PDA

View Full Version : Спешно погледнете!!!



Sexapilna_kukla
08-04-2007, 19:48
Хора, братчето ми се прибра преди малко и плаче... Питам го какво е станало, а той се обръща с гръб и гледам- тениската му в кръв! :cry: А, той, като си е прибирал колелото и някакси си е закачил една бенка на гърба, която беше големичка и тя се е махнала цялата... :smt010 Лелее, това е много опасно, нали??? Моля, пишете, ако знаете нещо, защото ще откача... :smt010 :smt010 :smt010

DjBaloon
08-04-2007, 19:53
Poprincip ne vsichki benki e hubavo da se mahat,nqkoi vobshte ne trqbva
Po-dobre se posuvetvaite s lekur...

find_m3
08-04-2007, 19:54
Може да пипне нещо.кажи на ваще и беш на лекар

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 19:55
Лекар по това време... чак утре явно ще успеем... :smt010

OtherDimension
08-04-2007, 19:56
Лекар по това време... чак утре явно ще успеем... :smt010

има дежурни и т.н. отивайте на лекар

DjBaloon
08-04-2007, 19:56
Nachi trqbva da se pogledne dali ne e losho,ne e zadaljitelno da e neshto losho,no i benkata da e dobra trqbva da se maje s nqkaf mehlem(tova prochetoh) :roll:

08-04-2007, 20:02
chuval sum
che e opasno benka da se otkusne
lekar fasta

Reed
08-04-2007, 20:04
Отивайте бързо!!Знам за такъв сучай,който не е завършил хич добре,но не искам да те плаша.

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:08
Отивайте бързо!!Знам за такъв сучай,който не е завършил хич добре,но не искам да те плаша.
Моля те, кажи го.... :cry:

HopeLesss
08-04-2007, 20:10
Абе какво си се разциврила и питаш по форумите!!! Върви в Бърза помощ! Там ще ти отговорят на въпросите!!!

08-04-2007, 20:11
Абе какво си се разциврила и питаш по форумите!!! Върви в Бърза помощ! Там ще ти отговорят на въпросите!!!
taka e
brat ti 6e mu izte4e kruvta
ti pita6 "kakvo da pravq" omg

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:14
Абе какво си се разциврила и питаш по форумите!!! Върви в Бърза помощ! Там ще ти отговорят на въпросите!!!
taka e
brat ti 6e mu izte4e kruvta
ti pita6 "kakvo da prabq" omg
Тя кръвта спря!!! И колко пъти да кажа, че сега няма да ми обърнат грам внимание и ще ме помислят за луда, каквито са специалисти тук... Знам как е положението, и за това питам тук!
И няма нужда да ми врещите по главата, не съм малоумна...!

DjBaloon
08-04-2007, 20:15
Абе какво си се разциврила и питаш по форумите!!! Върви в Бърза помощ! Там ще ти отговорят на въпросите!!!
taka e
brat ti 6e mu izte4e kruvta
ti pita6 "kakvo da prabq" omg
Тя кръвта спря!!! И колко пъти да кажа, че сега няма да ми обърнат грам внимание и ще ме помислят за луда, каквито са специалисти тук... Знам как е положението, и за това питам тук!
И няма нужда да ми врещите по главата, не съм малоумна...!
Roditelskoto tqlo kade e?

Disrespect
08-04-2007, 20:16
бягайте на лекар
дано да не е зле

не мога повече да кажа..

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:17
Nachi trqbva da se pogledne dali ne e losho,ne e zadaljitelno da e neshto losho,no i benkata da e dobra trqbva da se maje s nqkaf mehlem(tova prochetoh) :roll:
Мерси... аз сега говорих с един приятел, дето си беше махнал бенка без да иска и каза, че само са му предписали да се маже с някаква паста... и всичко се е оправило... Дано и при братчето ми е така [-o<

Disrespect
08-04-2007, 20:20
да, дано...

сега бягай на лекар!

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:21
Абе какво си се разциврила и питаш по форумите!!! Върви в Бърза помощ! Там ще ти отговорят на въпросите!!!
taka e
brat ti 6e mu izte4e kruvta
ti pita6 "kakvo da prabq" omg
Тя кръвта спря!!! И колко пъти да кажа, че сега няма да ми обърнат грам внимание и ще ме помислят за луда, каквито са специалисти тук... Знам как е положението, и за това питам тук!
И няма нужда да ми врещите по главата, не съм малоумна...! Малоумна си.

В бърза помощ ASAP!
Айде, ако обичаш престани, не си човека, който ще ме преценява!!!
Аз мисля, че вече написах за тъпите лекари, като не знаеш какво е положението тук- млъкни! Мислиш ли, че ако наистина щяха да ми помогнат точно сега, ще питам тук... ](*,)

DjBaloon
08-04-2007, 20:22
Абе какво си се разциврила и питаш по форумите!!! Върви в Бърза помощ! Там ще ти отговорят на въпросите!!!
taka e
brat ti 6e mu izte4e kruvta
ti pita6 "kakvo da prabq" omg
Тя кръвта спря!!! И колко пъти да кажа, че сега няма да ми обърнат грам внимание и ще ме помислят за луда, каквито са специалисти тук... Знам как е положението, и за това питам тук!
И няма нужда да ми врещите по главата, не съм малоумна...! Малоумна си.

В бърза помощ ASAP!
Айде, ако обичаш престани, не си човека, който ще ме преценява!!!
Аз мисля, че вече написах за тъпите лекари, като не знаеш какво е положението тук- млъкни! Мислиш ли, че ако наистина щяха да ми помогнат точно сега, ще питам тук... ](*,)
Roditelskoto tqlo kade e???

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:23
Roditelskoto tqlo kade e?
Сега се прибират...
Аз му сложих Немибацин и лепенка... :roll:

HopeLesss
08-04-2007, 20:26
Sexapilna_kukla, кой ти каза това лекарство? Знаеш ли от самолечение какви главоболия можеш да си докараш. Съгласна съм с TheNightRider!!!

DjBaloon
08-04-2007, 20:29
V kraina smetka momicheto ne mu e maika,a mu e sestra,kato si doidat roditelite te shte precenqt,ne q izqjdaite oshte e malka 8)

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:30
Тъпото им е, че не разбират нищо от работата си и ще му кажат:"Спокойно, няма нищо...", ще му предпишат пастичка и айде... А той трябва да отиде при специалист, който си разбира от работата, не при тези идиоти!
И не, не живея в село! Но просто лекарите тук... както и да е, какво да обяснявам...

08-04-2007, 20:32
na edna fr i bqha probili dupka to4no varhu benkata i otide na lekar.. napraviha i operaciq kazaha 4e bilo opasno i mojela da omre..nz dali e taka za vs benki no po dobre se syvetvaite s lekar..ima byrza pomo6t akone li4en lekar... 6ega s tofa ne biva.. ne iskam da pla6a nikogo.. ama :roll: nadqvam se brat4eto ti da se opravi byrzo :-)

koalka
08-04-2007, 20:33
Ми добре, хубаво, остани си тук и се вайкай, вместо да потърсиш помощ.Не знам вашите къде са, но ако ги няма, помоли някой съсед да ви помогне, да ви закара.Не трябва шега с тия работи, може и да е сериозно.
Вместо да си губиш времето, можеше друго да направиш...

Reed
08-04-2007, 20:34
Ами значи то си зависи,де...но един колега на тати така получи рак на кожата и... :?
Така,че бързо отивайте на лекар!

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:34
V kraina smetka momicheto ne mu e maika,a mu e sestra,kato si doidat roditelite te shte precenqt,ne q izqjdaite oshte e malka 8)
Малка съм... друг път.
Само не знам как така ме прецени... както и да е.

CooL^GirL^^^,

Знам за главоболията, но една мед.сестра ми каза...

08-04-2007, 20:35
ae po 1 rakiq
che ohlajda organizma
i se uspokoite :smt005

08-04-2007, 20:35
na edin friend of benka mu praiha 3 operacii.
maika ti i bashta ti po-dobre byrzo da se pribirat i da vidqt kakvo stava. :)

08-04-2007, 20:37
na edna fr i bqha probili dupka to4no varhu benkata i otide na lekar.. napraviha i operaciq kazaha 4e bilo opasno i mojela da omre..nz dali e taka za vs benki no po dobre se syvetvaite s lekar..ima byrza pomo6t akone li4en lekar... 6ega s tofa ne biva.. ne iskam da pla6a nikogo.. ama :roll: nadqvam se brat4eto ti da se opravi byrzo :-)

p.s. i tyk v na6iq "grad" lekarite sa palni maloumnici ama pone momi4eto se opravi ... po dobre probvaite.. 6toto ako verno e spe6no.. po-dobre da potyrsite lekarska pomo6t otkolkoto da i sedite v ku6ti i da 4akate ot samosebe si

DjBaloon
08-04-2007, 20:38
V kraina smetka momicheto ne mu e maika,a mu e sestra,kato si doidat roditelite te shte precenqt,ne q izqjdaite oshte e malka 8)
Малка съм... друг път.
Само не знам как така ме прецени... както и да е.

CooL^GirL^^^,

Знам за главоболията, но една мед.сестра ми каза...
Ne go kazah za da te ubidq,a da obqsnq na drugite,che nemojesh ti da zimash takai resheniq i trqbva izchakash vashte..

Disrespect
08-04-2007, 20:39
ника ти е като на 15 годишна..

все тая...

...още ли си тук??

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:39
Тъпото им е, че не разбират нищо от работата си и ще му кажат:"Спокойно, няма нищо...", ще му предпишат пастичка и айде... А той трябва да отиде при специалист, който си разбира от работата, не при тези идиоти!
И не, не живея в село! Но просто лекарите тук... както и да е, какво да обяснявам... От къде знаеш?

Брат ти може да умре от рак на кожата а ти правиш предположения!
Ами знам! Ако наистина тези хора тук си разбираха от работата, да съм отишла моментално, естествено, колко пъти да го повторя!!!
За това се налага да изчакам до утре...

Grin Ocean,

Не ми е до шегичките ти сега...

CoBRaSTyLе
08-04-2007, 20:41
Как знаеш какво ще кажат лекарите без да си отишла, бе, момиче! По-добре да се пробваш, отколкото да съжаляваш цял живот.
Колко пъти трябва да ти се повтори, че това е смъртоносно? Пфф...
А утре може да е късно.

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:41
ника ти е като на 15 годишна..

все тая...

...още ли си тук??
Знам, но не е така...

Да, тук съм... Утре ще може на лекар...

OtherDimension
08-04-2007, 20:43
Sexapilna_kukla,
не лекарите са идиоти .. единствената идиотка тук си ти:)

shadow4e
08-04-2007, 20:43
Аз доколкото знам в Пирогов или някой център за спешна помощ, не могат да помогнат сега. Трябва специалист да го прегледа в понеделник задължително, а дотогава се консултирайте с друг лекар.
Мисля, че за бенки си се ходи при онколог, но задължително се консултирайте с лекар дотогава.

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:44
Как знаеш какво ще кажат лекарите без да си отишла, бе, момиче! По-добре да се пробваш, отколкото да съжаляваш цял живот.
Колко пъти трябва да ти се повтори, че това е смъртоносно? Пфф...
А утре може да е късно.
Ето, така!
И престанете вече, ако само ще пишете за лекаря... Мисля, че вече обясних нещата, като не знаете как е, по-добре замълчете...
Просто исках някаква информаци за тези неща...

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 20:46
Аз доколкото знам в Пирогов или някой център за спешна помощ, не могат да помогнат сега. Трябва специалист да го прегледа в понеделник задължително, а дотогава се консултирайте с друг лекар.
Мисля, че за бенки си се ходи при онколог, но задължително се консултирайте с лекар дотогава.
Точно така и ще стане :roll:

OtherDimension,

Колко остроумно... сигурно така ще да е...

Kianna
08-04-2007, 20:59
СЕГА И ДА ОТИДАТ В БЪРЗА ПОМОЩ НЯМА ДА ПОМОГНАТ НА БРАТ И :!: ПРЕСТАНЕТЕ ДА РУГАЕТЕ :!: ВСИЧКИ МНОГО РАЗБИРАТЕ :!: АМАН :!: :evil:



Мацко,вземаш утре братчето си под ръчичка и го водиш при личния лекар.Той трябва да реши към какъв специалист да ви насочи.Стискам палци всичко да е наред :!:

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 21:07
СЕГА И ДА ОТИВАТ В БЪРЗА ПОМОЩ НЯМА ДА ПОМОГНАТ НА БРАТ И :!: ПРЕСТАНЕТЕ ДА РУГАЕТЕ :!: ВСИЧКИ МНОГО РАЗБИРАТЕ :!: АМАН :!: :evil:



Мацко,вземаш утре братчето си под ръчичка и го водиш при личния лекар.Той трябва да реши към какъв специалист да ви насочи.Стискам палци всичко да е наред :!:
Мерси мила, дано наистина всичко да е наред... Ние така и ще направим...

HopeLesss
08-04-2007, 22:14
Мацко,вземаш утре братчето си под ръчичка и го водиш при личния лекар.Той трябва да реши към какъв специалист да ви насочи.Стискам палци всичко да е наред :!:

Какъв личен в неделя?!? Хубаво, нека чака до понеделник... Аз бих казала аман от разбирачи и невежи. Щом лекарите са тъпо, защо изобщо да ходи. Да хвърля боб и да се моли на брат й нищо да не му се случи!!!

Kianna
08-04-2007, 23:28
Мацко,вземаш утре братчето си под ръчичка и го водиш при личния лекар.Той трябва да реши към какъв специалист да ви насочи.Стискам палци всичко да е наред :!:

Какъв личен в неделя?!? Хубаво, нека чака до понеделник... Аз бих казала аман от разбирачи и невежи. Щом лекарите са тъпо, защо изобщо да ходи. Да хвърля боб и да се моли на брат й нищо да не му се случи!!!


Според теб в бърза помощ къде ще направят изследвания,бе,акъл :?: :!:

Ziezi
08-05-2007, 01:00
Ох Господи,хора като не разбирате що пишете бе,маа му стара?Можело да фане рак на кожата...Може да,но някой има ли представа колко време трябва на ракът да се развие и да стане смъртоносен?Бати,кво я заюркахте момичето все едно брат й е болен от менингит!Аре по-полека....

ПП:Кукло,брат ти трябва да отиде на дерматолог,не на онколог!

shadow4e
08-05-2007, 01:30
ПП:Кукло,брат ти трябва да отиде на дерматолог,не на онколог!
Да, прав си и за това и за другото, аз затова казах й да изчака до понеделник.