PDA

View Full Version : Moderated:Как да кажа на 1 момиче че го харесвам?



maistora_m
08-05-2007, 20:03
Аз сам 13 годи6но мом4е харесвам 1 моми4е но не знам как да й го кажа .... не сам от наи-красивите и не искам да се излагам ....... :cry: плс хелп ме ....

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

sasha_90
08-05-2007, 20:05
Ако не се познавате първо това направи,след това се сближете.

acidburn1
08-05-2007, 20:07
Аз сам 13 годи6но мом4е харесвам 1 моми4е но не знам как да й го кажа .... не сам от наи-красивите и не искам да се излагам ....... :cry: плс хелп ме ....



Виж пич как става работата , имаше 1 пич от моя клас , селянин говереш с уникален диалект , беше идиот , отиде пред цялото даскало при най яката пичка и наиш кво каза? - Виж ся мацу аз та обичам и тя му вика - Ти луд ли си ? И той - ми кво моа сам грозиен ма сам сериозен ! разби ме :) :) :) :D:D:D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2007, 20:12
Защо трябва да и го кажеш?? покажи и го... мисля че на момичетата това ни харесва повече.. а не еи таи от нищото да и изцепиш просто "аз те харесвам" изведи я на разходка.. кафе аала бала.. :)

GaNgStAz
08-05-2007, 20:15
a[N]D[i]T[k]a]Защо трябва да и го кажеш?? покажи и го... мисля че на момичетата това ни харесва повече.. а не еи таи от нищото да и изцепиш просто "аз те харесвам" изведи я на разходка.. кафе аала бала.. :)

мхм.. може и в нек'ъв парк.. на некоя пейка ;)

thefreak
08-05-2007, 20:24
Мани тва...
По-трудно е да кажеш на едно момиче, че не я харесваш ако тя те харесва тебе.
Отиваш оскаш кафе и тва е...

acidburn1
08-05-2007, 20:25
a[N]D[i]T[k]a]Защо трябва да и го кажеш?? покажи и го... мисля че на момичетата това ни харесва повече.. а не еи таи от нищото да и изцепиш просто "аз те харесвам" изведи я на разходка.. кафе аала бала.. :)

мхм.. може и в нек'ъв парк.. на некоя пейка ;)


Много дълга и широка стана :) :) , просто и го кажи . . . няма да загубип нищо и ще разбереш поне какво мисли тя , ако не стане тръгвай на лов за друга :D

08-05-2007, 21:04
Кажи `Кефиш мъ мноу`

GaNgStAz
08-05-2007, 21:19
a[N]D[i]T[k]a]Защо трябва да и го кажеш?? покажи и го... мисля че на момичетата това ни харесва повече.. а не еи таи от нищото да и изцепиш просто "аз те харесвам" изведи я на разходка.. кафе аала бала.. :)

мхм.. може и в нек'ъв парк.. на некоя пейка ;)


Много дълга и широка стана :) :) , просто и го кажи . . . няма да загубип нищо и ще разбереш поне какво мисли тя , ако не стане тръгвай на лов за друга :D

е недей така.. ;) малки са.. може да я стресне, ако й го каже направо ;D

Phenomenon
08-05-2007, 22:12
Много дълга и широка стана :) :) , просто и го кажи . . . няма да загубип нищо и ще разбереш поне какво мисли тя , ако не стане тръгвай на лов за друга :D[/b]
Абсолютно НИКОГА не прави така...това е все едно на улицата да те спре няква и да ти каже че те обича... о.О
Нищо не губиш обаче и нищо няма да спечелиш...
Изведи я,намекни и бла-бла..описано е в темата ;)

Dead`Paladin
08-06-2007, 00:54
13g ?! ti uroci nqmash li si che s gadjeta se zanimavash be ?! da te fane maika ti za ushite i v legloto che leka nosht deca mina veche ...

Phenomenon
08-06-2007, 02:02
13g ?! ti uroci nqmash li si che s gadjeta se zanimavash be ?! da te fane maika ti za ushite i v legloto che leka nosht deca mina veche ...
Не промивай мозъка на детето бе,да почне от малко !
Браво малкия,давай все така :-D

bloodranger
08-06-2007, 03:16
13g ?! ti uroci nqmash li si che s gadjeta se zanimavash be ?! da te fane maika ti za ushite i v legloto che leka nosht deca mina veche ...
Не промивай мозъка на детето бе,да почне от малко !
Браво малкия,давай все така :-D
lele tabelata na profila bila vqrna a az ne vervah :smt017

--->po temata nai qkata zaribqvka e zdr beibi mnoo ma kefi6 moji li da ti zvanna :p :-D