PDA

View Full Version : Несподелена любов, или просто приятелство,нз...



chance_baby
08-05-2007, 00:23
Sega shte vi razkaja edna istoriika, malko sapunena, ama jivot (kakvo da s epravi :? ) Ta znachi zapoznah se az s tui momche "X" minalata godina i to v mIrC, po4nahme da poddurjame vruzka i t.n.Vidqhme se hodihme na kafe i vsi4ko tei si prodalji.Nai - loshoto e , 4e na momenti tui sa6testvo iz4ezva i nqmam i sleda ot nego.A kato se poqvi s nova priqtelka, nz si kvo otvrat! I az qvno sam mu rezervata, a mn dobre znai, 4e mrazq takiva raboti i sq april meec pak hode6e s nqkva, dokato bee6 iz4eznal.Skusaha i to q mn ma obichashe, postoqnno me turseshe, nqkvi takia i sq pak izchezna sled prochutoto si hodene na more s fr-4etata si, koito mn me mrazqt, a daje i ne me poznavat! I 'X' pak izchezna i nishto ne se znae, onaq vecher se qdosah i go bloknah v skype, shtoto mi pisna naposleduk se az da go tursq, se az d apisha purva i t.n., btw nqam zor za nego :)(E, ne che bih otkazala,ama nali... :cry: ) I seki put kato iz4ezne toq az po4vam da se tormozq i nqkvo takova i ve4e ne znam ... To kvo li mu puka na nego ... to takuv nepokis, che ne e istina! A da....zabravih.. izvinete..onaq ve4er mi sa obajda negova fr i mi sa kara det sam mi bila prizvanqla (i pone da be6e naro4no mi bez da iskam mu prizvanqh :D) i ottogava sleda ot nego nqmam ama sum reshila, che i da go vidq shte go podmina... :)

p.p.1 Sry, ako sum pisala na dosta mesta nerazbiraemo, aam kakto kazva edin fr "pishesh kato indianec :D"

p.p.2 Pishete kvoto reshite, ako iskate ne pishete se taq :) nqmam pretencii, puk toi ako go vidi tva sluchaino, dano razbere , che stava vapros za nego i mi pisna veche i da si naprai nqkvi izvodi (koeto edva li shte stane :smt013 ) Nqma da se razsurdq i ako dadete nqkoi savet za perfektnoto ubiistvo :D:D:D nqma nqma za sega shte jivee :D

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

chance_baby
08-05-2007, 00:29
ahahah shtoto ne mi se spi :) i triq snimkite na eitoq "krasavec"

08-05-2007, 00:31
ahahah shtoto ne mi se spi :) i triq snimkite na eitoq "krasavec"
Ххаха ми маце, бих ти помогнал ама ме мързи да дишам, камоли да го прочета тоя текст дето си го написала ;)
Така че, успех там с квото не ти достига и до СкиВ :wink:

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 07:26
Interesna istoriq..no ti sama si go kaza-ima te samo za rezervna..taka che nqma smisal da se zanimavash s nego. I shtom ne ti e na zor, po-dobre taka kakto si go blokirala, ne mahai blok-a i si go zareji O:)

chance_baby
08-05-2007, 11:47
daaa ne sam mahala bloka :D iztrih si4ko svurzano s nego i ot nego :) 6totto prosto ne e pzonal ! vse pak vi razkazah :)

ferendzia
08-05-2007, 11:55
Ami macka...tva mom4e moje da go duha!6toto nqq ni6to po-jalko ot myj s deviz "S teb sym...dokato namerq po-qka"...toi qvno e to4no takyv i ne zaslujava dr osven da mu tegli6 1 maina i da tyrsi6 4oveka koito 6te znae 4e iska to4no teb ;)Uspeh!

mid_get
08-05-2007, 11:59
Извинявай, ама той на колко години е? :| (не че има кой знае какво значение, но все пак питам) М?

chance_baby
08-05-2007, 13:05
Toi e na 15, az sum na 14 :)

chance_baby
08-05-2007, 13:06
Ami macka...tva mom4e moje da go duha!6toto nqq ni6to po-jalko ot myj s deviz "S teb sym...dokato namerq po-qka"...toi qvno e to4no takyv i ne zaslujava dr osven da mu tegli6 1 maina i da tyrsi6 4oveka koito 6te znae 4e iska to4no teb ;)Uspeh!

az su6to taka mislq za tva ve4e ne iskam da imam ni6to ob6to s nego, puk i ne e edinstveniq :)

mid_get
08-05-2007, 13:36
Попитах на колко е, защото обикновено момчетата на тази възраст са меко казано неориентирани и за тях важна е само бройката :| Е, има и изключения, но горе-долу това е положението :roll: Така че, ако не желаеш да се превърнеш в поредната, просто се откажи от него, не те заслужава.

chance_baby
08-05-2007, 14:56
Попитах на колко е, защото обикновено момчетата на тази възраст са меко казано неориентирани и за тях важна е само бройката :| Е, има и изключения, но горе-долу това е положението :roll: Така че, ако не желаеш да се превърнеш в поредната, просто се откажи от него, не те заслужава.


mi az poprincip ne se otkazvam lesno, no i ne iskam da sum porednata, za tva re6ih 4e prosto si4ko trqbva da spre, po prostata pri4ina 4e nqma smisal :(

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:13
Попитах на колко е, защото обикновено момчетата на тази възраст са меко казано неориентирани и за тях важна е само бройката :| Е, има и изключения, но горе-долу това е положението :roll: Така че, ако не желаеш да се превърнеш в поредната, просто се откажи от него, не те заслужава.


mi az poprincip ne se otkazvam lesno, no i ne iskam da sum porednata, za tva re6ih 4e prosto si4ko trqbva da spre, po prostata pri4ina 4e nqma smisal :(

Tochno taka..ne trqbva da se otkazvash po princip no vinagi trqbva da si ima edna granica, koqto da ne prekrachvash..