ....Но искам да ти кажа нещо...Има и много по лоши случващи се животи и от твоя....Казвам го понеже си писал , че приятелите ти са пропушили трева....Пич мойте приятели са вече зависими....Това няма значение за мен....Те са ми все още приятели и точно това , че ги познавами ми имат доверие ми помогна да започнем да работим заедно за да им помогна....Вече трета година....Казвам го не заради друго , а за да оправдая идеята ти за скапаното приятелство....защото на такива хора спираш да разчиташ но в много случаи те продължават да се опират на теб....
Родителите винаги са проблем....Но не ги мрази....Приеми го....Макар и това да е трудна стъпка....направи я....
И после....Написаното от теб ви дава идеята да ти кажа , че има много тежки п оследици от това....А знаеш ли какви са те....Когато детството ти е така промененож.....изменено и то се в лошо....Когато имаш смазано самочувствие идва момент в който преставаш да чувстваш каквото и да било и просто продължаваш.....Съзнанието ти не реагира дори на зловещи неща като убчииство или касапница....Това е равносилно на психопатия....Но ти си се спревил с това намирайки момиче...Имайки мечти и цели....Веж , че не всичко е золвещо черно....
Дерзай и ти пожелавам Успех....

08-08-2007, 05:21
Защо не се опиташ да помогнеш на баща си. Замисли се на него какво му е. Да гледа дете, да гледа как жена му се е пропила...да не би да му е лесно. А ти само мислиш как да ср отървеш от всичко това. Да, раазбирам те, но помисли и за баща си, който се изтрепва за теб.

Защо не заведете майка ти на лекар, в специализирано заведение. Опитайте се да й помогнете. Не бива така са зарязваш родителите си. Те са те гледали толкова години и винаги ще са ти родители.

Аз така оставих моите. Майка ми беше болна. Болници, системи, инжекции, лекарства, стенания и аз...избягах. Баща ми не е родом от града, където живеем сега и отидох в родната му къща. Седях там всяка свободна секунда, ваканции, съботи и недели. Обаче това не е оправя нещата и сега малко ме е яд на мен си.

belerofone
08-08-2007, 12:43
Имаш право....но е в природата на човек да избере най-краткия път който изисква най-малко усилия....Особено когато си в такава ситуация това е повече от очаквано....Малок са тези който са склонни да се борят....Просто е трудно...много трудно.....Но се прав....

littlestar
08-08-2007, 15:37
Историята ти ме трогна адски много ...Може би защото в нея намирам и малко истина за себе си(частта с приятелите ти) Надявам се нещата да се оправят и най-вече да се събереш с момичето което харесваш,защото ако съдя по думите ти ти наистина я обичаш,а такива момчета като теб в днешно време са рядкост.Пожелавам ти за напред всичко да се оправи и да си щастлив :wink:

MeLeNcE
08-08-2007, 16:02
Здравей!Докато четох твоята история ми се просълзиха очите.Спомням си времето,когато и аз не бях щастлива.Майка ми ходеше по комадировки,баща ми също и бях мноого отчаяна.Нямах семейство,майка и баща които да ме обичат.Единствиното нещо,което ме държеше на крака бе брат ми.С него мн. се разбирахме и единствено той ме спаси от трудното положение.Това трая цяла година.Не ми беше никак лесно.Мн. добре те разбирам.Успех ти желая при преместването.Дано всичко се оправи. :-)

free_spirit
08-08-2007, 17:17
Прочетох историята ти ,но не и отговорите -няма значение,това което искам да ти кажа е че докато четох все едно виждах себе си от преди 3-4 години...много гаден период-непрестанни скандали в къщи,свързани с алкохол,всички хора от които най-малко го очаквах се обърнаха и ми забиха нож в гърба и то, с които сме от детската люлка заедно и всичко беше в един и същ момент...Обаче нали знаеш че нещата ,които не ни убиват ни правят по- силни! Правя ти евала за начина ти на мислене! Тогава срещнах сегашния си приятел и ти казвам че ако не беше той щях да рухна,той е от друг град,но вече живеем почти един срещу друг :) и мога да ти кажа да си държиш на момичето-ако е човек на място ще остане с тебе-пожелавам ти го и не падай духом ;) :smt023

ann_ji
08-09-2007, 06:49
Мног тъжна история. :smt010 :smt009 :smt010 Дано сичко се управи [-o< и продължаваш да разкарваш неприятелите и мн весели мигове с твоето момиче. :wink:

armani169
08-10-2007, 16:53
Мноо тъжни4ка история ... :cry: Видях 4е е писана скоро ... Провери в града ти дали има сбирки на анонимните алкохолици или заведи майка си при психиатър ако може да и помогне ... Надявам се съветите ми да не са прозву4али нагло... Пожелавам ти нещата да се оправят и с майка ти и с баща ти , а и с моми4ето което харесваш да сте заедно ... Толкова от мен . :smt056

VIP_SIMONA
08-12-2007, 21:04
tvoqta istoriq me nakara da se zamislq za mn neshta!Jivotat ti e truden,no po tozi na4in oshte ot sega razbirash kolko tejak e deistvitelno!Trqbva da se gordeesh sas sebe si,4e ne si tragnal po loshiq pat(kAkto tvoite fr),a to4no obratnoto!Oshte ot sega imash celi v jivota si!Razsajdeniqta ti ne sa kato na nqkoi otka4en tineidjar,a kato na razumen 4ovek,gradqsht svoeto badeshte!Pojelavam ti uspeh za napred vaV VSI4KO!Istoriqtata ti me trogna mn!

emo_girl
08-13-2007, 08:18
mila znam kakvo ti e i na men mi be6e su6toto no s ba6ta mi a ne s maika mi ... zna4i iztoriqta e takava ba6ta mi ima6e periodi koito naistina karanici boi6ta no nqma da ti kazvam kakvo o6te e imalo prosto 6te si go spesta ... znam kak jivee6 i az nqmam ve4e onaq ysmivka .... no nai lo6oto e 4e i priqtelite mi go znaqt i yjasno me e sram ne se pritesnqvai znam 4e ti e trudno i az ne iskam da se pribiram sled kato izlezna no nqma kak .... ot poslednata karanica s maika mi ... ba6ta mi otide pri ba6ta si za nqkolko dni ... 3 ili 4 nqma zna4eni ... ot kakto se e vurnal ne si e pozvolil da pie nito kapka pove4e ... durji se dosta dobre no ne iskam da se radvam prekaleno za6toto moje sled vreme otnovo da propie ... :S ne go iskam no se nadqvam da ne se povtori ... :) nadqvam se 4e ti e oleknalo ot moqta iztoriq 4e ne si edinstvena ... :)

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 19:51
Ох леле кви романи има тук... ама твоя май най дълъг.. :-D
Проблемите, които имаш наистина са много гадни.. и трудни за решаване... но все пак има изход.. например ако майка ти е мн зле с пиенето.. не сте ли мислили да я накарате на почне лечение.. или да я изпратите в клиника...?
А колкото до приятелите.. бих ти казала да оставиш старите, защото така само ще се ядосваш допълнително... Нови приятели е мн трудно да си намериш, но не е невъзможно... особено щом ще се местиш в нов по-голям град.. значи имаш и повече възможности.. а до тогава гледай да имаш с кой да се движиш и развличаш :wink:
А за приятелката ти... дано оставащото време да мине възможно по бързо за да видиш и добрата страна на живота :wink:
Желая ти късмет и в най скоро време всичко да свърши :wink:

Flam-E-nemY
08-17-2007, 21:40
=D> =D> =D>
Това, че ситуацията ти общо взето е яко преебана, е ясно, искам да прехвърля вниманието към друго...
Пич, приличаш ми на боец! Наистина ми прави впечатление, че си решен да направиш нещо със себе си, да се развиеш и да оправиш положението, в което си... Дано отидеш във въпросния град, дано нещата с момичето потръгнат! За такъв като теб последното почти сигурно ще стане :)
Горе главата :) Аз самият не съм преживял кой знае колко, даже почти нищо... Но мога да видя някой, който е готов да се бори :) Поздравления, има твърде малко хора като теб. Успех!

~sweet_girl_th~
08-18-2007, 07:16
Ами и аз ще те посъветвам да отидете на лекар и да се погрижите майка ти да се оправи.Досега не сте ли се опитвали да я водите на лекар,на психолог?Поразрови се и в нета...Наистина,тази история много ме трогна... :cry: А ти не се отчайвай-бъди силен,ето остават ти само няколко години и ще се преместиш,ще започнеш нов живот.А щом ще има и приятелка до теб-още по-добре.Пожелавам ти всичко най-добро и да се оправите. O:)

SuNsEt
08-18-2007, 12:12
Ами да...като ти про4етох историята си много прав.Не знам дали въобще има смисъл да го пиша тоя коментар,но...според мен решението ти да запо4неш вси4ко от на4ало е много добър избор. :wink: Ае дано постигнеш тва,което искаш и тва щастие и тая любов,която я имаш бъдат дълготрайни :wink: Само напред и нагоре!!! \:D/

bobka
08-18-2007, 14:46
lele tva e mn gadno.no ti pojelavam vs da se polu4i kakto ti iska6-da trugne6 s momi4eto i da ostanete zaedno 6toto si li4i kolko mn q obi4a6. a i mn dobre 6e napravi6 kato se iznese6 i produlji6 da u4i6 6toto dne6no vreme 4ovek koito ne e u4il ne go vzimat nikude!pojelavam ti mn kusmet uspex i liubov v jivota i (pak)vs koeto si pojelaq6 da ti se sbudne!!!

08-18-2007, 19:42
Изчетох набърза ръка писанията ти, реален проблем виждам само в това, че семейството ти е в криза. Приятели винаги ще намериш в лицето на хората, които си познавал от 10 години. Не ти се вярва ли ? Да не мислиш, че те са те забравили ? Напротив, 10 годишни приятелства не се заличават за ден. Има нещо, което се е променило у теб, пораснал си преждевременно и гледаш на нещата от друг ъгъл. Виждаш, че приятелите ти вървят с друго темпо, падат си по рап-хип-хоп фешън простотии, а ти в проблемите на семестовото си неусетно си станал по-зрял. Недей да страниш от старите другари, независимо какви са, пушачи, фешъни... Това просто е част от духа на компанията - всеки да е различен. Не прочетох в поста ти някъде да сте се скарали с аверите ти.
Явно проблема е на друга основа, у теб самия. Приемай ги каквито са, забавлявай се с тях, да не ти пука какво правят, важното е да си с тях. Не загубвай връзките си. Виждам, че си се опитал да установиш нови - с момиче от друг град и т.н. Дай си сметка, че това са виртуални приятелства. Комуникациите май ти се свеждат с тях само чрез чата. Няма лошо, но дай повече ритъм в живота около теб. На 16 си, далеч съм от мисълта, че висчко си загубил. Пак чети по-нагоре, какво ти казах за старите другари.

Колкото до семейството ти, е аз също съм имал проблеми. Родителите ми от одавна са разведени, пораснах преждевременно с проблемите и нещата от живота, реалността понякога за мен е по-сива от колкото може да си представиш. Виждам се с баща ми рядко, но той и майка ми все още са моята най-голяма подкрепа в живота. Не отписвай майка си, може би състоянието в което се намира е прекалено драматично, за да го разбереш. Не се и мъчи и не го приемай толкова тежко. Много семейство се карат, бият, това се отразява и на теб, но ти го приемай естествено, това което може да направиш е единствено да радваш все още майка си с успехи в училище и да не я тревожиш много. Ситуацията и не е лесна, знаеш го, но не можеш да го промениш. Не съм
гадател, не мога да ти кажа дали вашите ще се разделят, но всичко това което се случва може да ти даде житейски урок. Възприемай го като част от света.

На 16 си, явно си надрасъл по акъл връсниците си, но това не ти пречи да се забавляваш с тях. Ако си търсиш близък човек, ще го намериш в най-неочаквания момент, не се притеснявай. И накрая, но не на последно място се дръж по-ведро. - Високо вдигната глава, сякаш нямаш проблеми в този свят и много хубави неща ще ти се случат. :-D