PDA

View Full Version : Как да продължа без него?



Oburkano_Momiche
08-04-2007, 22:27
Znachi eto kakva e moqta istoriq....
Predi godina i poluvina tragnah s edno momche koeto poznavah dosta beglo...
Edin den mu dadoh telefona si ei taka na shega kato ne o4akvah da se obadi,no za moe u4udvane ve4erta toi zvanna...govorihme po telefona v prodaljenie na dva ili tri 4asa(znaete gi kartite s koito ve4er se govori bezplatno)...ot telefonniq razgovor mi dopadna strashno mnogo i dvamata iskahme edno i sashto...prili4ahme si mnogo...na sledvashtata vecher izlqzohme zaedno,,i tova beshe parvata ni sreshta,no i nai valnuvashta za men,zashtoto do togava ne mi se bqha sluchvali podobni neshta...prekarah nai strahotnata vecher v jivota si...i taka tragnahme...v nachaloto beshe neveroqtno...beshe tolkova dobar i mil...vseki edin mig koito prekarvahme zaedno beshe bojestven....dokato v edin moment ne zapochna sa stava malko po malko vse po studen...i taka se razdelihme....no az se privarzah strashno mnogo kam nego,beshe mi mnogo trudno da preodoleq razdqlata ni...no minaha mesec dva i az go preodolqh....sled obshto 6 meseca ot razdqlata ni...otnovo se vidqhme...vednaj dva pati i na tretiq pat toi me zagovori...v momenta v koito 4uh glasa mu plamaka v men otnovo se razpali...e dadoh mu shans..i otnovo izlqzoh s nego...prez tazi vecher...toi kaza tolkova neshta kolko mnogo sam mu lipsvala...kolko sajalqval 4e sme se razdelili, kak me e tarsel na stariq mi nomer(zashtoto az si smenih nomera na GSM-a sled kato se razdelihme)kak toi se bil promenil..kakva ogromna promqna imalo v men...i az vlubenata glupachka mu povqrvah...
i otnovo se sabrahme....i istoriqta se povtori....v nashaloto beshe strahoten vsichko beshe neveroqtno,no tozi pat problema beshe drug-priqtelite mu...v negovata kompaniq nikoi ot priqtelite mu nqma seriozna vrazka i kogato nashata stana takava,toi nqmashe tolkova vreme da obrashta mn vnimanie na tqh...i te zapochnaha da pravqt taka 4e nie s nego da se karame...i otnovo se razdelihme,no tozi pat az nemojah da izdarja...zashtoto toi ve4e beshe stanal chast ot jivota mi...nai skapoto ne6tu v sveta....sega toi ne iska i da chue za men, a az nemoga da go zabravq mina tolkova vreme,a az vse oshte go obicham do poluda....

Molq vi pomognete mi daite mi savet...zashtoto smisala na jivota mi si otide....

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

lqlqlqlqlqlqlqlqlql
08-04-2007, 22:33
mila ne iskam da ti go kazvam, no vinagi e imalo i 6te ima takiva hora, kakvoto i da si govorim, horata raz4itat i se vliqqt ot mnenieto na priqtelite si, edva li toi e sprql da te haresva, naprotiv moje bi i na nego mu e gadno , no mislq si 4e ne bi trqbvalo da si tolkova naivna i bi trqbvalo po nqkuv na4in da se opita6 da zabravi6 za nego, nai-dobriq na4in e da flirtuva6, flirtuvai s drugi mom4eta dori i da ne gi haresva6 tolkova kolkoto biv6iq ti, ne moje cql jivot da jivee6 s misulta za edin 4ovek, derzai, mlada si, a sig i krasiva taka 4e za men tova e edinstveniq na4in, sus sig nikoga nqma da go zabravi6, no prosto nikoi ne moje da ti dade idealnata formula! a i temata ne e to4no za tozi razdel :)

avtorkata
08-04-2007, 22:42
nz strah me e zashtot sed nego se opitah da imam druga vrazka,no ne se poluchava....opitah mn neshta dori iz4eznah ot grada za dve sedmici i pak ne se poluchava postoqnno mislq za nego....sanuvam go mamka mu...plss okurajete me malko ponee

aragornslove
08-04-2007, 22:44
просто трябва да пордължи6 напред... МомЧето си е изпуснало 6анса с теб,продължавай да търси6...Всяка една на6а гре6ка ни уЧи и ни прави по силни... Намери си други гадже и не бъръай да се хлътва6 толкова неистово.. СамоизмъЧва6 се Заради някой идиот... :?
А оня кретен го забрави... 6том за него са по важни приятелите и не може да намира време за теб,знаЧи просто не те заслужава.. :smt012 ...

08-04-2007, 22:48
Znachi eto kakva e moqta istoriq....
Predi godina i poluvina tragnah s edno momche koeto poznavah dosta beglo...
Edin den mu dadoh telefona si ei taka na shega kato ne o4akvah da se obadi,no za moe u4udvane ve4erta toi zvanna...govorihme po telefona v prodaljenie na dva ili tri 4asa(znaete gi kartite s koito ve4er se govori bezplatno)...ot telefonniq razgovor mi dopadna strashno mnogo i dvamata iskahme edno i sashto...prili4ahme si mnogo...na sledvashtata vecher izlqzohme zaedno,,i tova beshe parvata ni sreshta,no i nai valnuvashta za men,zashtoto do togava ne mi se bqha sluchvali podobni neshta...prekarah nai strahotnata vecher v jivota si...i taka tragnahme...v nachaloto beshe neveroqtno...beshe tolkova dobar i mil...vseki edin mig koito prekarvahme zaedno beshe bojestven....dokato v edin moment ne zapochna sa stava malko po malko vse po studen...i taka se razdelihme....no az se privarzah strashno mnogo kam nego,beshe mi mnogo trudno da preodoleq razdqlata ni...no minaha mesec dva i az go preodolqh....sled obshto 6 meseca ot razdqlata ni...otnovo se vidqhme...vednaj dva pati i na tretiq pat toi me zagovori...v momenta v koito 4uh glasa mu plamaka v men otnovo se razpali...e dadoh mu shans..i otnovo izlqzoh s nego...prez tazi vecher...toi kaza tolkova neshta kolko mnogo sam mu lipsvala...kolko sajalqval 4e sme se razdelili, kak me e tarsel na stariq mi nomer(zashtoto az si smenih nomera na GSM-a sled kato se razdelihme)kak toi se bil promenil..kakva ogromna promqna imalo v men...i az vlubenata glupachka mu povqrvah...
i otnovo se sabrahme....i istoriqta se povtori....v nashaloto beshe strahoten vsichko beshe neveroqtno,no tozi pat problema beshe drug-priqtelite mu...v negovata kompaniq nikoi ot priqtelite mu nqma seriozna vrazka i kogato nashata stana takava,toi nqmashe tolkova vreme da obrashta mn vnimanie na tqh...i te zapochnaha da pravqt taka 4e nie s nego da se karame...i otnovo se razdelihme,no tozi pat az nemojah da izdarja...zashtoto toi ve4e beshe stanal chast ot jivota mi...nai skapoto ne6tu v sveta....sega toi ne iska i da chue za men, a az nemoga da go zabravq mina tolkova vreme,a az vse oshte go obicham do poluda....

Molq vi pomognete mi daite mi savet...zashtoto smisala na jivota mi si otide....

Има едно решение маце.
Просто забравяш пича и продължаваш напред и тва е!!!

avtorkata
08-04-2007, 22:49
ami tova i az go znam che trqbva da go zabravq no mi e trudno..imam nujda ot moralna podkrepa
4e shte vzema da izvarsha nqkoq glupost

Jaden
08-04-2007, 22:52
ami tova i az go znam che trqbva da go zabravq no mi e trudno..imam nujda ot moralna podkrepa
4e shte vzema da izvarsha nqkoq glupost

Ами за тавива случаи обикновенно се препоръчва религият5а -поне от западните психиатри.Не че ти си за психото де :-D

По-добре или се обърни към црквата или към семейството ,въпреки ,че едва ли те ще те разберат.

avtorkata
08-04-2007, 22:54
pod glupost imah v predvid da mu se obadq...a znam che taka samo shte se unija zashtoto toi dori ne iska da 4ue za men

Jaden
08-04-2007, 23:03
pod glupost imah v predvid da mu se obadq...a znam che taka samo shte se unija zashtoto toi dori ne iska da 4ue za men


Еми не му се обаждай и забрави за него и недей да пускаш тъпи теми след като знаеш какво да правиш!!!

bloodranger
08-04-2007, 23:30
Znachi eto kakva e moqta istoriq....
Predi godina i poluvina tragnah s edno momche koeto poznavah dosta beglo...
Edin den mu dadoh telefona si ei taka na shega kato ne o4akvah da se obadi,no za moe u4udvane ve4erta toi zvanna...govorihme po telefona v prodaljenie na dva ili tri 4asa(znaete gi kartite s koito ve4er se govori bezplatno)...ot telefonniq razgovor mi dopadna strashno mnogo i dvamata iskahme edno i sashto...prili4ahme si mnogo...na sledvashtata vecher izlqzohme zaedno,,i tova beshe parvata ni sreshta,no i nai valnuvashta za men,zashtoto do togava ne mi se bqha sluchvali podobni neshta...prekarah nai strahotnata vecher v jivota si...i taka tragnahme...v nachaloto beshe neveroqtno...beshe tolkova dobar i mil...vseki edin mig koito prekarvahme zaedno beshe bojestven....dokato v edin moment ne zapochna sa stava malko po malko vse po studen...i taka se razdelihme....no az se privarzah strashno mnogo kam nego,beshe mi mnogo trudno da preodoleq razdqlata ni...no minaha mesec dva i az go preodolqh....sled obshto 6 meseca ot razdqlata ni...otnovo se vidqhme...vednaj dva pati i na tretiq pat toi me zagovori...v momenta v koito 4uh glasa mu plamaka v men otnovo se razpali...e dadoh mu shans..i otnovo izlqzoh s nego...prez tazi vecher...toi kaza tolkova neshta kolko mnogo sam mu lipsvala...kolko sajalqval 4e sme se razdelili, kak me e tarsel na stariq mi nomer(zashtoto az si smenih nomera na GSM-a sled kato se razdelihme)kak toi se bil promenil..kakva ogromna promqna imalo v men...i az vlubenata glupachka mu povqrvah...
i otnovo se sabrahme....i istoriqta se povtori....v nashaloto beshe strahoten vsichko beshe neveroqtno,no tozi pat problema beshe drug-priqtelite mu...v negovata kompaniq nikoi ot priqtelite mu nqma seriozna vrazka i kogato nashata stana takava,toi nqmashe tolkova vreme da obrashta mn vnimanie na tqh...i te zapochnaha da pravqt taka 4e nie s nego da se karame...i otnovo se razdelihme,no tozi pat az nemojah da izdarja...zashtoto toi ve4e beshe stanal chast ot jivota mi...nai skapoto ne6tu v sveta....sega toi ne iska i da chue za men, a az nemoga da go zabravq mina tolkova vreme,a az vse oshte go obicham do poluda....

Molq vi pomognete mi daite mi savet...zashtoto smisala na jivota mi si otide....
eh 6to i na men ne mi se padat takiva lubveobilni momi4eta :-k

----->onq e kreten i po-dobre 4e te e ostail sega 6e nameri6 ne6to stoinostno :wink:

avtorkatA
08-05-2007, 12:20
nz kakfo da pravq pobarkvam se a i nz zashto se nalaga da go vijdam vseki den..prosto zashtoto grada ni e malak ...vseki den se vijdame dori i samo za sekundi,no sarceto mi gori .nz kakfo da pravq makata me ubivaa

GaNgStAz
08-05-2007, 13:24
kolkoto i da ti e trudno, ne misli za nego.. f nikyf sluchai ne mu se obajdai.. dosta she se unijish, kakto sama kaza, pyk i ima tolkoa mnoo momcheta, koito naistina biha te obichali.. prosto.. go zabravi, kolkoto i da ti e trudno.. znam kfo ti e i tochno sq i az sym f nekfo dolu gore takoa polojenie.. samo, che.. kfo da se prai.. shiban jivot, ama trea mu se radfash, kfoto i da ti podnese, shot se pak vednyj se jivee ;}

Nobody
08-05-2007, 13:32
Не знам какво да ти кажа, освен нещо от сорта на:
1. За какво ми е хладилник като не пуша
2. Сините сливи, докато са заелени са червини
Току виж те накарало да се усмихнеш, като видиш колко съм прост.
Общо-взето сама знаеш отговорите на въпросите си, а това какво трябва да направиш, трябва да потърсиш в себе си, не във форума. ;)

avtorkata
08-06-2007, 12:26
ami sega kajete mi kakfo da pravq i kakfo da mislq...
sno6ti toi mi se obadi prosto ei taka...iskal da govori s nqkoi koito znae 4e go obi4a...kaza :"Obajdam se nadqvam se da ne te pritesnqvam...no se obajdam zashtoto nqma na kogo drugigo znam 4e ti me obichash istinski i moga da raz4itam na teb..!"
govorihme dalgo(2 chasa i poluvina)a sega az nz kakfo da 4uvstfam kaza che mu lipsvam i 4e me obi4al....se sajalqval...i vsi4ko izleze taka sqkash az ne iskam da sam s nego a toi me moli da mu prostq....kajete kakfo da pravq....nz dali otnovo nqma da poftorq greshkata ot predishnite dva pati,no i se zamislihkakfo iskam da badem zaedno ili da se izma4vame....sashto i 4e toi si e takav....ot vreme na vreme grub ,no i strashno mil sashtevremenno...nz kakfo da pravqq...toi si e takava.....
Mamka mu az za tova go obicham...zaradi tova koeto e.........
HELP HELP HELP .......pls pls pls pls

GaNgStAz
08-06-2007, 16:20
ami sega kajete mi kakfo da pravq i kakfo da mislq...
sno6ti toi mi se obadi prosto ei taka...iskal da govori s nqkoi koito znae 4e go obi4a...kaza :"Obajdam se nadqvam se da ne te pritesnqvam...no se obajdam zashtoto nqma na kogo drugigo znam 4e ti me obichash istinski i moga da raz4itam na teb..!"
govorihme dalgo(2 chasa i poluvina)a sega az nz kakfo da 4uvstfam kaza che mu lipsvam i 4e me obi4al....se sajalqval...i vsi4ko izleze taka sqkash az ne iskam da sam s nego a toi me moli da mu prostq....kajete kakfo da pravq....nz dali otnovo nqma da poftorq greshkata ot predishnite dva pati,no i se zamislihkakfo iskam da badem zaedno ili da se izma4vame....sashto i 4e toi si e takav....ot vreme na vreme grub ,no i strashno mil sashtevremenno...nz kakfo da pravqq...toi si e takava.....
Mamka mu az za tova go obicham...zaradi tova koeto e.........
HELP HELP HELP .......pls pls pls pls

нали не е искал и да чуе за теб ? Ако пак му простиш, може пак да стане като миналите пъти. Ето - обадил ти се е, ти си му чула гласа и си се разтопила - както миналия път.. и продължението ако му дадеш шанс ше е - той ше се държи в началото пак миличко и добричко и после ае шута в гъзъ - и кой ше е най наранения ? - Еми ТИ.. 'щото си влюбена и пак ше му повярваш, може би... Недей да си повтаряш старите грешки, момиче ! Много боли после, по добре прекрати тази връзка, докато още е така да се каже 'лесно'... :roll:

Phenomenon
08-06-2007, 17:07
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210&start=0
1. Той/тя ме заряза,ще се самоубия: Уважаеми пичове и пички..това че човека който сте обичали ви е зарязал не е края на света,да кофоти е но трябва да се изправите на крака и да не се самосъжалявате...излезте с приятели,тъпчете се със сладко,занимавайте си мислите с нещо,намерете си хоби..няма да ви мине моментално...но ако се занимавате известно време с нещо което трябва да се концентрирате ще спрете да мислите за тоя субект..пък и времето лекува Wink

miloto_girl_4e
08-06-2007, 17:19
Как може смисълът на живота ти да е човек, който предимно те е наранявал, а не те е правил щастлив?
А това, че компанията му само ви скарва .. , той ако държеше достатъчно на теб щеше да оправи нещата помежду ви..
Просто си наложи да го забравиш и го игнорирай - така ще ти е по-лесно :!:

alkobalko
08-06-2007, 17:47
Ако наистина те обичаше нямаше да позволи на компанията си да ви раздели. А и няма смисъл да се мъчиш заради някой, който не те обича.

neverand
08-06-2007, 23:48
Виж момиче,нишо не света не е достатъчно силно да те прекърши освен ако ти не му позволиш,вкарай малко повече дух,не може 1 момче да е смълсъл на ЦЕлия ти живот,тъй че,погледни към небето,там за тебе може да грее звездата на това момче,но знай че под това небе,има много други момчеата :) Които един ден може да изгреят,но това ще стане само и единствено ако продължиш напред :)

08-11-2007, 09:56
Znachi eto kakva e moqta istoriq....
Predi godina i poluvina tragnah s edno momche koeto poznavah dosta beglo...
Edin den mu dadoh telefona si ei taka na shega kato ne o4akvah da se obadi,no za moe u4udvane ve4erta toi zvanna...govorihme po telefona v prodaljenie na dva ili tri 4asa(znaete gi kartite s koito ve4er se govori bezplatno)...ot telefonniq razgovor mi dopadna strashno mnogo i dvamata iskahme edno i sashto...prili4ahme si mnogo...na sledvashtata vecher izlqzohme zaedno,,i tova beshe parvata ni sreshta,no i nai valnuvashta za men,zashtoto do togava ne mi se bqha sluchvali podobni neshta...prekarah nai strahotnata vecher v jivota si...i taka tragnahme...v nachaloto beshe neveroqtno...beshe tolkova dobar i mil...vseki edin mig koito prekarvahme zaedno beshe bojestven....dokato v edin moment ne zapochna sa stava malko po malko vse po studen...i taka se razdelihme....no az se privarzah strashno mnogo kam nego,beshe mi mnogo trudno da preodoleq razdqlata ni...no minaha mesec dva i az go preodolqh....sled obshto 6 meseca ot razdqlata ni...otnovo se vidqhme...vednaj dva pati i na tretiq pat toi me zagovori...v momenta v koito 4uh glasa mu plamaka v men otnovo se razpali...e dadoh mu shans..i otnovo izlqzoh s nego...prez tazi vecher...toi kaza tolkova neshta kolko mnogo sam mu lipsvala...kolko sajalqval 4e sme se razdelili, kak me e tarsel na stariq mi nomer(zashtoto az si smenih nomera na GSM-a sled kato se razdelihme)kak toi se bil promenil..kakva ogromna promqna imalo v men...i az vlubenata glupachka mu povqrvah...
i otnovo se sabrahme....i istoriqta se povtori....v nashaloto beshe strahoten vsichko beshe neveroqtno,no tozi pat problema beshe drug-priqtelite mu...v negovata kompaniq nikoi ot priqtelite mu nqma seriozna vrazka i kogato nashata stana takava,toi nqmashe tolkova vreme da obrashta mn vnimanie na tqh...i te zapochnaha da pravqt taka 4e nie s nego da se karame...i otnovo se razdelihme,no tozi pat az nemojah da izdarja...zashtoto toi ve4e beshe stanal chast ot jivota mi...nai skapoto ne6tu v sveta....sega toi ne iska i da chue za men, a az nemoga da go zabravq mina tolkova vreme,a az vse oshte go obicham do poluda....

Molq vi pomognete mi daite mi savet...zashtoto smisala na jivota mi si otide....

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!




i moqta situaciq e gore dolu sa6tata priqteluite na moq pr nikoga ne sa si imali gadje i postoqnno go nagovarqt da ne se vijda tolko 4esto s men da ilzia s tqh da si jivee jivota i tova stra6no mn me drazni

Maiden`Fenka
08-11-2007, 10:13
Ако искаш той да продължава да те наранява - прости му и този път !