PDA

View Full Version : НяКолко Срамни ВъпРосЧета ..



neopitna
08-05-2007, 18:07
искам да ви попитам няколко неща.. малко ме е срам но незнам кам кой да се обърна ..
значи аз съм още девствена и съм чела много неща .. но точно отговорите на тези въпроси не съм намерила
Значии...
1во - как точно свършва момичето
2ро - какво точно значи да изпиташ оргазъм
3то - какво точно означава овулация

МОЛЯ ДА ПИШАТ САМО СЕРИОЗНИ ХОРА ЗАЩОТО НАИСТИНА МИ ТРЯБВАТ ОТГОВОРИТЕ

nata6ka
08-05-2007, 18:23
ovlaciqta bqha dnite predi menstroaciqta ako ne se laja :wink:

briana
08-05-2007, 18:24
първите са си индивидуални.

овулация:
Процеса на пукане на доминантен фуликул и освобождаването на яйцеклетката от него се нарича “овулация”. Овулацията е много кратък период от време – максимум 12 часа.

briana
08-05-2007, 18:26
виж тук за оргазма:
http://www.med.primasoft.bg/tips_for_all/sex/articles/the_mystery_orgasm.htm

briana
08-05-2007, 18:27
Оргазъм при жените
Процесът на женски оргазъм е предходен от овлажняване на вагиналните стени, и уголемяване на клиторът поради увеличеният поток на кръв попадащ в гъбестата тъкан на клиторът.
При някои жени се получава прилив на пот, почервеняване на кожата, поради увеличен поток на кръвта към нея. Приближавайки жената до оргазъм, клиторът се мести навътре под клиторната качулка и LABIA MINORA (минорни устни) стават по-тъмни. Когато оргазмът стане неизбежен, вагината намаля своя размер. След като оргазмът свърши, клиторът се появява отново изпод клиторната качулка и се връща към неговият нормален размер за по малко от 10 минути.
За разлика от мъжете, жените нямат неподатлив период или имат много къс. По този начин могат да изпитат втори оргазъм, скоро след като е приключил първият.
Някои жени дори могат да следват това с трети или дори четвърти оргазъм; това е известно като изпитване на многочислени оргазми. След първоначалния оргазъм, последващите кулминации могат да бъдат по-силни и по приятни, тъй като стимулацията се натрупва.
Някои жени притежават клитори, твърде чувствителни след оргазъм и допълнителната стимулация би била болезнена за тях, причина поради която те не биха могли да получават многочислени оргазми.

Вагинален срещу клиторен оргазъм
Има разлика между клиторни и вагинални оргазми при жената. Оргазъм, който произлиза от комбинирана клиторна и вагинална стимулация се нарича съчетан оргазъм. Многото доктори и защитници на феминизма твърдят, че вагиналните оргазми не съществуват и че женските оргазми са придобити само от клиторна стимулация.

&ILoveU2
08-05-2007, 18:33
първите са си индивидуални.

овулация:
Процеса на пукане на доминантен фуликул и освобождаването на яйцеклетката от него се нарича “овулация”. Овулацията е много кратък период от време – максимум 12 часа.
Уикипедиааааа \:D/ \:D/ \:D/

briana
08-05-2007, 18:34
първите са си индивидуални.

овулация:
Процеса на пукане на доминантен фуликул и освобождаването на яйцеклетката от него се нарича “овулация”. Овулацията е много кратък период от време – максимум 12 часа.
Уикипедиааааа \:D/ \:D/ \:D/да :P

&ILoveU2
08-05-2007, 18:42
И аз го търсих преди малко за 1 друга тема :smt024
А към авторката - никой не може да ти опише оргазъм. Няма да разбереш докато не го изпиташ

neopitna
08-05-2007, 18:50
a za pyrwoto mojete li da mi otgoworite :oops: :oops: :oops:

&ILoveU2
08-05-2007, 18:53
a za pyrwoto mojete li da mi otgoworite :oops: :oops: :oops:


първите са си индивидуални.

овулация:
Процеса на пукане на доминантен фуликул и освобождаването на яйцеклетката от него се нарича “овулация”. Овулацията е много кратък период от време – максимум 12 часа.

Ми то вече са ти отговорили :smt006

SilverAngel
08-05-2007, 18:55
Овулацията е период на РАЗГОНВАНЕ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

alkobalko
08-05-2007, 19:14
Свършването и оргазмът не могат да се опишат с думи. Просто трябва да се изпита, за да се разбере. За овулацията ти обясниха вече много добре.

neopinta
08-05-2007, 20:13
amaa w smisal .. twa swyrshwaneto s nqkwo nawlajnqwane li w swyrzano ili .. :? :?

&ILoveU2
08-05-2007, 20:15
хей неопитната на колко си години, а? :smt006
свършване=оргазъм за оргазма ти обясниха вече доста подробно

AliceSw
08-05-2007, 20:16
очаквам следващият ти въпрос да е "Какво е сперма" :smt012

neopitnata
08-05-2007, 20:58
hahahahah twa weche znam kwo e .. :D:D
e ne sam golqma .. ama nali tuk e mqstoto da pitame kogato neshty ne ni e qsno .. :) i reshih da porazbera .. shtoto sam chela mn neshta no pak ne mi e stanalo qsno
mersi mnogo :P

08-05-2007, 21:18
swyr6vaneto e kraq na sexa kogato izpitva6 orgazym i polovite ti organi izpuskat edna bqla te4nost ...

08-05-2007, 21:23
свършването при жената не е нито края на секса нито изпуска бяла течност, при силен оргазъм при някой е съпроводен с силно пръскане на течност, която е прозрачна, само че си мисля че си доста малка за да очакваш да ти се случи скоро

DiTko
08-05-2007, 21:27
Здравейте, пиша първото си мнение тук.

По темата : Ако ти стига смелост най-добре поговори с майка си за тези неща. Тя най-добре ще те разбере, а освен това ще си остане между вас. :) А ... и да те питам - мастурбирала ли си някога ?

Novkov
08-06-2007, 05:14
Пу, пу, да не попаднеш на женско в овулация :-D Няма спасение :P

Vip_Kuchka
08-07-2007, 14:20
очаквам следващият ти въпрос да е "Какво е сперма" :smt012 :-D e tfa ve4e mogat da i go pokajat daje moje i da probva \:D/