PDA

View Full Version : Пиърс на веждата



08-04-2007, 20:29
ако се пробия, колко време ще мога да го задържа? Има ли нещо такова, че след определено време не може повече да се носи пиърса?

Сорка ако звуча тъпо, обаче не съм си дупчила нищо освен ушите досега и не знам.

Dianataaaaaaa
08-04-2007, 20:44
Pravila sam si piersing na nosa 3 pati i edin pat na papa.Poneje barzo mi omrazva ne gi zadarjam,a kogato pak iskam da si napravq hoda i si pravq...nadqvam se 4e ti pomognah malko :-)

AliceSw
08-04-2007, 21:07
обикновено държи около половин година, може и повече, но то се вижда като изтънее кожата

обицата на веждата просто пада и дупката изчезва, кожата започва да изтънява постепенно, за да отхвърли обицата

08-04-2007, 21:21
ох. това въобще не ечестно. е, то пък нищо няма да пречи да ес дупча повече от веднъж, нали? смис, като изтънее - пак..или ще е проблем?

N0_feAR
08-05-2007, 07:19
зависи от организма ти и от това как се грижиш за обицата. Имам познати които имат обица на веждата вече повече от година, но вероятност да мигрира наистина има. А за това дет питаш, ако изтънее прекалено много по-хубу я сваляш до като зарасне мястото и след време пак можеш да се дупнеш там.