PDA

View Full Version : Moderated:Как да и предложа?



08-04-2007, 21:18
na 13 godini sam i iskam da vi popitam kak dasi stana gadje s momiche na moqta vuzrast da li da q popitam iskash li da si stanem gadjeta ili neshto drugo.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

UmnoMace
08-04-2007, 21:39
тва с питането е доста детско, ама то вие сте на 13 де... ми питай, ако искаш, но първо разбери, дали те харесва ;)

08-04-2007, 21:41
тва с питането е доста детско, ама то вие сте на 13 де... ми питай, ако искаш, но първо разбери, дали те харесва ;)
a kakvo drugo da napravq

UmnoMace
08-04-2007, 21:45
амиии виж сега, то трябва да стане естествено, ама можеш и да я попиташ направо - примерно казваш й, че я харесваш ала бала ииии я питаш дали и тя има нещо към теб :-D ако да-предлагаш й да тръгнете и така ;)

Ice
08-04-2007, 22:54
Изчакай удобен момент, когато сте само двамата и я целуни, ако ти отвърне на целувката всичко е ток и жица, може да отнесеш някой шамар де, ама поне ще си опитал :-D

acidburn1
08-04-2007, 23:00
амиии виж сега, то трябва да стане естествено, ама можеш и да я попиташ направо - примерно казваш й, че я харесваш ала бала ииии я питаш дали и тя има нещо към теб :-D ако да-предлагаш й да тръгнете и така ;)

Умно Маца , стига се хаби да пишеш :) , на 13 е все пак . . . и да му обесняваш и да не му обесняваш е малак да мисли още за гаджета и такива работи :)

P.S. пич благодари на как си че са хаби за тебе ;)

Jaden
08-04-2007, 23:23
Нямаш шанс пич.Просто няма как да стане!!!
Всеки трябва да извърви пътя на загорелия чекист за да придобие малко тренинг и после да навлезе в дълбоките води.Засега карай на чикии!!!

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-04-2007, 23:25
Офф... щом не знаеш как да си хванеш гадже,значи още не ти е дошъл момента! Ти не можеш да измислиш как да й предложиш,пък камо ли да ... апфф ... :lol:

acidburn1
08-04-2007, 23:34
Нямаш шанс пич.Просто няма как да стане!!!
Всеки трябва да извърви пътя на загорелия чекист за да придобие малко тренинг и после да навлезе в дълбоките води.Засега карай на чикии!!!

Тотално ме разрева...Само дето този път плача от смях , мерси че ме разсмя поне , много як пост :D[/b]

Jaden
08-05-2007, 00:09
Нямаш шанс пич.Просто няма как да стане!!!
Всеки трябва да извърви пътя на загорелия чекист за да придобие малко тренинг и после да навлезе в дълбоките води.Засега карай на чикии!!!

Тотално ме разрева...Само дето този път плача от смях , мерси че ме разсмя поне , много як пост :D[/b]

:D

koalka
08-05-2007, 07:24
Просто я целуни, а може и да я попиташ.Има ли толкова голямо значение?

08-05-2007, 07:36
тва с питането е доста детско, ама то вие сте на 13 де... ми питай, ако искаш, но първо разбери, дали те харесва ;)
a kakvo drugo da napravq ela i mi predloji puu basi tolkova li e slojno

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 07:45
Mi..celuni q...vapreki che e na 13, moje i da se useti kakvo iskash da i kajesh..moje bi :-)

alkobalko
08-05-2007, 08:03
Ако се познавате добре и тя също те харесва, дори една целувка е достатъчна. Ти я познаваш най-добре и знаеш кой начин е най-подходящия.

pavkata91
08-05-2007, 08:15
вие тука сте си свикнали нали?то дребния няма опит (не че и аз имам...)вие сте си изнизали гаджетата поред и сте ок..и вие сте се спичали нали?при всеки е така...няма човек който да не се спича на някое готино момиче :mrgreen: :mrgreen:

teenage_drama_queen
08-05-2007, 08:47
виж сега тва с питането е тъпо.. ама се пак сте по-малки.. иначе излизате ала бала после я целуваш, гледаш как ще реагира и пфф то се усеща.. :-k :-D

08-05-2007, 09:14
амиии виж сега, то трябва да стане естествено, ама можеш и да я попиташ направо - примерно казваш й, че я харесваш ала бала ииии я питаш дали и тя има нещо към теб :-D ако да-предлагаш й да тръгнете и така ;)

Умно Маца , стига се хаби да пишеш :) , на 13 е все пак . . . и да му обесняваш и да не му обесняваш е малак да мисли още за гаджета и такива работи :)

P.S. пич благодари на как си че са хаби за тебе ;)

kak 6te e malak be 4ovek toi ot taq vuzrast ako ne se nau4i az kat bqh kolkoto nego mnogo me haresvaha momi4etata idvaha ot koridora da mi obqsnqvat kak nqkoq druga me haresvala ama togava sum bil po malak i ne sum gi razbiral mnogo vuprosut e tam 4e trqbva da se nau4i ot sega da svalq nai dobre e da i kaje ne6to milo durabura da se razbere 4e q haresva i 4e izka da i sta ne gadje i da q popita pone az taka praveh a puk sq po trudno 6tot trqq da uceli6 odoben moment tva onva ala bala

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 18:57
амиии виж сега, то трябва да стане естествено, ама можеш и да я попиташ направо - примерно казваш й, че я харесваш ала бала ииии я питаш дали и тя има нещо към теб :-D ако да-предлагаш й да тръгнете и така ;)

Умно Маца , стига се хаби да пишеш :) , на 13 е все пак . . . и да му обесняваш и да не му обесняваш е малак да мисли още за гаджета и такива работи :)

P.S. пич благодари на как си че са хаби за тебе ;)

kak 6te e malak be 4ovek toi ot taq vuzrast ako ne se nau4i az kat bqh kolkoto nego mnogo me haresvaha momi4etata idvaha ot koridora da mi obqsnqvat kak nqkoq druga me haresvala ama togava sum bil po malak i ne sum gi razbiral mnogo vuprosut e tam 4e trqbva da se nau4i ot sega da svalq nai dobre e da i kaje ne6to milo durabura da se razbere 4e q haresva i 4e izka da i sta ne gadje i da q popita pone az taka praveh a puk sq po trudno 6tot trqq da uceli6 odoben moment tva onva ala bala

Che e malak, da..no si prav..Se nqkoga trqbva da se nauchi i kolkoto po-rano, tolkova po-dobre za natatak..A ne da stane na..18 primerno i da neznae kak da zagovori edno momiche :-)

acidburn1
08-05-2007, 19:00
Не знам как ви се пише , 13 години ехооо още не знаят кво ги чака та пишат КАК ДА ПРЕЛОЖИ ? omg . . .