PDA

View Full Version : чувствам се направо ужасно



^_crazy_^
08-05-2007, 17:49
направо не мога да се свартам на едно място.току що направих ужасно нещо.скарах се с едно момиче което ми е мн голяма приятелка :smt010 наговорих и ужасни и гадни неща щото се скарахме и май по моя вина.тя каза че има проблеми в семейството а аз и казах 4е приятелите са за да помагат когато ти е гадно.тя се ядоса и ми каза да не се баркам.каза 4е никога никой не е можел да и помогне и аз започнах да и разказвам как ве4но е скрита в себе си и не позволява никой да и помага.казах и 4е докато не разбере 4е има приятели около нея няма да саществуват за нея като и намекнах 4е докато не запо4не да ми се доверява не мога да и бада приятел.сега ми е гадно мноого :smt010 :smt010 :smt010 .имам чувството 4е понякога това 4е сам 4естен не ми е в полза.подяволите тая 4естност ''бади 4естен сас вс '' и какво после да дойде сега 4естността да помага. заради нея имам много врагове и много приятели а хората които са ми безразли4ни са такива 6тот никога не сам говорил с тях. :smt010 а аз не си мъл4а за ни6то .какво да направя 4е да се сдобрим с това моми4е. моля ви се помогнете ми [-o<

Kikimora_
08-05-2007, 18:26
Това не е честност , а глупости. Трябва да оставиш хората сами да си преценят дали да ти се доверят. Тя ако иска да си излее душата ще го направи. А за сдобряването .. еми пиши и някой смс или и се обади. Кажи и че си бил малко изнервен .. и и кажи едно "извинявай".

^_crazy_^
08-05-2007, 19:08
twa za 4esttnosta be6e 6toto kogato imam da kazvam ne6to otivam kazvam i posle cql svqt mi se sardi

sasha_90
08-05-2007, 19:09
Преживява труден момент,личи си.Обади й се и поговорете.Кажи й,че съжеляваш за държанието си.Дано се сдобрите. 8)

Sweet_Fairy
08-09-2007, 09:20
Според мен трябва да и се обадиш и да я помолиш да излезете и да поговорорите очи в очи така ще има по-голям ефект от sms и съм сигорна,че ще си изгладите отношенията,но занапред избягваи такива коментари ако тя прецени и иска да ти каже нещо сама ще го направи и без да я караш!Въпрос на доверие :P

***BORK@***
08-09-2007, 13:25
Преживява труден момент,личи си.Обади й се и поговорете.Кажи й,че съжеляваш за държанието си.Дано се сдобрите. 8)
Да обади й се и се извини,ние със 1 моя приятелка сме като на война се за нещо ше се скараме и пичваме да се обиждаме и после нищо ни няма :smt005 1 път щяхме да се бием :smt005 хах като се сетя умирам от смях,ама хубавото,е че на следващата минута ни няма нищо :smt005 големи образи сме.