PDA

View Full Version : Как да спра да пиша във форуми



08-04-2007, 21:07
Моля без тъпи закачки от типа на: "Спри и така". Темата е сериозна. Аз имам зависимост към форуми. Регистриран съм в 15 форума и не знам кака да спра да пиша в тях. Просто нямам воля. А не искам вече да пиша, защото само си губя времето. Осъзнавам, че тук не е мястото, но може ли линкове към сайтове, където да пише как да преодолея това състояние?

faster_pr
08-04-2007, 21:10
спри си нета да видиш как ще спреш да пишеш

08-04-2007, 21:16
Е, не искам! Интернета ми трябва. Иначе от форумите полза нямам по принцип.

HunteR
08-04-2007, 21:29
Е па това вече беше супер изрезка :)
Как да спереш.
Винаги можеш да спреш, аз лично не спирам не затова, че няма да мога, а за това, че ми е интересно да пиша във форуми, но винаги когато поискам мога да спра да ги посещавам.Не сприрам защото за мен интернета без форуми не е интернет ;)

П.С: А до колкото линкове към сайтове, които да ти дадат информация как да се "излекуваш" незнам дали има такива.
Ще зема да направя 1 и това е идея :D

Dianataaaaaaa
08-04-2007, 21:32
Tva pak kakvo se e zatrashkal seedno e zavisim i iska da spre...spirash da vlizash i tova si e dr na4in nqma

n1ght_shadow
08-04-2007, 22:56
zanimavai se s ne6to drugo :)

Eagle_13
08-05-2007, 07:03
Ми ако пишеш такива глупави теми във всичките форуми значи е време да се откажеш от тази игра.И аз съм регнат в ъмнайсет форума ама нямам зависимост.Ако мислиш, че ще станеш зависим от машина, значи трябва да се откажеш от света около теб.
Ти сам трябва да си решиш.

CucAgMuH
08-05-2007, 09:08
Syvsem seriozno - site filter. Prosto nyama da mojesh da otvaryash izbranite adresi. Ima za ff, za ie, za opera i koito se setish. Mijesh i globalno da gi zabranish. Raztyrsi se, shte namerish.

Sam90
08-05-2007, 09:50
Приятел, въпроса ти е глупав :) Ние не можем да ти помогнем - само ти можеш. Намери си друго занимание, хоби ... нещо такова. Излизай с приятели.. ако имаш ;) Уау... 15 форума... добре го даваш :lol:

QPONECA
08-06-2007, 16:58
Защо пак ти трябва да сшираш да пишеш това е добре научаваш нови нешта даваш савети обменяш инфо немога да разбера за кво ти е да спираш

sexy-boy
04-23-2008, 17:29
Да, във форумите има много "полезна" информация. Абе аре бегай... Някой хора май не знаят какво значи "излишни знания".

Xanibal
04-23-2008, 18:30
Слагаш си приставка на браузъра която ти блокира проблемните сайтове и ги блокираш слагаш някаква парола дет не я знаеш примерно удряш клавиатурата и тва ти е паролата :D :D и само си прецакваш нет експлорера или го триеш със n-lite това е :) .

tqnko1
04-23-2008, 19:48
човек ти си по зле от наркоманите 8-) това е много зле което правиш баш 15 на мен 3 ми се виждат много.....

amarok
04-23-2008, 20:11
Грьмни се или се метни от некой блок и ще спреш да пишеш :D :razz:

elf4o
04-23-2008, 21:03
Моля без тъпи закачки от типа на: "Спри и така". Темата е сериозна. Аз имам зависимост към форуми. Регистриран съм в 15 форума и не знам кака да спра да пиша в тях. Просто нямам воля. А не искам вече да пиша, защото само си губя времето. Осъзнавам, че тук не е мястото, но може ли линкове към сайтове, където да пише как да преодолея това състояние?
занимаваи се с нещо друго и интересно играи игри чети книги гледаи филми слушаи музика излизаи с приятели научи MAC OS X LEOPARD :) или някъв линукс ддз каквото искаш прави.......... намер си гадже ако нямаш и т.н. върви на психолог те са готини хора особено ако са млади психоложки :) супер е готино да си бърбориш с тях :)

MajeStic
04-24-2008, 21:45
Купи си една баскетболна топка и започни да си цъкаш в училището:)
1. Разбиваш се от игра!
2. Връщаш се да ядеш
3. Лягаш да спиш.
4. Зависи коя смяна си... от това зависи дали ще имаш време за компютъра или не (^-^ )

Xanibal
04-24-2008, 22:35
Купи си една баскетболна топка и започни да си цъкаш в училището:)
1. Разбиваш се от игра!
2. Връщаш се да ядеш
3. Лягаш да спиш.
4. Зависи коя смяна си... от това зависи дали ще имаш време за компютъра или не (^-^ )
Футболна най-добре :D :D