PDA

View Full Version : Тва мойто любов ли е ?!



pitan4icata
08-05-2007, 20:00
em ot 3 meseca si imam priqtel..(na 16 sme i dvamata) strahotno mom4e neveroqtno dobri4ak i mil i e gotov na si4ko za men naistina mn si darja na nego (no smeq da kaja 4e ne mi e ot nai hubavite ima si svoq 4ar no mi harsvet i drugi mom4eta Van6No) kakto i da e tva
4udq si se na4i .. kogato sme zaedno ne iskam nikoga da se radelqme i iskam vinagi da si e do men i da sme si 6tastlivi, no kogato ne e nqkak si mi e se taq smisal ne mi lipsva ,moje e bi e za6tot dalgo vreme-6-7 meseca nqmah fr 6tot bqh dosta ot4aqna ot mom4etata i sviknah sama,ili e za6toto seki den se vijdame i moje bi e po4nalo da mi omrazva, i da mu se nasi6tam li de da znam i az..
4ustvali li ste ne6to takova kvo mislite.. ?

08-05-2007, 20:08
Az lichno mislq,che ne moje da ti bude neshto poveche ot priqtel. :-k

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-05-2007, 20:09
Пфф.. И аз бях така. Обаче после като скъсахме... ВЪОБЩЕ не ми беше все тая,когато го нямаше..

teenage_drama_queen
08-05-2007, 20:15
хмм и аз бях така с последния, като скъсахме ми беше гадно точно 4 мин и половина :wink: => май не е любов :-k

vvs_go
08-05-2007, 20:21
vzemete si ot tva na vivatel s bezpl razgovori

cat_f
08-05-2007, 20:25
razbira se 4e e lubov, no prosto zapo4va vsi4ko da ti pisva, sviknala si ve4e s nego i prekaleno d1lgo vreme prekarvate zaedno. Opitaite varianta da se vijdate po rqdko ako i togavan e ti lipsva, kogato ne e pri teb zna4i nqma smis1l ot tazi vr1zka! Uspeh!!!

Candyy
08-05-2007, 20:41
Az sym Absoliutno syshatat se edno slusham sebe si.. skasah go..i se chuvstvam mn po dobre..super fr no za drugo qvno ne..

Shadow_Walker
08-05-2007, 20:43
Това, че не ти липсва когато не е до теб е защото, както каза, си свикнала сама.А и това, че се веждате всеки ден може анистина да ти писне.
Но щом не искаш да се разделяте и когато сте заедно ти е много хубаво - наистина държиш на него и го харесваш :) Е не мога да кажа дали е истинска любов или не...

Dead`Paladin
08-05-2007, 22:52
men ako pitash ti neznaesh kakvo iskash....pomisli dobre momcheto te obicha sashto taka ako go zarejesh sashto si pomisli zashtoto posle shte sujalqvash... :|

Ice
08-05-2007, 23:03
Даа познато ми е това.Само, че при мен се получи гадно, защото той ми изневери и аз бях готова да му простя, а и той не ме обичаше вече.Гадно е, но може би не са достатъчно силни чувствата си или може би не си сигурна, че искаш да си с него, защото на мен това като ми се случи не бях сигурна - е лошото е, че когато го загубих осъзнах, че бях хлътнала по него много.

LedenaStrast
08-05-2007, 23:43
Tova sigurno e, za6toto ne te privlicha fizicheski! i moje bi, kogato go nqma taino se oglejdash za nqkoi po-hubav i syshto tolkova mil...
Ako naistina go obichashe shteshe da ti lipsva dori da si prekarala poslednite 10 dni postoqnno s nego!

bloodranger
08-06-2007, 00:02
Това, че не ти липсва когато не е до теб е защото, както каза, си свикнала сама.А и това, че се веждате всеки ден може анистина да ти писне.
Но щом не искаш да се разделяте и когато сте заедно ти е много хубаво - наистина държиш на него и го харесваш :) Е не мога да кажа дали е истинска любов или не...
Tva 4e i e hubavo s nego nz za6to e (po dolu 6e se obosnova) sig za fun nali nqkoi me celuva goli me obi4a me abe ligotii.Tva 4e i e po got sami4ka vob6te ne e 6tot e sviknala sama (dosia si4ki kre6tqha jenata obi4a da bade s maj [4uvstva se sigurna] a sega vidi se imalo i drug variant :twisted: ) az si nemah nikogo okolo 6 mesca posle se zapoznah s edno momi4e i kat bqh edna sedmica na po4ivka seki den i pisah po 1-2 SMS-a

sasha_90
08-06-2007, 05:00
Да случи ми се с бившия.Е,разделихме се.(вече не съжалявам!)Но ти добре помисли какво искаш.

pitan4icata
08-06-2007, 05:50
da be nqma sili da go zareja perekaleno mn darja na nego a i za tva vreme tokova sme se zblijili ,poznavame se s tqhnite toi s na6te seki den ili az u tqh ili toi u nas si4ki priqteli si znaim,nqkak si ne moga da zagubq tokova blizak 4ovek do men i 70% sa sigurna 4e 6te sajelqvam super mnogo kogato ne moga da digna telefona i da mu se obqda samo za6tot sam go zarqzala.. :( a i se samnqvam da osatanem pr kvito na men mi se iska 6tot 6te e mn bolezneno za nego taka :( ne e lesno maina #-o #-o

Vikitooo
08-06-2007, 06:04
Е въобще ли не ти липсва?! Поне от време на време някоя мисал да спохожда? :roll: Аз такова чуство не съм изпитвала. т.е виаги ми е липсвал. ;-)