PDA

View Full Version : Едно малко съветче?



Vikitooo
08-06-2007, 04:00
Бих искала да Ви помоля за съвет.
Имам си много точна и добра приятелка-Ани. Познаваме се много одавна с нея и никога сме нямали конфликти за каквото и да било. Мога да кажа, че е най-точното момиче от цялата група и с нея с споделяме често.Мога да кажа,че ми е най-добрата приятелка,дори сестричка :-D
Ноо от както се появи нейният принц, последва изолация на всички и всичко от нейна страна. Но сега говоря лично за себе си, за отношението и към мен. Това не е тя! Това не е онова момиче, с което си споделях преди, с което излизахме заедно, с което си правихме купона. Та аз сега дори не мога да я видя, не се чуваме, защото е заета с любимият. :roll: Обаждам и се аз" аммм Вики...." :roll: Един път, два пъти...три пъти, ее омразна ми. Тай като е мнного "заета" не можем да си говорим на живо и затова на скайп. И там е същото- тя си пише с него пак. :| Нула внимание!
Ще кажете" ами тя сега си има гадже" Добре и аз си имам, но не пренебрегвам всички около мен и то приятелката ми.Намирам време да и дам съвет ако има нужда, да се забавляваме заедно.
Аз не я виня, но просто ми много липсва като приятелка. :cry: Няма с кой да си споделям както с нея,да се веселя така както с нея...празно ми е някак си без Анито. Опитах да поговорим малко, че не е права така. Та тя пренебрегва личният си живот дори, но "няма такова нещо" :cry:
Незнам, аз мисля, че след като си имаш половинката до себе си не значи, че трябва да изолираш всички около теб, дори и близките хора, а можеби съм в грешна насока Вие кажете.

mtg1992bg
08-06-2007, 06:52
Мога да кажа че ми е почти познато. Моята най-добра приятелка също е така. Просто не знам. Може би е само за лятото това нейното, надявам се като почнем училище да се поспре малко...
Опитай да говориш с нея, дори и тя да не иска. Колкото и да е некултурно, натреси й се у тях (когато си сигурна че гаджето й не е там) и й разкажи как се чувстваш. Тя би трябвало да се усети. Очевидно е много хлътнала по момчето, но това не означава, че трябва да зареже и другите си приятели :roll:
Успех :)

edin vluben..
08-07-2007, 21:43
Бих искала да Ви помоля за съвет.
Имам си много точна и добра приятелка-Ани. Познаваме се много одавна с нея и никога сме нямали конфликти за каквото и да било. Мога да кажа, че е най-точното момиче от цялата група и с нея с споделяме често.Мога да кажа,че ми е най-добрата приятелка,дори сестричка :-D
Ноо от както се появи нейният принц, последва изолация на всички и всичко от нейна страна. Но сега говоря лично за себе си, за отношението и към мен. Това не е тя! Това не е онова момиче, с което си споделях преди, с което излизахме заедно, с което си правихме купона. Та аз сега дори не мога да я видя, не се чуваме, защото е заета с любимият. :roll: Обаждам и се аз" аммм Вики...." :roll: Един път, два пъти...три пъти, ее омразна ми. Тай като е мнного "заета" не можем да си говорим на живо и затова на скайп. И там е същото- тя си пише с него пак. :| Нула внимание!
Ще кажете" ами тя сега си има гадже" Добре и аз си имам, но не пренебрегвам всички около мен и то приятелката ми.Намирам време да и дам съвет ако има нужда, да се забавляваме заедно.
Аз не я виня, но просто ми много липсва като приятелка. :cry: Няма с кой да си споделям както с нея,да се веселя така както с нея...празно ми е някак си без Анито. Опитах да поговорим малко, че не е права така. Та тя пренебрегва личният си живот дори, но "няма такова нещо" :cry:
Незнам, аз мисля, че след като си имаш половинката до себе си не значи, че трябва да изолираш всички около теб, дори и близките хора, а можеби съм в грешна насока Вие кажете. АМИ ВИКи виж ся... начи то имаш си приятел/ка и заделяш/отделяш повече време за него/нея.То това си е нормално! Какво да се прави - Любов! В Нейното име се прави какво ли не ...един се излолира от останалите,отдръпва се от приятели и т.н....но нали ти казах....Просто Любов с времето надявам се ще понамира време и за теб :)

alkobalko
08-08-2007, 08:37
Вижте се и поговорете. Нека не забравя, че гаджето е до време, а приятелството е завинаги. Няма лошо в това да прекарва време с него, но не значи, че трябва да забравя приятелите си.

white_chik
08-08-2007, 10:18
Напълно съм съглсна с теб,но според мен няма какво да направиш.Някои връзки са така да се каже,обсебващи.Явно твойто фр отделя цялото си време на това момче,но един ден като скъсат ще те търси и ти ще си еднствената й опора,но докато й се отворят очите и докато разбере,че на света не всичко е любов,ще трябва да се примириш.

rnb_girl4e
08-08-2007, 10:29
И аз ИМАХ същия проблем с мойта приятелка и все още продължавам да го имам,но като че ли вече свикнах,сигурно 100 пъти сме си говорили по тая тема,но никой не ме чува...дано накрая не съжалява какво прави...Спокс Вики,ще се осъзнае,рано или късно