PDA

View Full Version : Кофти късмет или съм просто аз ...



регната съм!!!
08-04-2007, 15:41
:smt010 Ще ви се стори тъпо да рева за такова нещо но наистина ми дойде в повече. Защо никога не мога да изляза с приятели като хората? Има хора които рядко искат да излизат с мен-само в краен случаи което те самите няма с кой да излязат и за това ми става мн мъчно. А когато се оговоря да изляза винаги ми вържат тенекия. ВИНАГИ!!! Днеска висях в нас цял ден да чакам една фр да влезе в скайп... ЦЯЛ ДЕН седя като смахната пред компа, пращах смс-и и нищо. Ей сега в 6 часа тя влезе и ми каза че не може да излезе защото била заета и сега ще ходи в един др град близко до нашия на някъв празник. Даже не си направи труда да ми каже. Аз най-наивано я чакам а на нея без да и мигне окото ме заеба. Така става винаги със всички мои фр. Когато това стана сигурнп за 20 път това лято ми доиде в повече и се разревах. Защо винаги нещо се проваля? Нарочно ли всички ме преебават или просто аз нямам късмет? Кажете случвало ли ви се е такова нещо няколко пъти подред и как сте се оправяли...
П.П.:Аз съм регната но нарочно не пиша с ник-а си щото зн че ще има хора които да се заяждат а ми писна в тоя форум всички да ми крещят.

08-04-2007, 15:49
И аз съм като теб - никой не иска да излиза с мен, само ме използват. А и на мен ми викат във форума.

lonely girl_1
08-04-2007, 16:49
И аэ съм така :smt010
Хора имате ли skype?да си пишем ;-)

Kalia
08-04-2007, 18:26
Защо обръщаш внимание на подобни глупости,като го правят направи го и ти същото за да разберат как се чувстваш.Когато искат да те използват за резервен варянт за излизане откажи и толкова,колкото и да ти е гадно :wink:

mid_get
08-04-2007, 19:25
Не ми се е случвало, но от други житейски ситуации съм научила, че трябва да си малко повече непукист, за да оцелееш, вместо да обръщаш внимание на всичко и на всеки. А и се замисли дали това са истински приятели...

sladku_bebzi
08-04-2007, 19:29
Мисля, че трябва да си намериш приятели, които биха се радвали да излизат с теб и за нищо на света не биха те зарязали.Предполагам, че и да не ги търсиш те ще се появят.Успех :)

bobka
08-04-2007, 20:07
da i na men mi se slu4i no se vdignax ebati skandala na momi4eto i tq vze 4e se ukroti...no ti na tva fr li mu vika6.zaebi gi i ti i si nameri istinski fr a ne takiva deto te mislat za vtora ruka.kusmet!!!

djuki
08-04-2007, 20:21
Спри да ги търсиш като не те искат покажи им че и ти не се нуждаеш от тях и си намери нови приятели тва пък е най лесното с кой да излезеш . Пък и като са нови ще има за кво са си говорите а старите може би доста бързичко ще се върнат при теб !

HunteR
08-04-2007, 21:25
Така и аз съм горе долу в същото положение :)
Смисал мога да имам приятели, но нямам защото с тия, които мога да ходя са пълни "келемета".Яко пиене, пушене не се пребират по цел ден и т.н.
Такива не мога ги тръпа :)
За това ги избягвам и сега може да се каже ,че и аз си нямам приятели.
Пък па тия от моя клас като им кажа да излезнем как да го кажа "Пълни Зубари" по цел ден си виснат по къщите и не мърдът.
А ве незнам и за това си висна по цел ден на PC или пък като съм на работа си правя мохабет като дойде някой :D

Slam^
08-04-2007, 23:09
Приятелите ти,ако въобще могат такива боклуци да се нарекат приятели,не струват. Туйто. ;) Просто им тегли една дебела потна майна и повече не се занимавай- от личен опит ти казвам - няма смисъл излишно да се унижаваш.... :-) Че и чакала милата сума ти време за отговор... Заеби ги.

И не,не е тъпо да ревеш. Щом се чувстваш засегната- никой не те спира.

free_cool_GirL
08-05-2007, 17:09
opr napravi s16toto...naistina se os1znavat 4e e mn kofti da si rezerven variant....p1k i teq hora ne sa ti istinski priqteli spored men...6te sre6ne6 nqkoi istinski...uspeh :wink:

zloto
08-05-2007, 18:45
И при мен е абсолютно същото... вярно че понякога аз съм си виновна като кажа че не ми се излиза или ако ме извикат се прибирам сравнително рано... един ден се сещат за мен, излизаме, а на следващия ден нищо - появяват се за малко в скайп колкото да ми кажат че излизат (уф защо говоря в множествено число) може и сама да съм виновна и аз не знам...

08-05-2007, 21:14
ami az nikoga ne sum bil vtora ruka no 6te ti dam edin suvet stegni se hubavo poopravi si vun6niq vid nato4i se stani po gotina gledai da se vpasne6 v kompaniqta koqto iska6 i moje da se polu4i ne6to

ExChange
08-06-2007, 00:43
Мойта компания е доста голяма и даваме шанс на много хора да се интегрират...Но в последствие който не ни харесва просто му казваме или намекваме по някакъв начин но никога не си правим ебавки,да му връзваме тенекии и т.н. [-X

white_chik
08-06-2007, 08:42
Не се коси,в живота си има кофти периоди.И ме понякога ве е яд,че на хората около мен всичко им се подрежда като по учебник,а моя свят все едно рухва,но и това ще мине.И аз в момента съм в кофти период,но няма как продължавам напред.Като сегашните ти фр не ти се обаждат да изилизате,намери си нови,които да те уважават

love_enrique
08-09-2007, 19:13
Да разбирам те, и на мен ми се случва понякога,но когато ми вържат тенекия и ме забравят,след това приятелите ми съжаляват ,че са го направили(или поне така изглежда),но все пак мога да им го простя,защото не се случва толкова често...И все пак е кофти!