PDA

View Full Version : Заплашва ме



nqma zna4enie
08-05-2007, 18:30
Molq vi pomognete mi...jiveq v edin ujas :cry: ...hodih s edno mom4e,vsi4ko zapo4na dobre,toi zapo4na da se darji gadno,prave6e gluposti,zanimava6e se s neredni ne6ta,kazah mu 4e 6te skasame ako prodaljava da me obijda i do go pravi tova...taka i stana...kazah mu 4e 6tom e taka nqma da sme pove4e zaedno...toi zapo4na da me zapla6va...zapo4na da govori za mene gluposti...prodaljava da me tormozi...semeistvoto mi se razbi zaradi nego...tova e ujas...neznam kakvo da pravq...dori miak mi nemoje da mi pomogne...cql mesec jiveq v ujas i strah...sajelqvam 4e sam go sre6tnala...nemoga da prodalja spokoino...pomognete mi...molq vi :smt010 :smt010 :smt010[/i][/b]

Dark_Angel_F
08-05-2007, 18:34
Подаи жалба в полицията и издеиствай забрана да се доближава до теб и семеистеото ти на определена дистанция!

Kikimora_
08-05-2007, 18:34
Еми обясни на баща ти , щом майка ти не може да ти помогне. Предполагам че е някоя "мишка" , която се прави на мъж. Или има си полиция за тази работа. МОже и дело да се заведе за психически тормоз и т.н. А ако нямаш години , а той има 18 може и да се съди за педофилство и и ... много неща могат да се направят. Или събери малко пари и изпрати хора да го научат на обноски към едно момиче.

MostHated
08-05-2007, 18:35
мога да го пречукам! само и кажи как да те намеря и да ми го покажеш

acidburn1
08-05-2007, 18:39
Подаи жалба в полицията и издеиствай забрана да се доближава до теб и семеистеото ти на определена дистанция!


=D> [Ако му знаш адреса испрати хора него да съсипят него не 1 месец ми 1 век да го даржи малкото копеле][/b]

acidburn1
08-05-2007, 18:40
мога да го пречукам! само и кажи как да те намеря и да ми го покажеш



Двама сме!

mechtaq_za_teb
08-05-2007, 18:41
Подаи жалба в полицията и издеиствай забрана да се доближава до теб и семеистеото ти на определена дистанция!Napravi tochno tova!
Nqma da se tormozish s nego!Deistvai!

GaNgStAz
08-05-2007, 18:42
Еми обясни на баща ти , щом майка ти не може да ти помогне. Предполагам че е някоя "мишка" , която се прави на мъж. Или има си полиция за тази работа. МОже и дело да се заведе за психически тормоз и т.н. А ако нямаш години , а той има 18 може и да се съди за педофилство и и ... много неща могат да се направят. Или събери малко пари и изпрати хора да го научат на обноски към едно момиче.

.. аз ш ти прата хора и без пари, ако мислиш, че т'ва е идея да се оправят нещата.. само кажи от къде си ;] btw сериозно ти говоря.. ако нещо пиши ЛС

nqma zna4enie
08-05-2007, 18:43
tam e rabotata,4e toi ne e nqkoi si piklio...zamalko e 6tql da vlezne v zatvora...ima mnogo vrazki...a policiqta,ne vednaj go tarsi...6tqha da hodat hora da go prebiqt...toi razbra za zaplahite...tormoza stana po-golqm...nz kade e izhoda i ima li takav :smt010

mechtaq_za_teb
08-05-2007, 18:47
tam e rabotata,4e toi ne e nqkoi si piklio...zamalko e 6tql da vlezne v zatvora...ima mnogo vrazki...a policiqta,ne vednaj go tarsi...6tqha da hodat hora da go prebiqt...toi razbra za zaplahite...tormoza stana po-golqm...nz kade e izhoda i ima li takav :smt010Mila,s kakav chovek si se zahvanala? :shock: Toi zashto te tormozi?Kakvo po-tochno iska ot teb?Obqsni,za da se pomychim da pomognem.

acidburn1
08-05-2007, 18:48
tam e rabotata,4e toi ne e nqkoi si piklio...zamalko e 6tql da vlezne v zatvora...ima mnogo vrazki...a policiqta,ne vednaj go tarsi...6tqha da hodat hora da go prebiqt...toi razbra za zaplahite...tormoza stana po-golqm...nz kade e izhoda i ima li takav :smt010



Ако можем да ти помогнем пиши ми на ЛС просто каде мога да го намеря , повярвай ми ще се излеем много хора а тоя преди затвора ще мине през болницата за бая дълго време ;)

DjBaloon
08-05-2007, 18:48
Aide stiga be v 21vek... da si imate takai problemi.. ti puk i mu vqrvash.. kude jiveete v koi grad??!?! ako kajete che i ste ot sofia.. naprao shte se poluchi mnogo tupo

nqma zna4enie
08-05-2007, 19:01
kogato tragnah s nego...be6e razli4en...mil i dobar...mina mnogo vreme...i zapo4na da se darji gadno...da mi otpravq zaplahi,uj bili na 6ega...posle mi kaza 4e me obi4a i iska da se ojenim...be6e tragnal po lo6iq pat...zanimaval se e s mrasotii...maika mu se nadqva6e 4e az 6te go promenq...toi zapo4na da se darji gadno i s mene...predupredih go na nqkolko pati da ne me obijda i da me uvajava...minaha nqkolko sedmici...toi zamina na po4ivka...po4ti ne mi se obajda6e,a kogato mu se obadih az mi kaza 4e e navartql mnogo telefon i ima golqma smetka zatova ne moje da mi se obajda...varna se...kaza 4e e spe4elil mnogo pari...i 6te pe4eli vseki den taka...razbrah 4e pak zapo4va da pravi nekvi raboti...i mu kazah,4e sam go predupredila 100 pati za tova i tova 6te e kraqt...toi se qdosa...mole6e me...no mislq 4e e bolen psihi4no :cry: darji se stranno...edin den kazva6e edno na drugiq den drugo...ediniq den me obijda6e...drugiq mi se mole6e da mu prostq...nemojeh da bada s takav 4ovek,a ne6tete stavaha seriozni...sega koi kadeto vidi govori za mene takiva ne6ta...4e ne iskam i da si gi pomislqm...pi6e mi sms-i
zaplahi 4e ako az napravq ne6to protiv nego...ili go zapla6vam 6tql da mi vidi smetkata...ako me vidi s drug 6te me prebie...govorihme s roditelite mu...no te ni6to nemogat da napravqt...daje ne im puka...ve4e dori me e strah da se dokosna do nqkogo...samo pri misilta za tova... :smt010

acidburn1
08-05-2007, 19:03
Ебати ФИЛМА . . . :shock: :shock: :shock:

sasha_90
08-05-2007, 19:04
Няма право да се държи така.Иначе жалбата е добро решение.Щом не разбира с добро,ще разбере с лошо.

GaNgStAz
08-05-2007, 19:04
леле, т'ва е адски кофти тръпка.. на тоя трепането ше му е малко..

mechtaq_za_teb
08-05-2007, 19:19
kogato tragnah s nego...be6e razli4en...mil i dobar...mina mnogo vreme...i zapo4na da se darji gadno...da mi otpravq zaplahi,uj bili na 6ega...posle mi kaza 4e me obi4a i iska da se ojenim...be6e tragnal po lo6iq pat...zanimaval se e s mrasotii...maika mu se nadqva6e 4e az 6te go promenq...toi zapo4na da se darji gadno i s mene...predupredih go na nqkolko pati da ne me obijda i da me uvajava...minaha nqkolko sedmici...toi zamina na po4ivka...po4ti ne mi se obajda6e,a kogato mu se obadih az mi kaza 4e e navartql mnogo telefon i ima golqma smetka zatova ne moje da mi se obajda...varna se...kaza 4e e spe4elil mnogo pari...i 6te pe4eli vseki den taka...razbrah 4e pak zapo4va da pravi nekvi raboti...i mu kazah,4e sam go predupredila 100 pati za tova i tova 6te e kraqt...toi se qdosa...mole6e me...no mislq 4e e bolen psihi4no :cry: darji se stranno...edin den kazva6e edno na drugiq den drugo...ediniq den me obijda6e...drugiq mi se mole6e da mu prostq...nemojeh da bada s takav 4ovek,a ne6tete stavaha seriozni...sega koi kadeto vidi govori za mene takiva ne6ta...4e ne iskam i da si gi pomislqm...pi6e mi sms-i
zaplahi 4e ako az napravq ne6to protiv nego...ili go zapla6vam 6tql da mi vidi smetkata...ako me vidi s drug 6te me prebie...govorihme s roditelite mu...no te ni6to nemogat da napravqt...daje ne im puka...ve4e dori me e strah da se dokosna do nqkogo...samo pri misilta za tova... :smt010Znachi v kraina smetka ne govorim za nqkakav drislio,koito otpravq zaplahi ei taka :shock: Opredeleno si se zabyrkala s nekogoto trqbva. :? Shtom policiqta nqma da pomogne neznam kakvo shte pomogne.I vse pak neshtata ne trqbva da prodaljavat taka...ti go poznavash nai-dobre.Nqma li neshto,koeto bi go sklonilo da prestane da se dyrji taka i nai-setne da te ostavi na mira?

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:27
Lele, milichka..Mislq che kakvoto i da ti kaje nqkoi ot nas, ne mojem da ti pomognem..Lesno e i da ti kajem da se premestish nqkade drugade da jiveesh,no i to e dosta slojno za izpalnenie..Neznam... :cry:

08-05-2007, 19:28
ima...tova koeto mnogo pati sam si mislila e da otida u tqh i da polu4i kakvoto trqbva ot mene...no dali da otidq sama...i vob6te struva li si ili da iz4akam...neznam

mechtaq_za_teb
08-05-2007, 19:29
ima...tova koeto mnogo pati sam si mislila e da otida u tqh i da polu4i kakvoto trqbva ot mene...no dali da otidq sama...i vob6te struva li si ili da iz4akam...neznamKakvo e tova,koeto da polu4i ot teb?

Kikimora_
08-05-2007, 19:29
Добре .. отколко време се познаваш с този човек? Предлагам ти едно решение - общувай си с него (САМО ако те търси) , обаче се дръж хладно ако иска да се видите нямаш време (наказана си примерно от вашите) и ще му писне на тоя и да си намери някое друго момиче (горкото то).

08-05-2007, 19:31
moje bi ste pravi trqbva da zapo4na nov jivot...drugade...i da si podbiram horata...trudnoto e mesteneto...vse pak tova sa mnogo razhodi.Blagodarq 4e mi pisahte...pone razbrah 4e ne sam sama...blagodarq vi...i va6eto sadeistvie mi be6e dostata4no...samo tova 4e dori mi obarnahte vnimanie...iskreno vi balgodarq... :cry:

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:31
Добре .. отколко време се познаваш с този човек? Предлагам ти едно решение - общувай си с него (САМО ако те търси) , обаче се дръж хладно ако иска да се видите нямаш време (наказана си примерно от вашите) и ще му писне на тоя и да си намери някое друго момиче (горкото то).

Ti ne razbra li, che kakto i da se darji, toi ne samo q tarsi a iska i edva li ne, da provali jivota i..inache lesno da se otarve ot nego..

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:32
Spokoino..vs shte se opravi..sega ti zvuchi nevazmojno, no vse nqkoga vsichko shte si doide na mqstoto

senoritata
08-05-2007, 19:33
are i az idvam da go pre4ykame toq :lol: :twisted: :smt071 :smt070 :smt067 :smt021 :smt066

mechtaq_za_teb
08-05-2007, 19:34
Spokoino..vs shte se opravi..sega ti zvuchi nevazmojno, no vse nqkoga vsichko shte si doide na mqstotoNe sym mnogo syglasna.Toi ne q ostavq na mira i tq jivee v strah,4e moje da i napravi neshto.V kraina smetka ne moje da si stoi taka i da chaka neshtata da se opravqt ot samosebe si.Prosto tova edva li shte stane.

GaNgStAz
08-05-2007, 19:35
да, само бъди силна, щото точно в този момент т'ва ше ти трябва много и знай, че не си сама и никога няма да бъдеш !

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:35
Da de, ne sam kazala che trqbva da stoi i da chaka, nito da se primirqva..trqbva da deistva a ne da si misli che nikoga nqma da se otarve..zatova kazah che vsichko shte si doide na mqstoto..inache ako nishto ne pravi i se primiri, tova nikoga nqma da stane.. :wink:

Kikimora_
08-05-2007, 19:36
Добре .. отколко време се познаваш с този човек? Предлагам ти едно решение - общувай си с него (САМО ако те търси) , обаче се дръж хладно ако иска да се видите нямаш време (наказана си примерно от вашите) и ще му писне на тоя и да си намери някое друго момиче (горкото то).

Ti ne razbra li, che kakto i da se darji, toi ne samo q tarsi a iska i edva li ne, da provali jivota i..inache lesno da se otarve ot nego..

:-k Подобно нещо ми се е случвало и как да го кажа.. Всичко е временно. И едва ли иска да провали живота и .. тя така го описва , защото я е страх. Ако спре да говори с него и т.н. (или да говори да отбива номера) всичко ще си мине ей така.. пича ще намери друго момиче на което да "проваля" живота и готово.

08-05-2007, 19:36
kakvo drugo osven ritnici...makar 4e s negovoto teloslojenie...nqma da moga sama...no mislq 4e tova e edinstveniq lek :smt009

nqma zna4enie
08-05-2007, 19:40
tam e rabotata 4e toi ve4e si ima druga...nadqvam se vsi4ko da spre...blagodarq vi otnovo :cry:

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 19:48
I nie se nadqvame..govorq v mnojestveno chislo, zashtoto mislq che vsichki me podkrepqt..

GaNgStAz
08-05-2007, 19:48
и аз се надявам да спре, т'ва, че има друга дано да помогне!

mechtaq_za_teb
08-05-2007, 20:21
и аз се надявам да спре, т'ва, че има друга дано да помогне!Podkrepqm napylno!Samo sajalqvam onazi druga,zashtoto moje bi posle shte se dyrji i s neq po tozi nachin. :smt011

GaNgStAz
08-05-2007, 20:32
и аз се надявам да спре, т'ва, че има друга дано да помогне!Podkrepqm napylno!Samo sajalqvam onazi druga,zashtoto moje bi posle shte se dyrji i s neq po tozi nachin. :smt011

да.. :smt011

08-05-2007, 21:15
taka e hubavite maje sa do vas a vie jenite vse s bokluci se xva6tate sega 6te pati6 :twisted:

Dead`Paladin
08-05-2007, 22:08
Подаи жалба в полицията и издеиствай забрана да се доближава до теб и семеистеото ти на определена дистанция!


:smt023

alkobalko
08-06-2007, 07:01
Ако дори и сега, когато си има нова приятелка не те оставя отиди и подай жалба срещу него. Говори с родителите си, нека те да ти помогнат.

Quasar
08-07-2007, 19:09
Прави като мене..вдигаш телефона и след час-два тоя си събира зъбите (правил съм го за един дето беше навремето 9-ти клас (аз бях 3-ти))

marjesa
08-07-2007, 19:13
не прочетох всичките постове само първите целта не е да се набие въпросното момче то така ли иначе ще си го изкара след това отново на семейството ти :-k :-k незнам премести се в друг град или незнам за мене това е решението