PDA

View Full Version : Женските трикове :Д



cherinka
08-05-2007, 16:20
Бе начи, от много време се каня да пиша тема, ама липсата на клавиатура не ми го позволяваше :mrgreen:
Значи, една хубава лунна нощ като излизах с едно момче и тогава ми хрумна какво ли правят другите момичета, за да впечатлят едно момче. Смисъл какви са им тактиките и триковете.
Аз, например, винаги гледам като излизам с едно момче, някак си да стане така, че да се доближим по-близко един до друг и започвам да го галя по главичката :mrgreen: нз, ама сичките си умират от кеф. Та чак се и нагаждат такива и почват да мъркат. ахахах, много смях :mrgreen:
Или пък започвам с някакъв лек масаж по гърба и после вкарвам малко нокти и почвам да ги дера нежно..
ей за това имам предив и ми е л=бопитно да разбера другите девойки имат ли си някакви такива трикове и какви са те?

П.П Тва го споделих на мама и тя вика "Оооле, ти знаеш ли, че на момчетата им стават ******* като ги галиш по главата" Ахах. :mrgreen:
Айде, вие сте :D

nIkOl4OoO
08-05-2007, 16:22
:-D mm nz az sum mom4e ma moa da ti kaja 4e tva s galeneto po glavata e mn qka ideq \:D/

cherinka
08-05-2007, 16:24
:-D mm nz az sum mom4e ma moa da ti kaja 4e tva s galeneto po glavata e mn qka ideq \:D/
Пич, то не е идея, а факт!

`Death`Whore``
08-05-2007, 16:25
Трикове нямам. Аз не свалям и не обичам да ме свалят. Обикновено намеквам /или натвърдвам/ за чувствата си и оттам мъжът прави целувката /в общия случай/. А и има различни хора и различни ситуации.

nIkOl4OoO
08-05-2007, 16:26
:-D mm nz az sum mom4e ma moa da ti kaja 4e tva s galeneto po glavata e mn qka ideq \:D/
Пич, то не е идея, а факт! dobre de osu6testvena ideq :-D

acidburn1
08-05-2007, 16:30
По коя главичка казваш го галиш? :D

Ice_Queen_
08-05-2007, 16:33
Сядате един до друг.Почваш да се лигавиш и по някое време - хоп - главата на коляното му/ при мен като съм го правила е имало ефект -веднага почват да ме галят по косата,по рамото,стаписват се :-D /
А същото ако се облегнеш уж случайно на рамото му и започнеш няква суперрррррр различна тема от романтика,теб,него-ако щеш за глада в Сумалия!!!!Накрая той винаги започва лекинко да извърта глава към твоята ..и правейки това в един момент устните ви са на едно много сладко близко разстояние! :-D
Също..да го накараш да те гони по някакъв начин-да му бягаш.Стигнели те почваш леко да се дърпаш ,а той те стисва по -силно ии пак сте на едно прилично близко разстояние един срещу друг :-D

Ама вс тва преди сумати време го правех - леко тъпо,ама действа и е смях/за момичето де/

acidburn1
08-05-2007, 16:38
Стига бе мацо все пак си буферка тряба да ги знаеш тея работи ;) хехе


П.С. --> БЕЗ ТУРЦИ НА ЛАУТА !

cherinka
08-05-2007, 16:43
Стига бе мацо все пак си буферка тряба да ги знаеш тея работи ;) хехе


П.С. --> БЕЗ ТУРЦИ НА ЛАУТА !
Аз ли съм буферка?
Лъжеш се.
Пич , такава дума като "буфер" НЯМА!
Има само локомотивци и жълти папагали!
Ама както и да е.

Ice_Queen_
:smt008
Тва с рамото съм го правила, ама отзивите са яко 'стъписани пръчки'. А пък масажчетата са отпускащи :mrgreen:
ахах.

acidburn1
08-05-2007, 16:45
Добре локомотивке :)

cherinka
08-05-2007, 16:54
Добре локомотивке :)
И 'локомотивка' не съм.
:mrgreen:
Лаута е част от пловдив.
Нужно ли е турци да управляват всичко случващо се там...

ninsy
08-05-2007, 17:46
cherinka ми аз правя това което и ти правиш :-D винаги се получава

sasha_90
08-05-2007, 18:08
Ми аз попринцип не обичам да свалям момчета.Защо да го правя? :-D А иначе съм чувала,че за всяка зодия е различно.Но тва с докосването е вярно.

koalka
08-05-2007, 18:16
Женски трикове, прилагам понякога, да.Хубаво е от време на време да има такива неща.Отделно постоянно се глася като трябва да се видим, нали трябва да съм хубава,хаха 8) Да, и аз правя масажче, стоя близо до него и няк`ви такива.

GaNgStAz
08-05-2007, 18:37
cherinka ми аз правя това което и ти правиш :-D винаги се получава

мда.. и аз така :P много е яко.. но все пак зависи ( някои момчета не обичат да им барат косите :( ) Иначе к'вото ми дойде на мига в акъла т'ва правя :P

djuki
08-05-2007, 19:33
Прилагам от време на време . Можеш леко и небрежно да го погалиш по крака от долу на горе като спреш точно на най интересното . А също и това за косичката и лицето става .

Dead`Paladin
08-05-2007, 22:54
ima momcheta koito ne obichat vuobshte da gi dokosvat... :|

young_rich_famous
08-06-2007, 05:31
ima momcheta koito ne obichat vuobshte da gi dokosvat... :|
:smt023 А само да им лапат хуахуауахау :smt005 #-o

Vikitooo
08-06-2007, 06:00
"Ох студено ми е"..при мен действа :smt005

young_rich_famous
08-06-2007, 06:03
"Ох студено ми е"..при мен действа :smt005

Не знам, дали при теб действа ... ама аз съм се фърлил по един потник ... и ми е наистина студено ... ако такова да се стоплиме :D :wink:

great_mari
08-06-2007, 06:04
"Ох студено ми е"..при мен действа :smt005
и в 40 градусовите жеги ли? :mrgreen:

Vikitooo
08-06-2007, 06:06
"Ох студено ми е"..при мен действа :smt005
и в 40 градусовите жеги ли? :mrgreen:

Тогава е "ОХ топло ми е" :smt005

hforce
08-06-2007, 07:01
tva s oh toplo mi e nqma da stane!!!
ina4e na mene sega6nata mi priqtelka mi go napravi tva s ramoto i studeno mi e, samo det na neq verno i be6e studeno no puk svur6iha rabota de :) be6e mnogo zabavno togava
a btw sa se setih ne6to kato kazahte za galene po glava

Edno vreme jenata kato me pogale6e po kosata i mi nastruhva6e k*ra, a sega kato me pogali po k*ra i mi nastruhva kosata :smt005

sladko_dete
08-06-2007, 07:14
Аз пък си намирам начин да го докосна, например - ще му кажа, че има мигличка на бузката и ще се направя,че я махнам и след това ще го погаля и ще пусна един определено НЕмногозначен поглед... :wink:

`Death`Whore``
08-06-2007, 07:19
Не че нещо...но вие малоумни ли сте? Или мъжете са такива? "Студено ми е", "Слагам си главата на рамото или коленете му" - какви са тези "свалки"? Това си е направо покана. макар че всъщност зависи от обстоятелствата...може пък наистина да ви е студено - няма ли да си кажете?

`Death`Whore``
08-06-2007, 07:22
Аз един бивш го хванах за ръката :oops: Винаги действа :lol:

teenage_drama_queen
08-06-2007, 07:23
Не че нещо...но вие малоумни ли сте? Или мъжете са такива? "Студено ми е", "Слагам си главата на рамото или коленете му" - какви са тези "свалки"? Това си е направо покана. макар че всъщност зависи от обстоятелствата...може пък наистина да ви е студено - няма ли да си кажете?

тва са си вечните намеци, не може всичко да е 'ела да се е**м, се пак любовта се състои и в тези малки тъпи трикове :-D :smt050

`Death`Whore``
08-06-2007, 07:28
тва са си вечните намеци, не може всичко да е 'ела да се е**м, се пак любовта се състои и в тези малки тъпи трикове :-D :smt050
Каза голяма глупост. И не съм казала, че казвам на мъжете, че искам да правя секс с тях. Грешно впечатление си си изградила за мен. И дете...физическият контакт не е намек, а натвърдване.

50cent
08-06-2007, 07:40
ok nqkolko puti 4eta za teb 4e neobi4a6 da te svalqt ili ti da svalq6 na koi mu puka vij momi4etata trqbva su6to da ni napravqt namek kakuvto i da e spored men tuka vsi4ki momi4eta koito spodeliha mneniqta si sa gotini i znaqt kak da svalqt mom4e a za teb mislq 4e si nqma6 gadje i si super dosadna

Ice_Queen_
08-06-2007, 08:36
Айде айде ,Вили знаем те че си царица на свалките !!! :twisted:
Кажи си всичко ;)

`Death`Whore``
08-06-2007, 08:48
ok nqkolko puti 4eta za teb 4e neobi4a6 da te svalqt ili ti da svalq6 na koi mu puka vij momi4etata trqbva su6to da ni napravqt namek kakuvto i da e spored men tuka vsi4ki momi4eta koito spodeliha mneniqta si sa gotini i znaqt kak da svalqt mom4e a za teb mislq 4e si nqma6 gadje i si super dosadna
Че съм досадна - досадна съм, а за това дали имам гадже...ако нямам, това прави ли ме по-нисша от тях?

Чудех се какво да напиша още...но каквото и да напиша, е все едно...аз съм некадърна в свалянето на мъже...така е...не съм имала гадже... #-o

zmey
08-06-2007, 09:27
"Ох студено ми е"..при мен действа :smt005
ЕХ, НАМЕН ПЪК МИ Е ТОПЛО. :! :smt015 :

zmey
08-06-2007, 09:28
ok nqkolko puti 4eta za teb 4e neobi4a6 da te svalqt ili ti da svalq6 na koi mu puka vij momi4etata trqbva su6to da ni napravqt namek kakuvto i da e spored men tuka vsi4ki momi4eta koito spodeliha mneniqta si sa gotini i znaqt kak da svalqt mom4e a za teb mislq 4e si nqma6 gadje i si super dosadna
Че съм досадна - досадна съм, а за това дали имам гадже...ако нямам, това прави ли ме по-нисша от тях?

Чудех се какво да напиша още...но каквото и да напиша, е все едно...аз съм некадърна в свалянето на мъже...така е...не съм имала гадже... #-o

И КАКВО ТИ ПУКА ??

`Death`Whore``
08-06-2007, 09:31
Не всеки е красив :)

piperliv
08-06-2007, 09:38
винаги съм си мислил, че на момичетата им е доста по-лесно да забият момче от колкото обратно, малко усмивки, няколко леки намека, нежно докосване по ръката или лицето и ако момчето ви харесва е ваш, или се бъркам ??

Vip_LadY
08-06-2007, 10:03
ne s1vsem..no poprincip vqrno taka e

Dj ArSi
08-06-2007, 10:09
hehyeh ta kato ste poo4nali po temata.. pomnq pyrvata mi sre6ta s biv6ata...bqhme u6 fr .. sedqhme nie tq zapo4na da govori..razsmq me...kaza mi 4e imam listo v kosata opravi go...i nqkak se celunahme be6e adski cool!

JuS7^YourS
08-06-2007, 14:28
Аз лично нямам някакви специални трикове, но по принцип гледам като излизаме с едно момче, да съм по-красива от обикновено, да си личи, че само за него изглеждам по този начин. А иначе връзката като понапредне, обичам да се разхождам пред него по бельо и да се правя, че изобщо го няма в стаята, и така много скоро идва репликата: "слънце я ела при мен да те гушна..." :)

~*~By~Myself~*~
08-06-2007, 19:47
Ъ моля ? Какъв смисъл да се лигавотя по този начин с трикове и нз кфо си.Когато излизам с момче е както винаги:дънки или панталон или сега в горещото някои шортички и потниче или блузка.Не виждам смисъл да се глася толкова ''специално за него'' или да се държа като бавно грееща с тфа студено ми е (така де момчетата не са толкова тъпи за колкото ги мислим,нали ще згрее че го казвам за да ме гушне) Вместо да го лъжа че ми е студено поглеждам о в очите и най-откровенно си му казвам-прегърни ме,до сега никои не е казвал няма.

koalka
08-06-2007, 19:51
Кой казва, че трябва да се обличаш префърцунено?И аз не нося друго освен дънки или някоя удобна(не къса) пола.Но гледам да съм в приличен и в такъв вид, че да съм харесвана от него.

08-06-2007, 21:00
Ъ моля ? Какъв смисъл да се лигавотя по този начин с трикове и нз кфо си.Когато излизам с момче е както винаги:дънки или панталон или сега в горещото някои шортички и потниче или блузка.Не виждам смисъл да се глася толкова ''специално за него'' или да се държа като бавно грееща с тфа студено ми е (така де момчетата не са толкова тъпи за колкото ги мислим,нали ще згрее че го казвам за да ме гушне) Вместо да го лъжа че ми е студено поглеждам о в очите и най-откровенно си му казвам-прегърни ме,до сега никои не е казвал няма.

Пускаш ли си боята след като ти откажат? :lol:

Dani_m
08-08-2007, 01:02
С трикове или не, жените никога не знаят какво искат, но винаги го постигат!!!

Black_JAG_Bundy
08-08-2007, 05:58
Гледайте вещиците как си разкриват черните магии.
АНАТЕМА =; =;

`Death`Whore``
08-08-2007, 06:35
С трикове или не, жените никога не знаят какво искат, но винаги го постигат!!!
1. Някои знаят.
2. Как ще постигнеш нещо, което не е ясно какво е? Каза безсмислица.


Айде айде ,Вили знаем те че си царица на свалките !!! :twisted:
Кажи си всичко ;)
Единствената ми свалка /май/ беше, че предизвиках мъжа, т.е. казах му, че ще го налазя...но не беше планирано като предизвикателство :smt017

08-08-2007, 08:28
:-D mm nz az sum mom4e ma moa da ti kaja 4e tva s galeneto po glavata e mn qka ideq \:D/
koq glava :-k

Dead`Paladin
08-08-2007, 08:30
:-D mm nz az sum mom4e ma moa da ti kaja 4e tva s galeneto po glavata e mn qka ideq \:D/
koq glava :-k


:smt017 verno
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Candyy
08-08-2007, 09:00
Бе начи, от много време се каня да пиша тема, ама липсата на клавиатура не ми го позволяваше :mrgreen:
Значи, една хубава лунна нощ като излизах с едно момче и тогава ми хрумна какво ли правят другите момичета, за да впечатлят едно момче. Смисъл какви са им тактиките и триковете.
Аз, например, винаги гледам като излизам с едно момче, някак си да стане така, че да се доближим по-близко един до друг и започвам да го галя по главичката :mrgreen: нз, ама сичките си умират от кеф. Та чак се и нагаждат такива и почват да мъркат. ахахах, много смях :mrgreen:
Или пък започвам с някакъв лек масаж по гърба и после вкарвам малко нокти и почвам да ги дера нежно..
ей за това имам предив и ми е л=бопитно да разбера другите девойки имат ли си някакви такива трикове и какви са те?

П.П Тва го споделих на мама и тя вика "Оооле, ти знаеш ли, че на момчетата им стават ******* като ги галиш по главата" Ахах. :mrgreen:
Айде, вие сте :D



Мдаам аз правя абсолютно същото ... това с ноктите ги подлудява..а в някои случаи просто ги хващам за ръка и леко ги галям ...от там нататак те си действат :-D