PDA

View Full Version : Вредна козметика



barbie__girl
08-05-2007, 18:35
taka neka si pogovorim za vrednata kozmetika
naskoro izpolzvah krem s aloe vera i eto efekta se poqvi sled 1 den papki po liceto no ne kakvi da e ne6ty kato to4ici staava6ti rani4ki naistina ujasno e nqkoi s moq problem :?

CuRly_Doll
08-05-2007, 18:38
taka neka si pogovorim za vrednata kozmetika
naskoro izpolzvah krem s aloe vera i eto efekta se poqvi sled 1 den papki po liceto no ne kakvi da e ne6ty kato to4ici staava6ti rani4ki naistina ujasno e nqkoi s moq problem :?
moje da si alergi4na..kakto az sam alergi4na kam nqkoi produkti ot bqlata kozmetika na AVON... :wink:

ninsy
08-05-2007, 18:38
неможе да се каже вредна козметика..на твоето лице може да не понася но на нечие друго да има добър ефект..така че .. :?

Kisses_P
08-06-2007, 08:28
неможе да се каже вредна козметика..на твоето лице може да не понася но на нечие друго да има добър ефект..така че .. :?
да,това е така.аз примерно съм против шампоани като шаума, хед енд шолдърс, глис и тн... всички тези дето ги водат против пърхут ми докарват невероятен пърхут придружен със сърбеж.. но всичко отново е индивидуално

iLoveChocolate
08-06-2007, 08:35
taka neka si pogovorim za vrednata kozmetika
naskoro izpolzvah krem s aloe vera i eto efekta se poqvi sled 1 den papki po liceto no ne kakvi da e ne6ty kato to4ici staava6ti rani4ki naistina ujasno e nqkoi s moq problem :?
moje da si alergi4na..kakto az sam alergi4na kam nqkoi produkti ot bqlata kozmetika na AVON... :wink:
нормално е да си алергична,както ти, така и мн други.
Ейвън не си подбират особено съставките в кремовете си,чувала съм,че най-качествената бяла козметика е на Орифлейм. а пък и в Орифлейм си има специални кремове за всеки теп кожа, включително и за чувствителната

08-06-2007, 09:49
неможе да се каже вредна козметика..на твоето лице може да не понася но на нечие друго да има добър ефект..така че .. :?
да,това е така.аз примерно съм против шампоани като шаума, хед енд шолдърс, глис и тн... всички тези дето ги водат против пърхут ми докарват невероятен пърхут придружен със сърбеж.. но всичко отново е индивидуално

На мен пък само Head and shoulders ми помогна за пърхота.

CuRly_Doll
08-06-2007, 10:32
taka neka si pogovorim za vrednata kozmetika
naskoro izpolzvah krem s aloe vera i eto efekta se poqvi sled 1 den papki po liceto no ne kakvi da e ne6ty kato to4ici staava6ti rani4ki naistina ujasno e nqkoi s moq problem :?
moje da si alergi4na..kakto az sam alergi4na kam nqkoi produkti ot bqlata kozmetika na AVON... :wink:
нормално е да си алергична,както ти, така и мн други.
Ейвън не си подбират особено съставките в кремовете си,чувала съм,че най-качествената бяла козметика е на Орифлейм. а пък и в Орифлейм си има специални кремове за всеки теп кожа, включително и за чувствителната
mi nz ...za kremovete-izpolzvam na Garnier,6oto ne sam alergi4na kam tqh,oba4e moita koja e mn 4uvstvitelna i kam mn prodikti pravi alergi4ni reakcii..gledam kato svikna s nqkoi produkt da go smenqm,oba4e si podbiram tova ,koeto izpolzvam,6oto stavam cqlata 4ervena.....ujas :::

Kisses_P
08-06-2007, 10:37
неможе да се каже вредна козметика..на твоето лице може да не понася но на нечие друго да има добър ефект..така че .. :?
да,това е така.аз примерно съм против шампоани като шаума, хед енд шолдърс, глис и тн... всички тези дето ги водат против пърхут ми докарват невероятен пърхут придружен със сърбеж.. но всичко отново е индивидуално

На мен пък само Head and shoulders ми помогна за пърхота.
пак казвам - всичко е строго индивидуално.На теб ти помага, на мен- не

CuRly_Doll
08-06-2007, 10:39
неможе да се каже вредна козметика..на твоето лице може да не понася но на нечие друго да има добър ефект..така че .. :?
да,това е така.аз примерно съм против шампоани като шаума, хед енд шолдърс, глис и тн... всички тези дето ги водат против пърхут ми докарват невероятен пърхут придружен със сърбеж.. но всичко отново е индивидуално

На мен пък само Head and shoulders ми помогна за пърхота.
пак казвам - всичко е строго индивидуално.На теб ти помага, на мен- не
Head and shoulders -az pak imam 4uvstvoto 4e ot nego poi4e parhot imam....nz 6to taka....az sam s nivea ili sunsulk :wink:

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 16:09
Mi za kremche za lice si polzvam na Garnier za chuvstvitelna koja,zashtoto moqta e takava.Ot drugi kremcheta se izrivam,koeto e mnogo gadno.Za shampoan sashto polzvam na Garnier.Bqh polzvala na Herbal,no mi se poqvi pyrhut.

Jaffs
08-06-2007, 16:28
Кожата и косата са като гените-абсолютно строго индивидуални. Една с една не си приличат.
На мен например Сънсилк, Уаш енд го, Хед енд Шолдърс, Шаума и Фруктис ми действат обратно. Вместо да помагат увреждат косата. Затова от вече няколко години ползвам професионални продукти (Paul Mitchell, Mizani) или Лореал-серията Елсев (в краен случай Dove или Nivea) :-D
От козметиката същата работа. Изприщвала съм се от Ейвън, Орифлейм и дори Нивея. Зависи от кожата. Сега използвам предимно Garnier, Clinique или Vichy и не съм имала проблеми с нито една от марките.
Дори понякога и крем Здраве ползвам. Старо, но изпитано :lol:

Swinkenhoffer
08-06-2007, 16:37
с мойта добича кожа все още не съм попадала на нещо, от което да се изприщя.

CuRly_Doll
08-06-2007, 17:26
с мойта добича кожа все още не съм попадала на нещо, от което да се изприщя.
na4i si 6tastlivka....az mn lesno se izpri6tvam.... :?