PDA

View Full Version : Любовта е болка :(



lubovta e bolkaaa
08-05-2007, 17:20
Iskam da razkaja moqta istoriq i nqkoi ako moje da mi dade savet kakvo da pravq.Hodih s edno momche ot 2 godini,bqhme po 9 chasa zaedno vseki den,pravehme vsichko zaedno i bqhme nerazdelni.Purvata 1 godina toi se durjeshe adski zle s men,ne me ocenqvashe i uvajaveshe..se v neshty mu precheh,izneveri mi vednuj,pisheshe na drugi momicheta i taka ,no az go obichah i mu prostih.Sled tova az mu izneverih i ot togava toi razbra kakvo sum za nego i zapochna da se durji dobre s men,vsichko beshe ok no togava se oburnaha neshtata i zapochnah az da se durja zle...mina vreme i skusahme za 1 mesec,sled tova bqh na lager i toi beshe tam,zdobrihme se,vsichko zapochna dobre ,no mu izneverih i toi razbra,kazha mu che toi si go e napravil taka,che otnachaloto ako se e durjal dobre s men nqmashe da e taka i sujaliavam..na drugiq den toi se celuva s dryga,a na sledvshtaq eba oshte edna.Znam che me obicha oshte,kakto i az nego..postoiano me gledashe,kazval e che samo az sum razlichna ot vsichki,che e bil s drugi no nemoje da me zabravi i mn neshta.Iskam da sum s nego i ako mu kaja toi she e s men ,no nemoga da prostq tova che e pravil sex s druga,mnogo me boli kato go razbrah ..Celuvka moje da prostq no ne i tova:(Daite mi suvet kakvo da pravq,strashno mnogo me boli che e bil s druga...:(Znam che mi go pravi za da mi e gadno ,no go postiga:(

GaNgStAz
08-05-2007, 17:38
Той ти изневерява.. ти на него също ( и то не само един път) и ми казваш, че го обичаш ? А и точно когато сте се здобрили и всичко е започнало да върви добре, ти си му изневерила с друг ?! Е т'ва ако е обич.. нз.. :roll: А и все пак, колкото и да е, наистина секс да простиш.. [-X .. И да го направиш, чувствата вече няма да са същите и просто няма да има смисъл.. Би ли се унижила до такава степен ? Все пак.. едно си е да простиш целувки, но за секса... :| .. пък и ако продължите заедно.. винаги ше имаш съмнения в него, когато не сте заедно ше се чудиш къде е.. дали не е някъде да ебе няк'ва... ? Нали така ?! :-s

cracken
08-05-2007, 17:38
Не мисля, че ако те обичаше щеше да ти изневери толко пъти [-X (лично мнение)

acidburn1
08-05-2007, 18:16
Това не е любов. . .

lubovta e bolkaaa
08-05-2007, 19:14
babara_girl znam che ne e lubov,az taka nemoga da go opisha tolkva dobre no znam che me obicha nasitna..sega poslednite meseci mi go dokazvashe po vsqkvi nachini prosto neshtata se oburnaha i az sega se durja zle a ne toi..NEznam kakvo da pravq znam che me obicha i iska da e s men no nemoga da mu prostq tova,zashotot do sega e bil samo s men i izvednuj s druga i vinagi kato go gledam shte se seshtam za neq:(

GaNgStAz
08-05-2007, 19:19
babara_girl znam che ne e lubov,az taka nemoga da go opisha tolkva dobre no znam che me obicha nasitna..sega poslednite meseci mi go dokazvashe po vsqkvi nachini prosto neshtata se oburnaha i az sega se durja zle a ne toi..NEznam kakvo da pravq znam che me obicha i iska da e s men no nemoga da mu prostq tova,zashotot do sega e bil samo s men i izvednuj s druga i vinagi kato go gledam shte se seshtam za neq:(

да, все пак е адски трудно да се прости на човек за такова нещо, дори и да го обичаш супер много, пак е по добре без него, от колкото да страдаш и да живееш в притеснения само.. нз, поне аз така мисля ;] но щом казваш , че пича те обича, ако мислиш, че би могла да бъдеш с него.. и да му дадеш шанс.. може и да се е променил, кой знае.. но ако не го обичаш поне малко по добре недей..

acidburn1
08-05-2007, 19:22
babara_girl znam che ne e lubov,az taka nemoga da go opisha tolkva dobre no znam che me obicha nasitna..sega poslednite meseci mi go dokazvashe po vsqkvi nachini prosto neshtata se oburnaha i az sega se durja zle a ne toi..NEznam kakvo da pravq znam che me obicha i iska da e s men no nemoga da mu prostq tova,zashotot do sega e bil samo s men i izvednuj s druga i vinagi kato go gledam shte se seshtam za neq:(

да, все пак е адски трудно да се прости на човек за такова нещо, дори и да го обичаш супер много, пак е по добре без него, от колкото да страдаш и да живееш в притеснения само.. нз, поне аз така мисля ;] но щом казваш , че пича те обича, ако мислиш, че би могла да бъдеш с него.. и да му дадеш шанс.. може и да се е променил, кой знае.. но ако не го обичаш поне малко по добре недей..

Кажи и че никога няма да бъде същотото...

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:34
Nali znaesh..kazvala sam go i drug pyt..kogato edno vaje se kysa, mojesh da go zavryzvash mnogo pyti, no vyzlite shte ostanat zavinagi..nikoga nqma da e sashtoto...

08-05-2007, 19:41
tva 4e se e ebal s druga ne zna4i 4e q obi4a ili haresva kolko mom4eta se ebat s momi4eta koito ne haresvat???????vsi4ko e samo za da si zadovolqvat fizi4eskite nujdi ni6to pove4e

GaNgStAz
08-05-2007, 19:43
babara_girl znam che ne e lubov,az taka nemoga da go opisha tolkva dobre no znam che me obicha nasitna..sega poslednite meseci mi go dokazvashe po vsqkvi nachini prosto neshtata se oburnaha i az sega se durja zle a ne toi..NEznam kakvo da pravq znam che me obicha i iska da e s men no nemoga da mu prostq tova,zashotot do sega e bil samo s men i izvednuj s druga i vinagi kato go gledam shte se seshtam za neq:(

да, все пак е адски трудно да се прости на човек за такова нещо, дори и да го обичаш супер много, пак е по добре без него, от колкото да страдаш и да живееш в притеснения само.. нз, поне аз така мисля ;] но щом казваш , че пича те обича, ако мислиш, че би могла да бъдеш с него.. и да му дадеш шанс.. може и да се е променил, кой знае.. но ако не го обичаш поне малко по добре недей..

Кажи и че никога няма да бъде същотото...

в по-горния си пост вече го казах..

GaNgStAz
08-05-2007, 19:46
tva 4e se e e*** s druga ne zna4i 4e q obi4a ili haresva kolko mom4eta se ebat s momi4eta koito ne haresvat???????vsi4ko e samo za da si zadovolqvat fizi4eskite nujdi ni6to pove4e

но все пак боли, като знаеш, че не е просто някое момче, а точно гаджето ти... дори и да го е направил без ник'ви чувства ;]

Dead`Paladin
08-05-2007, 22:29
istoriata mejdu vas e zavurshila zabravi go veche nqma budeshte za vas osven iznevqri lyji i kfo li ne abe izobshtooo ''dyrzost i krasota'' :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bloodranger
08-06-2007, 00:23
Haha tv a da ne e iznevqra na saprujeski na4ela haha
Evala na pi4a 4e si go e varnal 10-ka ot mene \:D/ :twisted: \:D/