PDA

View Full Version : Нормално ли е да съм нормален при употребата на алкохол?



Просто аз :)
08-04-2007, 21:56
Пробвал съм се да пия алкохол, но не ме хваща чак толкова.... Не съм от хората, които пият всеки ден... На 15 съм и скоро направих един експеримент... Аз и приятел засякохме за колко време мога да реша няколко (десетина) прости системи, когато не съм пил алкохол. След литър Водка (за мен тва е мноого), единственото различно нещо в мен, което чувствах, е че залитам и смърдя ужасно... Пробвах да реша още няколко, но всичко си беше нормално... Смисъл от литър водка всичко което чувствам е, че почвам да залитам.... Иначе не усещам нищо различно в начина ми на мислене!?! Питам се аз дали това е нормално?

П.С. Не си правете извод, че съм някъв алкохолик, напротив, не ми харесва, но просто искам да знам нормално ли е... ](*,)

b0Nb0n
08-05-2007, 02:02
mi lek ko da ti kaja litar vodka sam nemoje6 da izpie6 ne moje6 ama nqma da si v syznanie az nemoga da go povqrvam tva za litar vodka az na amfeti ako izpiq litar vodka sa napiq i 6te pripadna sig ti ei tai mi pie6 litar vodka kade otiva6 moje bi

08-05-2007, 07:04
Еми човече има хора, които по няква причина са устойчиви към дадени субстанции... Вероятно ти си така спряма алкохола... Защото и аз съм горе-долу така... Като цяло е супер ужасно това... Не е икономически изгодно, тровиш се повече, излиза ти име... Пълна глупост... Тъй че като цяло е нормално...

AliceSw
08-05-2007, 08:43
при себе си съм открила някаква зависимост - ако не съм в настроение, колкото и да пия пак не се напивам, просто все едно не съм пила, друг път от половината алкохол съм адски зле - психическа нагласа е поне при мен

b0Nb0n
08-05-2007, 11:50
oba4e na men se o6te ne mi qsno kak piete po litar vodka i ne se napivate ???

Nobody
08-05-2007, 14:32
Аз литър вода не мога изпия ве... :P Може да пробваш как ще ти се отрази чист спирт ;)

IlLuSi0nS`
08-05-2007, 15:56
ела да видя как изпиваш 1 литър водка и не ти става нищо.. ако успееш ще ти изпълня 1 желание..
..тъпо келешче..

djuki
08-05-2007, 20:31
1 литър и решаваш сисмети надявам се от Агрупа щото иначе ще те взема да ми решаваш задачите . Явно носиш на алкохол според мен ... или просто си бил в някаква такова настроение .... килограмите и височината също имат някакво значение .


А такова между другото интересно ми е ти нещо с матемитика да не се занимаваш щото това да се напиеш и да решаваш задачи това е изкривение което само математик може да допие въпреки че твоето си е било експеримент !

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 20:51
И аз се зачудих за същото. Аз съм правила всякакви експерименти със математически задачи... Пияна, трезва, по време на секс, друсана, недрусана, какво ли не.