PDA

View Full Version : 3ка, ужас



08-05-2007, 17:19
Значи, ето как седят нещата. Онзи ден излизах с две момчета. Те са най-добри приятели. Взех, че ланпнах по единия, ама се оказа, че другия ми е хфърлил око и тъпия лицемер след като разбра, че си падам по приятеля му и го е запознал с някаква друга девойка и пича лапна по нея, в момента са двамата на среща някъде из околностите.... тъпа работа. И сега този дето ме харесва си мисли, че може да се получи нещо между нас, ама аз съм луднала по неговия приятел и макар да не искам нещата с неговото момиче да се получат, вътрешно искам най-доброто за него. Дано поне онази мацка да си заслужава.
Ама нещата ако не им се получат, не знам как да действам, щото както и да го гледам, тоя дето ме харесва ще остане преебания, ... пф

djuki
08-05-2007, 17:26
В тази ситуация все един ще е преебан . Ако онзи които и ти харесваш и той те харесва ами давай с него няма какво да те спре поне ти ще си щастлива с момчето което ти харесва . Но дори и да не те харесва ако ти не харесваш другия според мен е излишно да си играеш с него !

cracken
08-05-2007, 17:41
Първо кажи на тоя дето те харесва, че ТИ не искаш нищо с него

GaNgStAz
08-05-2007, 17:52
Има няколко начина :
:arrow: АКО с ония пич (дето харесваш) и мацката (с която го е запознал фр. му) не се получи - да тръгнеш с него, ако и той има нек'ви чувства, разбира се ;)
:arrow: Да ги зарежеш и двамата (смисъл да си останете само фр'с)
:arrow: Да кажеш на тоя дето те харесва, че не може да се получи нищо между вас ;]
:arrow: Да оставиш нещата така и к'вото стане...
Все пак, няма как поне един от всички да не е преебан, така, че.. нещата си зависят единствено от теб и донякъде от този който харесваш.. :wink:

acidburn1
08-05-2007, 18:13
Първо кажи на тоя дето те харесва, че ТИ не искаш нищо с него

=D> =D> =D>

koalka
08-05-2007, 18:25
Еми, остави нещата така, какво друго да кажа? :wink:
Все пак той харесва онази другата, с него няма шанс.Онзи пък не го харесваш :arrow: казваш му истината.

Dead`Paladin
08-05-2007, 23:02
Първо кажи на тоя дето те харесва, че ТИ не искаш нищо с него

=D> =D> =D>
\:D/

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-05-2007, 23:05
Абе викни ги всичките на едно място и им го дай тва дето си го написала тука да го четат,пък да става квото ще :lol:

Dead`Paladin
08-05-2007, 23:57
Абе викни ги всичките на едно място и им го дай тва дето си го написала тука да го четат,пък да става квото ще :lol:

:arrow: podkrepqm!

sasha_90
08-06-2007, 05:13
Този дето го харесваш-не те харесва,а този дето те харесва-ти не го харесваш :arrow: не се занимавай и с двамата.