PDA

View Full Version : Незнам какво да им пиша?



08-04-2007, 18:49
Проблема е следния ,че когато в Скайпа напиша 2 реда с някое момиче и просто забивам.Има Здр.Как си.И до там...

08-04-2007, 18:50
хахха и аз съм така ](*,) е не винаги като те пишат ;)

teenage_drama_queen
08-04-2007, 18:53
ми пишеш кво прави днес,ако ти каве нещо питаш яко ли беше,,, гледаш да искараш нещо от думите й... не е толкова трудно.. се пак зависи и тя дали държи разговора.. :roll:

Reed
08-04-2007, 18:54
Еми подхвани разговор за музика, за някой общ познат,кво прай днеска,как си и така :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2007, 18:55
здравеи:) как си... какво правиш:) как се казваш? на колко си... от къде си :) снимка имаш ли си?? (примено има праща ти..) оле.. мн си сладка... :) (ако е така де :-D ) каква музика слушаш... какво обичаш да правиш през свободното си врееме... кажи ми нещо повече (или нещо интересно) за теб :) ако ти е от града питаи я дали не иска някои път да се видите.. ако не .. питаи я как е при нея там... :)..иии така... дано разговора ви потръгне пробваи :)

08-04-2007, 18:59
Питаш нещо кво е правила днеска...после почваш само да градиш отгоре( коментираш(задължително трябва да имаш собствено мнение),питаш я нещо,'амии то и аз така'-след което разказваш няква твоя историйка,ако зацепищ пускаш и някоя песен за поздравче-става да почнеш разговор за стилове музика кво слушаш ти кво слуша тя ) и насочваш разговора накъдето искаш...а това 'как си ?' е страшно банално...не го ползвай по добре ;)

08-04-2007, 19:00
a[N]D[i]T[k]a]здравеи:) как си... какво правиш:) как се казваш? на колко си... от къде си :) снимка имаш ли си?? (примено има праща ти..) оле.. мн си сладка... :) (ако е така де :-D ) каква музика слушаш... какво обичаш да правиш през свободното си врееме... кажи ми нещо повече (или нещо интересно) за теб :) ако ти е от града питаи я дали не иска някои път да се видите.. ако не .. питаи я как е при нея там... :)..иии така... дано разговора ви потръгне пробваи :)
Кофти интервю :mrgreen:
Ако някоя говори с мене така ще ми е супер безинтересно ;)

08-04-2007, 19:10
Скайп не е за запознанства. А ако вече я познаваш я покани навън и там си говори с нея. Няма нищо по-хубаво от живия контакт.

08-04-2007, 19:11
Вие кво очаквате от скайп въобще?! Задълбочени разговори, засягащи геополитиката на планетата?! Аз скайпа го ползвам, за да уговоря някоя среща с цел обсъждане на геополитиката, а не нейното разясняване онлайн.

08-04-2007, 19:12
Относно музиката - ами много е банално вече. Много се изтърка. Кво слушаш - каквото си искам слушам!
Скайп не е за запознанства. А ако вече я познаваш я покани навън и там си говори с нея. Няма нищо по-хубаво от живия контакт.

Mementomori
08-04-2007, 19:35
Не се притеснявай!Има безброи теми,за които можете да говорите,например-училище,следване,цели в живота,мечти,музика,хобита, свободно време,книги,пътувания(къде би искала да отиде?Къде е била извън БГ?),спорт,филми,преживяван я,неловки ситуации,.....и още куп неща!

Mementomori
08-04-2007, 19:38
Не виждам нищо лошо в он разискването на какъвто и да е проблем или друга тема!И думата чат не бива да се асоциира моменталически с нещо несериозно!

08-04-2007, 19:44
И все пак живият контакт е за предпочитане.

Shadow_Walker
08-04-2007, 19:47
Проблема е следния ,че когато в Скайпа напиша 2 реда с някое момиче и просто забивам.Има Здр.Как си.И до там...
Дали ще се отвори тема за разговор зависи и от двете страни =]
Например аз с някои хора мога да чатя по цяла нощ, с други - две приказки и край..с трети чатя, чатя ама става тъпо...

Таай...можеш да питаш момичето за някакво хоби...да я накараш да ти даде снимка...да ти разкаже нещо интересно за себе си...
А ти може да кажеш нещо ей така без връзка с това, за което сте тръгнали да приказвате - просто каквото ти дойде на ум...и да тръгнете да говорите за него :lol: (случва се :]] )

alkobalko
08-05-2007, 07:15
Бъди себе си. Говори с тях като с приятел. Обсъждайте различни теми. Ще видиш, че не е чак толкова трудно.

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 07:18
Toq problem dosta hora sa go imali..mi..predstavi si che ne si pishesh s momche a primerno s tvoq nai-dobyr priqtel...Komentiraite muzika, nqkoi film..ili nqkoq lichnost..ima razlichni varianti..prosto se otpusni :-)