PDA

View Full Version : въпрос за Samsung X630



08-05-2007, 15:47
здравейте!искам да питам как да си прехвърлям музика и др. неща от компютъра на телефона.имам bluetooth и би трябвало да може да стане без кабел,но не се получава.изтеглих pc studio 3 и пак не се получава.иска се bluetooth port.ако някой има представа как да стане това да пише.мерси предварително!

XaMcTePKa
08-05-2007, 16:42
:smt005 пробвай да инсталираш софтуера от диска който ти дадоха като си все блутута

hoseto_
08-05-2007, 17:57
здравейте!искам да питам как да си прехвърлям музика и др. неща от компютъра на телефона.имам bluetooth и би трябвало да може да стане без кабел,но не се получава.изтеглих pc studio 3 и пак не се получава.иска се bluetooth port.ако някой има представа как да стане това да пише.мерси предварително!
преполагам че телефона има bluetooth но не си дал/а 50 лв. за едно устройство което на вид е като flash и се пъха у usb-to :-D на него също му викат bluetooth :-D

CucAgMuH
08-05-2007, 18:22
здравейте!искам да питам как да си прехвърлям музика и др. неща от компютъра на телефона.имам bluetooth и би трябвало да може да стане без кабел,но не се получава.изтеглих pc studio 3 и пак не се получава.иска се bluetooth port.ако някой има представа как да стане това да пише.мерси предварително!
преполагам че телефона има bluetooth но не си дал/а 50 лв. за едно устройство което на вид е като flash и се пъха у usb-to :-D на него също му викат bluetooth :-D

Dryn-dryn. Prodavat se ot 7lv(s pechalba 3 lv) do 11lv(s pechalba 4lv) na drebno. Ti ako iskash si kupi i za 50 leva. Na men lichno mi se struva bezsmislen obhvat po-golyam ot 20 metra.

OnTopic: Vkarvash si bluetooth kartata v USB port-a, vkliuchvash si kakvato programka polzvash za Blue-to(tazi ot diska ili druga), vkliuchvash si bluetooth-a na telefona, zasichash si telefona ot PC-to i pochvash da myatash failove.

hoseto_
08-05-2007, 22:18
точно земи си някой от 7 лв дето е правено в тъмните дебри на бразилската джунгла и са чуди след 4-5 месеца защо не бачка. а иначе няма смисал че и програма да пуска. просто десен бутон върху фаила send to и след това bluetooth device

QPONECA
08-06-2007, 10:28
hoseto_ мойто също не струва 50лв по малко е 20лв но го използвам вече една година не зависи от цената а дали можеш да работиш с него