PDA

View Full Version : Проблем с косата



В_е_н_е_р_а
08-05-2007, 13:11
Здравейте! От около месец имам проблем с косата- капе ми доста. Тя е средна дължина, на пластове, нея изправям, не я суша със сешоар, не я боядисвам, къносвам я от 4 год, но определено не е от къната- тя има доста добро въздействие върху косата ми. Наскоро й подстригах с няколко см връхчетата- никакъв ефект- пак си капе. Мия я през 3- 4 дена със доста щадящ косата шампоан, слагам и балсам без отмиване, правя и маски с бадемово масло, мед, жълтък. Взех и синтетични витаминни да пия- Мултитабс и др мултивитамини. Кажете ми нещо др което мога да правя за косата си, да спре да капе, имам чувствтото, че ще остана без коса... Приемам всякакви съвети, мерси :)

Stefityyy
08-05-2007, 13:18
абсолютно всички коси капят и няма защо да се притесняваш!
Моята също пада, на майка ми също, на комшийката също...при всички е така
а, и четох в едно женско списание (не си спомням кое точно беше), че косата се мие 1 път на седмица, за да може да се омазни и да си поеме нужните неща полезни за нея!

senoritata
08-05-2007, 13:38
да бе тя на ко мисли6 4е 6те мяза ако не я измия цяла седмица [-X

LedenaStrast
08-05-2007, 13:45
i az q miq edin pyt v sedmicata, maksimum 2, za6toto mi e mnogo suha... i hich ne se omaznqva lesno!
A ina4e moje da ti pada tolkova mnogo ot jegata... ili ot prejivqn predi nqkolko meseca silen stres!
Grijite, koito polagash za neq sa dostatychni, no vse pak ne prekalqvai s mazilata

Stefityyy
08-05-2007, 14:53
да бе тя на ко мисли6 4е 6те мяза ако не я измия цяла седмица [-X

ми ти пък ако си мислиш, че няма да заприлича на гъз след някой друга година ако я караш така... лъжеш се

AliceSw
08-05-2007, 15:11
постоянното миене скапва адски много косата, по едно време не си я харесвах моята и я миех всеки ден, а беше почти до кръста, а е и доста гъста, стана отвратителна и мазна, не знам как съм я оправила, сега я мия макс 2 пъти на седмицата, но никога не изглежда мазна


ПП към авторката, моята коса е същата в момента, не я боядисвам, не я къносвам, не я изправям повече от 1 път на месец-два, не суша постоянно със сешоар, махам връхчетата сравнително често и въпреки всичко пада много, последните 2 месеца падаше ужасно много, между временно, майка ми твърди че косата пада и от нерви :-s