PDA

View Full Version : Кола маска на лентички?



08-05-2007, 19:50
Коя кола маска на лентички е най-хубава? Коя бихте ми препоръчали като за първи път с лентички (с течна се омазвам, пък епилатора не ми харесва)? Пък ако кажете и цените ще сте златни. АЗ искам да ги използвам за краката и евентуално, ако ми останат пари (или от тези лентички, ако стават) за интимните места. Интересува ме малко спешничко. Че в момента съм тамън за кола маска. Мерси много предварително.

swety`to
08-05-2007, 19:54
zdrasti ami 6te ti pomogna ;)
parviq put ako ti e nai-dobre idi na kozmetik
a ako ne iska6 idi v aptekata kupi si kola maska AFRODITA stryva 3,50 lv
ili krem4eto-depilator pak AFRODITA za 3 lv
aide yspeh star6ni sa mn pomagat
4ao`4i

AliceSw
08-05-2007, 20:07
честно казано лентичките не са особено добър избор, не махат космите хубаво, стават само за места, които преди това не си епилирала по никакъв начин - бръснач, епилатор и космите са тънки...

08-05-2007, 20:18
Eми те са мънички от епилатора, но от него ми остават едни малки червени точки, които по какъвто и да е начин не се махат. Пък кремове и бръсначи не искам. Специално попитах за кола маска. Знам, че лентичките не са най-добрия вариант, но с течна се омазвам, а не искам никой на помощ. А козметик... не знам хубав в Люлин. А и ще ми излезе по-скъпичко.

CuRly_Doll
08-05-2007, 20:22
Eми те са мънички от епилатора, но от него ми остават едни малки червени точки, които по какъвто и да е начин не се махат. Пък кремове и бръсначи не искам. Специално попитах за кола маска. Знам, че лентичките не са най-добрия вариант, но с течна се омазвам, а не искам никой на помощ. А козметик... не знам хубав в Люлин. А и ще ми излезе по-скъпичко.
moje i s Veet...mislq 4e be6e po 1 lev na lenti4ka,ama za krakata 6e ti trqqt pove4ko...i az mislq 4e e nai dobre na kozmetik.moje6 da pita6 nqkoq frendka...... :wink:

sladku_bebzi
08-05-2007, 20:38
И аз мисля, че на Veet са най-добри.

08-05-2007, 20:44
Мерси за отговорите. Ще помисля още малко... Няма да откажа съвети все пак. Малко съм на Вие с козметичките и тн в Люлин камо ли другаде.

Gothique♫
08-05-2007, 21:53
тея пари дето ще ги дадеш за лентички можеш да идеш с тях на козметик ;] зависи на какъв ценоразпис ще попаднеш де :)

JuS7^YourS
08-06-2007, 20:40
STREP лентите струват 1,50, а на VEET са по 1,40, но са по-малки като размер. За интимните места по-добре си купи отделни лентички, те са значително по-малки и удобни и една ако не се лъжа струва 1,45. Може и да греша някъде с 10-20 стотинки :). Но нали знаеш, че ще ти трябват доста ленти за краката, не те знам дали имаш много косми, но наистина при всички положения май ще ти излезе по-скъпо отколкото на козметик.