PDA

View Full Version : Пране на кецове?



find_m3
08-04-2007, 18:01
Имам един проблем кецовете ми са черни ама отвътре са бели и се цапат много ,а кец в пералня ме е страх да пусна и затова ги четкам с четка ама не се чисти както трябва.Имат нужда от повече усилия и търкане ,а на мен ми се откъсват ръцете.Има ли някой да сподели как си чисти неговите или ако знаете някакъв начин за пране в пералня ама да не се оръфат?

HopeLesss
08-04-2007, 18:14
Какво те бърка да ги пъхнеш в пералнята. Ти отвън ги чистиш, ама отвътре... лято е все пак :?

AliceSw
08-04-2007, 18:59
кец?!?

олд скуул гуменки в пералнята няма проблем, само махни връзките, че пускат цвят


другите големите ги слагаш в един леген и ги заливаш с вода и прах за пране или вениш и ги оставяш поне за 1 нощ така, после ги изпираш на ръка, от пералнята им се е*ава ма*ката на шевовете :?

find_m3
08-04-2007, 19:57
кец?!?

олд скуул гуменки в пералнята няма проблем, само махни връзките, че пускат цвят


другите големите ги слагаш в един леген и ги заливаш с вода и прах за пране или вениш и ги оставяш поне за 1 нощ така, после ги изпираш на ръка, от пералнята им се е*ава ма*ката на шевовете :?

За големите става въпрос като гледам кво става от пералня хич не ми се опитва ама на ръка ме съмнява да ги изпера както трябва ако ще 4 дена да седят.А от вениша няма ли да йм стане нещо?


Казаха ми за пране в пералня ама да ги сложа в калъф.Мислите ли ,че може да стане? :roll:

AliceSw
08-04-2007, 20:38
изпират се перфектно, вениша чисти по-добре от праха, и моите са черни и си стават много по-чисти :-)

find_m3
08-04-2007, 20:42
А може ли някой да каже кое по-точно йм вижда сметката.Топлата вода,прахта за пране,чукането в ламарината ...кое?

08-05-2007, 13:51
^^ ами горе ти казаха да използваш прах за пране и вода, така че не е от това ами от търкалянето и чукането в ламарината най-вероятно

teenage_drama_queen
08-05-2007, 14:05
А може ли някой да каже кое по-точно йм вижда сметката.Топлата вода,прахта за пране,чукането в ламарината ...кое?


от високите градуси е май :-k

find_m3
08-05-2007, 17:17
Хмм и аз мисля ,че е от високите градуси , някой ми каза ,че било от прахта за пране :roll: