PDA

View Full Version : Кофти работа



3aBluD3n
08-04-2007, 22:12
Zna4i istoriqta e dulga ! S 1 fr (pone takaf mi se pi6e ) kapame skuteri ama qko jitkame. toi e 1 godina po golqm ot mene i e malko debeli4uk am kakto i da e. zapoznah go s 1 momi4e Elena koeto e na moita vuzrast demek na 15. Tq e mn sladka oba4e toi iska6e da i stane priqtel i ni6to pove4e. POne taka kazva6e. Tq mi namigva 4esti4ko s 1 duma si pravim flirt s pogled. oba4e si ima gadge na 17 godini ama kato gi gledam ne sa mnogo 6tastlivi.karat se mn ama tfa ne e moq rabota. predi da razberu 4e ima gadje q pokanih na sre6ta i i predlojih a tq mi kaza 4e na tozi etap ne moje ni6to da stane za6toto e zaeta. Ta moq uj fr i razhojda ku4eto itn. i edin den po4na da me drazni i da se pravi na dupe pred neq i mi butna skutera. kazah mu da si E*E maikata i pove4e ne mu govora. Ta kakvo da naprava? Kak da si vurna pone priqtelstvoto s tova momi4e kato tq ve4e ne mi obru6ta i vnimanie a predi neprekusnato me turse6e.? da ne bi da e oburkana ? Pr0st0 neznam kfo da praa a mnogo q haresvam. Prosto mi e mn kofti kato si spomna kak predi vsi4ko sme si spodelqli ( e po4ti de O:) ) . Be6e mi kazala 4e me haresva mnogo kato 4ovek kato van6nost kato fr a sega si4ko se pre**a. ](*,)

acidburn1
08-04-2007, 22:25
Бих ти казал само едно , че си голям тапак заради момиче да оставиш приятеля си! Мисли как да върнеш приятелството с пича! Кво ми говориш , че искаш да си върнеш нейното приятелство , ти просто си хлътнал и не ти пука за приятеля ти . . . помисли много добре какво правиш и дали наистина си прав . . . FRIENDS > EVERYTHING . . . !

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 22:30
Бих ти казал само едно , че си голям тапак заради момиче да оставиш приятеля си! Мисли как да върнеш приятелството с пича! Кво ми говориш , че искаш да си върнеш нейното приятелство , ти просто си хлътнал и не ти пука за приятеля ти . . . помисли много добре какво правиш и дали наистина си прав . . . FRIENDS > EVERYTHING . . . !
Не прочетох първия пост,но от този разбирам за какво става въпрос...
Ако трябваше да избирам м/у най-добрият си приятел и момичето,което обичам ... Уфф... с много много /наистина много/ мъка да отпратя момичето ... както каза пичът:
FRIENDS > EVERYTHING...
НО ... решението ще е много тежко и много ще тъгувам за това момиче...
едит: Прочетох първият пост...Ами ... шанс!Онзи явно не ти е бил голям приятел... И мен ме изкошаваше едно момиче,което моят приятел все още харесва,но ... F > E ;)

acidburn1
08-04-2007, 22:33
Бих ти казал само едно , че си голям тапак заради момиче да оставиш приятеля си! Мисли как да върнеш приятелството с пича! Кво ми говориш , че искаш да си върнеш нейното приятелство , ти просто си хлътнал и не ти пука за приятеля ти . . . помисли много добре какво правиш и дали наистина си прав . . . FRIENDS > EVERYTHING . . . !
Не прочетох първия пост,но от този разбирам за какво става въпрос...
Ако трябваше да избирам м/у най-добрият си приятел и момичето,което обичам ... Уфф... с много много /наистина много/ мъка да отпратя момичето ... както каза пичът:
FRIENDS > EVERYTHING...
НО ... решението ще е много тежко и много ще тъгувам за това момиче...

Както в момента аз тагувам за моето момиче което ме заряза , но си даржа на приятелите и не ги зарязвам за нищо , ако ми постави условие да съм с нея само ако оставя приятелите си настрана , не бих го направил дори да ми се къса сърцето за нея...както е сега...

Na^PoPa^RaSoTo
08-04-2007, 22:35
Както в момента аз тагувам за моето момиче което ме заряза , но си даржа на приятелите и не ги зарязвам за нищо , ако ми постави условие да съм с нея само ако оставя приятелите си настрана , не бих го направил дори да ми се къса сърцето за нея...както е сега...
Приеми моите съболезнования и моята десница. Bravo! :smt006

acidburn1
08-04-2007, 22:44
Както в момента аз тагувам за моето момиче което ме заряза , но си даржа на приятелите и не ги зарязвам за нищо , ако ми постави условие да съм с нея само ако оставя приятелите си настрана , не бих го направил дори да ми се къса сърцето за нея...както е сега...
Приеми моите съболезнования и моята десница. Bravo! :smt006
:smt059

russianmafiaboss
08-05-2007, 15:48
=D>