PDA

View Full Version : Не мога с тези презервативи



jor0o
08-05-2007, 14:50
are be samo na men li ne mi haresva da pravq sex s prezervativ..to tva e ni6to 4ovek nikav smisal, nikvo use6tane..nito na men mi e kef nito na priqtelkata mi.verno bez prezervativ q e strah neq ama svar6vam navanka nqma ot kvo da se pritesnqva.. na tva mu vikam sex az

08-05-2007, 14:54
Чудна тема!
Още по-прекрасно ще е продължението й - "Закъснява й, правихме секс без презерватив, дали е бремена"
А тия идиотщини с губенето на чувствителността...

Презервативите са достатъчно тънки, ползвайте "ultra/extra thin".
Предтави си какъв е бил сексът със свинско черво!

tatattata
08-05-2007, 15:00
mi kat iska6 bez prezarvativ kurvite sa za taq rabota moi 4ovek nikoe momi4e ve4e ne spi s mom4e bez prezarvativ ti tap li si ili kvo

thefreak
08-05-2007, 15:16
are be samo na men li ne mi haresva da pravq sex s prezervativ..to tva e ni6to 4ovek nikav smisal, nikvo use6tane..nito na men mi e kef nito na priqtelkata mi.verno bez prezervativ q e strah neq ama svar6vam navanka nqma ot kvo da se pritesnqva.. na tva mu vikam sex az
Има противозачатъчни за такива като тебе.
Ама трябва да си сигурен, че и двата сте напълно здрави, защото презервативите не предпазват само от бременност.

russianmafiaboss
08-05-2007, 17:49
чувствителноста когато си с презерватив изобщо не се губи! вярно е че намалява с около 5 % ама това не е проблем, поне няма да ти се изтърка оная работа ако правиш 1-2 поредни часа секс.

hamilcar
08-05-2007, 18:08
И на мен не ми харесват, но няма как.

DjBaloon
08-05-2007, 18:12
are be samo na men li ne mi haresva da pravq sex s prezervativ..to tva e ni6to 4ovek nikav smisal, nikvo use6tane..nito na men mi e kef nito na priqtelkata mi.verno bez prezervativ q e strah neq ama svar6vam navanka nqma ot kvo da se pritesnqva.. na tva mu vikam sex az
Ne pravi sex bre.. nqkoi da te e karal,izbirai si:
1-vo dete
2-to bez sex
Dori mojesh da izbirash,ama sum dobur :-D

08-05-2007, 21:10
а може ли да попитъм каде свършвате като го правите без. любопитно ми е. това за коремчето и гълтачката ми е ясно.

Peshito
08-05-2007, 21:19
Нещо сам си противоречиш с въпроса? Хем ти харесва с хем ти харесва без? последно?

alkobalko
08-06-2007, 06:39
Да и на мен и приятеля ми, ни е по-приятно без. Това обаче не означава, че го правим без. Това е голям и безсмислен риск.

krem4et0
08-06-2007, 07:09
При секс с презерватив съм по-издръжлива на болката. В смисъл в началото ме боли повечко, но с лубриканта и с моите вагинални сокчета издържам повече без да ме боли. Приятелят ми издържа повече-нормално е мисля. При секс без презерватив в началото е супер, но след 10-15 минути са появява болката и изобщо не мога да продължа. Желателно е в тези 15-тина минути той да свърши, че иначе. За него без е по-добре и за това вече го правим без презерватив. Но аз съм на противозачатъчни. Въпреки това той не свършва в мен. Не ми се става майка заради някоя позабравена таблетка. Всеки сам си решава!

piperliv
08-06-2007, 07:33
извинявам се за офтопика

krem4et0 на какво се дължи тази болка, каде е точно, много ми е интересно, ходила ли си на гнеколог за да видиш от какво е, а тези противозачатъчни за какво са ти? искаш мустаци и брада ли ?
продават се всякакви лубрикати, на скоро видях едни по магазините ги има за дюрекс, но може да ги ползваш и без презерватив, вършат идеална работа

sasha_90
08-06-2007, 07:44
Щом не ти харесва с презерватив,спри да правиш секс.

FirsT_LadY
08-06-2007, 07:47
:) Аз и моят приятел сме го правили с презерватив точно 2 пъти :) Той ме пази ,вярно има голям риск. Но няма никакво удоволствие. Друго си е , без ;) ... супер си е

benitka
08-06-2007, 08:26
аз и моя приятел също харесваме секса без презерватив за това и правим такав , но има голям риск ако свърщи в мен едно хапче и готово ... знам че не съм права ама гледам да ми е хубаво а не някой да ме чеши само и да не чуствам нищо .. :)

SuN4o_F
08-06-2007, 14:31
i na nas nie po-dobre bez... no vapreki vsi4ko go pravim sas..

08-06-2007, 19:04
ave viii maloumni li ste fe3e3ee3....piete protivoza4at14ni...te vsi4ko li mogat da opraqt...amii sifilisa, rak na 6iikata na matkata i dr veneri4eski bolesti....????

lqlqlqlqlqlqlqlqlql
08-06-2007, 19:10
ne samo na teb ne ti e tolkova priqtno, vsi4ki znaem 4e e po priqtno bez, no bi trqbvalo da si egoist za da go pri4ini6 na priqtelkata si i o6te ne6to ne si misli 4e moje6 da q predpazi6, vinagi moje da se slu4i ne6to nepriqtno za dvamata, taka 4e q si pravi seks s prezarvativ za da ne ti teji na suvesta po kusno!

Bradoi
08-06-2007, 19:25
Da da. Namalqvali usestaneto s 5% GRUNCI. Namalqvat go s 50 % spored men. A da ne govorim 4e na men li4no po vreme na sex po nqkoe vreme zapo4vat da mi stqgat (narkaq kudeto ne6to kato tunuk lastik ). S nov partior e kofti bez, ama ako imas seriozen priatel/priatelka ne vijdam za6to da se podlagas na taq muka.

lqlqlqlqlqlqlqlqlql
08-06-2007, 19:29
Da da. Namalqvali usestaneto s 5% GRUNCI. Namalqvat go s 50 % spored men. A da ne govorim 4e na men li4no po vreme na sex po nqkoe vreme zapo4vat da mi stqgat (narkaq kudeto ne6to kato tunuk lastik ). S nov partior e kofti bez, ama ako imas seriozen priatel/priatelka ne vijdam za6to da se podlagas na taq muka.


zavisi na kolko godini si...ako si na 13-14 do 18 nqkude kak 6te go pravite bez...ti trqbva da si nai-golemiq egoist za da go pri4ini6 na priqtelkata si, povtarqm se, no tova e prosto nedopostimo, ami ako stane ne6ti i slu4aino zabremenee i ne mi minavaite s nomera svur6vam vunka ili 6te pie hap4eta, ako be6e va6iq organizum edva li 6te6e da izdurji na teq hap4eta, ima tolkova strani4ni efekti!

Bradoi
08-06-2007, 19:33
Da da. Namalqvali usestaneto s 5% GRUNCI. Namalqvat go s 50 % spored men. A da ne govorim 4e na men li4no po vreme na sex po nqkoe vreme zapo4vat da mi stqgat (narkaq kudeto ne6to kato tunuk lastik ). S nov partior e kofti bez, ama ako imas seriozen priatel/priatelka ne vijdam za6to da se podlagas na taq muka.


zavisi na kolko godini si...ako si na 13-14 do 18 nqkude kak 6te go pravite bez...ti trqbva da si nai-golemiq egoist za da go pri4ini6 na priqtelkata si, povtarqm se, no tova e prosto nedopostimo, ami ako stane ne6ti i slu4aino zabremenee i ne mi minavaite s nomera svur6vam vunka ili 6te pie hap4eta, ako be6e va6iq organizum edva li 6te6e da izdurji na teq hap4eta, ima tolkova strani4ni efekti!

Mi za sujalenie po toq povod go praq s prezervativ stoto durja na neq a i ina4e trq stoq sam [-X . No go pravq sus zastoto tq iska, a ne zastoto vqrvam 4e hap4etata sa ne sigurni. Kolko sa opasni nz, ama stom gi polzvat milioni hora nadali sa tolkoz opasni. Na 18 sum

lqlqlqlqlqlqlqlqlql
08-06-2007, 19:37
az ne kazvam 4e sa opasni, no ako zapo4ne6 da gi polzva6 redovno gubqt silata na deistvieto si, a i pri tova ima strani4bni efekti, kato glavobolie, promqna pri cikula, radvam se 4e ima mom4e koeto slu6a jelaniqta na gadjeto si, no kato kupuva6 prezarvativ misli si "taka e po-dobre" a ne "bez 6te e po dobre"

alkobalko
08-06-2007, 19:40
S nov partior e kofti bez, ama ako imas seriozen priatel/priatelka ne vijdam za6to da se podlagas na taq muka.

Използването на презерватив не е подлагане на мъка, а поемане на отговорност. Зщото вече мислиш не само за себе си, но и за друг човек. Защото, колкото и уверен да си, винаги може да стане гаф.

08-06-2007, 19:41
Che e po-dobre e qsno, ama ne promenq fakta 4e sa neudobni i ne se usesta mnogo prez tq :x
Ste mislq po novi kontraceptivni metodi :smt017

08-06-2007, 19:43
S nov partior e kofti bez, ama ako imas seriozen priatel/priatelka ne vijdam za6to da se podlagas na taq muka.

Използването на презерватив не е подлагане на мъка, а поемане на отговорност. Зщото вече мислиш не само за себе си, но и за друг човек. Защото, колкото и уверен да си, винаги може да стане гаф.

Otgovornostta mojes da q pokajes po hilqdi drugi na4ini po-dobri ot tozi.
Gosta gore sum az.

alkobalko
08-06-2007, 19:58
Да, за отговорност може да се говори, ако момичето пие противозачатъчни, а също така сте си направили изследвания (ако преди това сте имали други връзки). Тогава може да се говори за отговорности.
Не е отговорно обаче да правиш секс без предпазни средсва с човек, който може да ти лепне някоя болест. Не е отговорно да не се пазите, а после момичето да се трови с хапчета или да прави аборт.

katety
08-11-2007, 21:49
А тука идва и моя въпрос :) Ясно ми е ,че когато се прави секс без презерватив ,е голям риск . Но при мен и приятелят ми стоят така нещата - ходили сме двамата на изследвания и всичко е ОК! Пихме хапчета ,които ни бяха предписани ..и си правиме секс без презерватив ,чат пат си слага - когато тръгне да свършва ,свършва отвън ..преди да е стигнал до оргазъм ! И в една друга тема споменах ,че съм прочела ,че по време на секс мъжете изпуъскат течност ,която улеснява пътя на сперматозоидите до точното място - ако мога така да се изразя! Но в тази течност има ниско съдържание на сперматозоиди ,които не са толкова активни - въпроса ми е : каква е вероятността от забременяване ?!

Jewish man
08-11-2007, 23:29
А тука идва и моя въпрос :) Ясно ми е ,че когато се прави секс без презерватив ,е голям риск . Но при мен и приятелят ми стоят така нещата - ходили сме двамата на изследвания и всичко е ОК! Пихме хапчета ,които ни бяха предписани ..и си правиме секс без презерватив ,чат пат си слага - когато тръгне да свършва ,свършва отвън ..преди да е стигнал до оргазъм ! И в една друга тема споменах ,че съм прочела ,че по време на секс мъжете изпуъскат течност ,която улеснява пътя на сперматозоидите до точното място - ако мога така да се изразя! Но в тази течност има ниско съдържание на сперматозоиди ,които не са толкова активни - въпроса ми е : каква е вероятността от забременяване ?!
4% от жените забременяват след "прекъсване" на половия акт.

katety
08-12-2007, 19:39
аха :) ясно :) дано не съм от тия 4% :)

Spider-Man
08-12-2007, 20:00
Kakvi vi 4% beee :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 1%! A i praveneto na sex s prezervativ e nepalnocenen sex! A i mejdy drygyty, shtom prezervativa tolko pazi i ot bolesti, kogato trebe da se prai dete mai, 4e shte se zarazime a? Ili sega nqkoi razbira4 shte mi kaje, 4e dotogava xorata trqbva da sa si napravili izsledvaniqta a :lol:

krem4et0
08-13-2007, 07:26
Все пак преди светбата се правят изследвания. Включително и за съвместимост, т.е. могат ли да имат поколение. То, не че вече 50% от бебетата са извънбрачни, но реша ли да имам дете ще го имам от моя съпруг!