PDA

View Full Version : Котето



08-05-2007, 19:33
Здравейте! Искам да ви споделя нещто и ми кажете нормално ли е? Аз съм на 18 и от няколко години имам котка, но си имам и приятелка, която много обичам.Котката е женска.Винаги когато се разгони тя започва да се въргаля в краката ми а вечер като си лягам идва при мен и ляга точно до корема ми и започва да мърка.Една нощ нещо в мене трепна и реших да си поиграя с нея докато беше при мен в леглото. Обаче по едно време се усетих че съм се надървил и взех че и го бутнах.От начало стоеше мирно но след малко избяга обаче аз свърших в нея.На следващата вечер се повтори същото.След няколко дни отидох при гаджето си и започнахме да правим секс.Но ми беше мн трудно и не можах да свърша...не беше същото като с котката :( Сега не съм се чувал от една седмица с приятелката ми и се чудя дали да й кажа какво е станало...Май няма да реагира добре... Ама да се разделем заради едната котка?!!! Дайте някакви съвети.
А и накрая, щото от време на време чета форума и съм забелязал мн несериозни теми, уверявам че тази НЕ Е ЕБАВКА!!!!

briana
08-05-2007, 19:34
еее ай стига,как ша не е ебавка. :-D

&ILoveU2
08-05-2007, 19:38
а купи ли на котката ескапел щото да не земете да си имате коткочовечета :-D

08-05-2007, 19:41
Абе нали се сещате приказката за лъжливото овчарче... От хилядите теми тука, дето не звучат сериозно, някои може наистина да се случили. И тая такава.
И не, не съм купувал нищо :-D Не очаквам да ставам баща .. Ама айде сериозно некои да даде поне един съвет. Като се замисля наистина звучи нелепо ама е истина (за мое съжаление)

DIVINE_TIME
08-05-2007, 19:41
а купи ли на котката ескапел щото да не земете да си имате коткочовечета :-D
Даа,възможно е! Все пак спомена,че е била разгонена... :smt005
Не ти завиждам сега.. Котките какт ги раждат по много,как ще ги храниш ... :smt102

briana
08-05-2007, 19:42
4е то ако е верно 4лена ти требе да е като топлийка

&ILoveU2
08-05-2007, 19:44
а купи ли на котката ескапел щото да не земете да си имате коткочовечета :-D
Даа,възможно е! Все пак спомена,че е била разгонена... :smt005
Не ти завиждам сега.. Котките какт ги раждат по много,как ще ги храниш ... :smt102
Не по лошо е какво ще трябва да храни. А и се пак ще е бащата ще си ги обичка каквито и изрудчета да се :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

djuki
08-05-2007, 19:46
чакай имала съм и женска и мъжка котка ума ми не го побира как си го наврял ! А иначе тя трябва да прави аборт как ще гледаш коточове(ешко семейство после . А на приятелката си що не и предложиш 3ка !

08-05-2007, 19:48
Еми първо верно е... Не съм от най-надарениете , но не ми е като топлийка и въобще не съм го вкарвал целия. Но айде по същество...


Май сбърках че се надявах на съвети от тоя форум. Е поне може да се посмеете, както май става, на чужд гръб

DIVINE_TIME
08-05-2007, 19:50
а купи ли на котката ескапел щото да не земете да си имате коткочовечета :-D
Даа,възможно е! Все пак спомена,че е била разгонена... :smt005
Не ти завиждам сега.. Котките какт ги раждат по много,как ще ги храниш ... :smt102
Не по лошо е какво ще трябва да храни. А и се пак ще е бащата ще си ги обичка каквито и изрудчета да се :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аз си ги представям така :
https://msl1.mit.edu/TWiki-4.1.1/pub/Scratch/BioTechnologyStartingPoint/8_23c.jpg

djuki
08-05-2007, 19:51
Еми първо верно е... Не съм от най-надарениете , но не ми е като топлийка и въобще не съм го вкарвал целия. Но айде по същество...


Май сбърках че се надявах на съвети от тоя форум. Е поне може да се посмеете, както май става, на чужд гръбАми и да ти кажа кво умно очакваш ?! Някой да ти кажа да отидеш да разкараш приятелката си защото нещо явно не ти е наред . И дори всичко да е истина ти как си мислиш че ще реагира тя ще се навие на 3ка с котката . Хващай се в ръце и остави котето на мира !

08-05-2007, 19:52
То се видя, че никои не го взима на сериозно и не се опитва да помогне. Нека някои от модераторите изтрият темата!!!

&ILoveU2
08-05-2007, 19:52
4е то ако е верно 4лена ти требе да е като топлийка
всъщност не виждала съм снимки на котки с вибратори. Честно да кажа щях да повърна :-&
А някои спомена, че тоя е с психични отклонения. За допълнение влечението към животни се нарича содомия

08-05-2007, 19:53
4e kotkata ne i li e mnogo malka dypkata we...ma6e li kruv..az 6toto kato bqx malka i navrqx edvam edvam edna pru4ka tvoq 4len da ne bi da e kato edna typliika :-({|=

08-05-2007, 19:57
Не съм споменавал за никва тройка с котка!!! Но по дяволите сега секса с приятелката ми не е същия и дори да се правя, че нищо не се е случило, тя ще усети. И като ме попита да почна с нечовешките лъжи ли? Ако и призная ще ми олекне и май ще ми е по-добре, но се опасявам да не ме зареже...

И престанете да се чудите как съм го наврял!! Това не е от значение и не ви засяга!!!

djuki
08-05-2007, 20:01
Не съм споменавал за никва тройка с котка!!! Но по дяволите сега секса с приятелката ми не е същия и дори да се правя, че нищо не се е случило, тя ще усети. И като ме попита да почна с нечовешките лъжи ли? Ако и призная ще ми олекне и май ще ми е по-добре, но се опасявам да не ме зареже...

И престанете да се чудите как съм го наврял!! Това не е от значение и не ви засяга!!!Ами нз защо не поговориш с някой по компетентен като психолог . Може да има някаква тъпа причина за това . Нз според мен не казвай на приятелката си просто измисли каквото искаш друго но не и казвай истината [-X

DIVINE_TIME
08-05-2007, 20:02
Луд ли си а й споделяш... Това ако се разбере никога повече няма да си хванеш гадже бе! Осъзнай се,остави тая шибана котка,връщай се при момичето иначе ... нали видя снимката :P

&ILoveU2
08-05-2007, 20:02
[ако наистина не е ебавка] ето ти пък съвет на тебе: ще разбереш дали котката ти е бременна и ако да вземи я убий щото това е престъпление към човечеството. а относно влечението ти - никой тука не може да ти предложи експертно мнение. Това, което аз мога е - опитай се да потиснеш влечението си към котето, ако не можеш отиди на специалист. Потърси допълнителна информация за проблема си. Сега доволен ли си

Rockatansky
08-05-2007, 20:13
DIVINE_TIME blizko si do istinata s snimkata tova deto e e**.Ne e obiknovenno kote a TIGRICA kvo se 4udite kak e vlqzul sega trea da vi e qsno i po temata zareji koteto hodi pri maceto ako ne q iska6 zapoznai me s neq!

08-05-2007, 20:13
Стига с идиотизимите за бременна котка. Вие ме взехте за ненормален но ако вярвате, че е възможно да е забременяла, май вие сте такива.

Историята с котето приключи и въпреки нея, не се имам за зоофил и не вярвам да стигна чак до психолог. Общто взето видях реакциите ви и не искам да си разбера нейната, тоест май ще се налови да я лъжа, пък с неудобсвтвото ще се справя някак си.

Нека сега някои да изтрие темата и благодаря на хората, които писаха.

cristiqn
08-05-2007, 20:46
Здравейте! Искам да ви споделя нещто и ми кажете нормално ли е? Аз съм на 18 и от няколко години имам котка, но си имам и приятелка, която много обичам.Котката е женска.Винаги когато се разгони тя започва да се въргаля в краката ми а вечер като си лягам идва при мен и ляга точно до корема ми и започва да мърка.Една нощ нещо в мене трепна и реших да си поиграя с нея докато беше при мен в леглото. Обаче по едно време се усетих че съм се надървил и взех че и го бутнах.От начало стоеше мирно но след малко избяга обаче аз свърших в нея.На следващата вечер се повтори същото.След няколко дни отидох при гаджето си и започнахме да правим секс.Но ми беше мн трудно и не можах да свърша...не беше същото като с котката :( Сега не съм се чувал от една седмица с приятелката ми и се чудя дали да й кажа какво е станало...Май няма да реагира добре... Ама да се разделем заради едната котка?!!! Дайте някакви съвети.
А и накрая, щото от време на време чета форума и съм забелязал мн несериозни теми, уверявам че тази НЕ Е ЕБАВКА!!!!

ХаХАХАххАхаХаХ темата не била ебавка а?

Dark_Angel_F
08-05-2007, 20:50
Здравейте! Искам да ви споделя нещто и ми кажете нормално ли е? Аз съм на 18 и от няколко години имам котка, но си имам и приятелка, която много обичам.Котката е женска.Винаги когато се разгони тя започва да се въргаля в краката ми а вечер като си лягам идва при мен и ляга точно до корема ми и започва да мърка.Една нощ нещо в мене трепна и реших да си поиграя с нея докато беше при мен в леглото. Обаче по едно време се усетих че съм се надървил и взех че и го бутнах.От начало стоеше мирно но след малко избяга обаче аз свърших в нея.На следващата вечер се повтори същото.След няколко дни отидох при гаджето си и започнахме да правим секс.Но ми беше мн трудно и не можах да свърша...не беше същото като с котката :( Сега не съм се чувал от една седмица с приятелката ми и се чудя дали да й кажа какво е станало...Май няма да реагира добре... Ама да се разделем заради едната котка?!!! Дайте някакви съвети.
А и накрая, щото от време на време чета форума и съм забелязал мн несериозни теми, уверявам че тази НЕ Е ЕБАВКА!!!!
Според мен ти си станал зоофил. .... Не съм правила секс но на приятеля ми му се надъррвя понякгоа дори само каато се целуваме...

alkobalko
08-06-2007, 06:36
Стига глупости.
т. 11 от Правилника!