PDA

View Full Version : Влюбена...



~*fafLa*~
08-05-2007, 20:51
Sluchwalo li wi se e da imate poweche ot edin nai-dobyr priqtel ili priqtelka?! Iskam da wi razkaja po malko za moite, za da moje i wie da im se poradwate [; .. moga da zapochna s momicheto, koeto poznawam ot kakto se pomnq .. Kosara :):) {mn hubawko ime} .. e neq si q obichkam kato sestra ;] dnes nawyrshi 15 godini i nogu i se naradwahme wsichki :} .. shte produlja s momicheto, koeto ponqkoga moje da me izkara izwyn kontrol i wupreki towa she si e N1 .. winagi she si q obichkam .. drugata mi sestrichka [Cwetelina] (: .. sledwa moito milu .. Detelin .. mm za nego moga da kaja, che e super gotin tip .. nogu byrzo se pali, no i byrzo mu minawa (za shtastie) ;] .. brat mu razbira se [Zlatomir], koito i na men mi e kato brat .. golqm e shmatok :D .. xahxah .. she kajete che tyka sme cqlo semeistwo, no taka si gi chywstwam (:) mm .. moga da produlja s brata na Cwety .. Dimityr (:) .. toi e computer genius :D .. weche e student w Sofia :) .. jelaq mu sichko nai ;] .. sledwat Borqna i Milen (Gumi) [gadjeta sa :)] .. gotini harakteri .. super hora :):) e i Wladimir (Roko) .. kak da go propusna .. skoro imashe den den i si izkarahme nogu gotinku ;] .. razbira se ne moga da zabrawq i za momichetata ot klasa, s koito za jalost ne se wijdam izkliuchitelno chesto prez wakanciqta ;[ .. ta towa sa moite BesT fRieNds .. iiii iskam da im kaja che nogu nogu si gi bichkam i nikoga nqma da gi zabrawq :):):):):):):) {}{}{}{}{}{}{}{} .. sega wseki moje da razkaje za swoite priqteli .. i neka nai-dobrite priqteli nikoga da ne bydat zabraweni .. kydeto i s kogoto i da sme .. ;]

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-05-2007, 20:55
Е мноуу хубаво.. Ама ти си влюбена в тях,така ли ? Щото нещо заглавието.. :roll:

Phenomenon
08-05-2007, 20:56
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210

8. Обичам Пешо/Тошо/Иванка/Тралала: Това нас НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА ! Можете да се обичате и без да го обявявате публично.Множете се и бъдете щастливи..но нас това не ни интересува !!! Wink

~*fafLa*~
08-05-2007, 21:02
{!}sLuNcHeVaTa{!} mii da .. nogu si gi bichkam :) .. a dokolkoto do Phenomenon .. tochno towa mi beshe celta .. da go obqwq publichno .. ta wsichki da znaqt ;]

mm...
08-05-2007, 21:04
kHXahxhaxh Basi ma1tapa.... Wiii tuka... Se 1 ste na boino pole we :lol:

I'm~peRfecT~F
08-05-2007, 21:15
хм не мога да разбера комплекси ли избивате, яд ли ви е че момичето обича приятелите си ... ](*,) "Множете се и бъдете щастливи..но нас това не ни интересува !!! " до колкото това .. бих казала че тфа е форум позволено ни е да пишем на каквато тема решим и каквато ни интересува било то че гаджето ме е зарязало или че искам да кажа на фр че ги обичам [-X а успокойте страстите не е нужно да я нападате :-k

sladko_dete
08-05-2007, 21:17
Аз пък си бичкам мойто Ифе :smt008 няма равна, най - добрата приятелка на света \:D/
(И аз да се похваля де :P )

Phenomenon
08-05-2007, 21:19
А аз обичам мама и тати...и кучето си обичам...и нокторезачката ми Пешо ! o.O

I'm~peRfecT~F
08-05-2007, 21:31
ахх комплексар ... :smt005

~fafLa~
08-05-2007, 21:31
xahxahax i az si bichkam i mama i tati ma te sa za druga tema ;]

I'm~peRfecT~F
08-05-2007, 21:44
ее ама ако ше намесваме мама и тати и аз ги обичам ама май не е тук мястото да ви обясняям колко ги обичкам [-X до колкото до sladko_dete похвали се миличка най - голямото богатство, което можеш да притежаваш са истинските приятели :wink:

Dead`Paladin
08-05-2007, 21:53
temata na sapun :-({|=

Phenomenon
08-06-2007, 01:31
ее ама ако ше намесваме мама и тати и аз ги обичам ама май не е тук мястото да ви обясняям колко ги обичкам [-X до колкото до sladko_dete похвали се миличка най - голямото богатство, което можеш да притежаваш са истинските приятели :wink:
Както обичаш приятелите си,така си обичаш и мама и тати..любовта си е любов насякъде ;)
Брао пичове,имате си приятели...ама темата е абсолютно безмислена...to the left

young_rich_famous
08-06-2007, 05:36
искрено & лично RulSz .. стига ни занимавайте с глупости бе :smt081

Vikitooo
08-06-2007, 06:15
Никаде не прочетох" Обичайте се и Вие" :roll: