PDA

View Full Version : Обичам го, а той не ми вярва



08-06-2007, 05:02
запознахме се на 1 февруари и след няколко дена тръгнахме
вс беше наред докато той по4на да изпада в депресия както и да е ..
след 2 мес се разделихме но всащтност така и не разбах на кой е вината той казва 4е сме скъсали щото не се бяхме виждали около 4-5 дена и си помислил 4е съм го скъсала което не е така просто тогава беше Велик ден и знаете боядисване на яйца и т..
и тогава той си намерил друга - от труг град и тръгна с нея :smt010 :smt010 :smt010 аз го преживях мн тежко въпреки 4е се опитвах да не го показвам
сега неговата приятелка го скъса и сега е сам
Стана така 4е той сега ме мисли за най голямата лъжкиня и мисли 4е го използвам мисли 4е аз съм го заразала мисли също и 4е съм ходила с него без да го оби4ам което също не е така мисли 4е съм като вси4ки ку4ки само за едното 4укане...но просто не съм и няма да съм такава
оби4ам го а той не ми вярва и нз кво да правя а държа прекалено мн на него за да го оставя...

LastHope
08-06-2007, 05:05
той не те заслужава щом ти правиш всичко за него а той не го оценява викни брат си ако е по голям или някой приятел и да го набият за това че те е обидил аз така съм бил много момчета :D

sasha_90
08-06-2007, 05:08
Не се занимавай с него.Ако държеше на теб щеше да ти вярва...

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 05:10
Ostavi go.Prosto spri da go tyrsish...ako toi te obicha shte se vyrne pri teb.Dostatychno si napravila za nego,no kolko go zaslujava toi shtom ne ti vqrva?!No ima i drug varqnt:Izmislq si glupavi prichini i te izkarva vinovna,zashtoto veche ne iska da e s teb.Prosto go ostavi.

08-06-2007, 05:13
аз знам защо не ми вярва - той не вярва на никой защото през живота ми са го наранявали и лъгали много пъти .....

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 05:43
аз знам защо не ми вярва - той не вярва на никой защото през живота ми са го наранявали и лъгали много пъти .....Ako naistina e taka tova naistina e mnogo gadno...no v kraina smetka ti reshavash kakvo da pravish.Ako si sigurna 4e prosto ne ti vqrva i iskash da bydesh s nego bori se za nego.Upseh!

sladko_dete
08-06-2007, 07:05
Доверие се печели и се губи, опитай първо да спечелиш неговото като приятелка, и после когато вече го имаш и той знае, че на теб ти пука за него, тогава не мисля, че ще има пречки, но не си мисли че всичко става изведнъж.Помисли си дали найстина го обичаш и той заслужава всичките твои старания.

GaBiTyYy
08-07-2007, 22:01
Spored men e po dobre da si nameri6 drug :P

Dead`Paladin
08-07-2007, 22:03
Batkovci kolko iskash nameri drug.. :smt016 ..i nqma da civrish zaradi toq moshenik :smt005

saninka91
08-07-2007, 22:37
Не се занимавай с тоя- няма да ти е първия , нито последния

08-07-2007, 22:50
запознахме се на 1 февруари и след няколко дена тръгнахме
вс беше наред докато той по4на да изпада в депресия както и да е ..
след 2 мес се разделихме но всащтност така и не разбах на кой е вината той казва 4е сме скъсали щото не се бяхме виждали около 4-5 дена и си помислил 4е съм го скъсала което не е така просто тогава беше Велик ден и знаете боядисване на яйца и т..
и тогава той си намерил друга - от труг град и тръгна с нея :smt010 :smt010 :smt010 аз го преживях мн тежко въпреки 4е се опитвах да не го показвам
сега неговата приятелка го скъса и сега е сам
Стана така 4е той сега ме мисли за най голямата лъжкиня и мисли 4е го използвам мисли 4е аз съм го заразала мисли също и 4е съм ходила с него без да го оби4ам което също не е така мисли 4е съм като вси4ки ку4ки само за едното 4укане...но просто не съм и няма да съм такава
оби4ам го а той не ми вярва и нз кво да правя а държа прекалено мн на него за да го оставя...
Тва ти е грешката, че не си го показала! Следващия път дано акъла бъде с теб!

acidburn1
08-08-2007, 01:27
Бори се за пича квото и да ти коства , ще осъзнае грешките си ...а ако не му тегли майни и от мен че е такъв тапак да те загуби !

MajeStic
08-08-2007, 05:39
Представям си, ако отидеш на море какво ли ще ти каже :smt005
"Ти там с някъв пич си се забила..." #-o

Не е добре това момче:) И за какво може толкова да го използваш :-k Трябва да си промени психиката това момче :) И какво значи през живота са го наранявали и лъгали МНОГО пъти? Какъв е неговия толкова богат житейски и какъвто и да е опит в живота? :?: И мен са ме лъгали, и мен са ме прецаквали, и мен са ме наранявали доста пъти, но това не значи хайде да не вярвам на никой вече... [-( И как няма да го нараняват много пъти като след като скъса с едно момиче след 2 дена си хваща друго, което го къса след 1 месец, защото усеща, че момчето не знае къде се намира. Искрено се надявам момчето да добие повече решителност... това ще оправи доста проблеми :wink:

alkobalko
08-08-2007, 07:04
Не си заслужава да страдаиш заради него. Като не ти вярва, негов проблем. Ти си направила всичко възможно, за да му обясниш.

GaNgStAz
08-08-2007, 07:26
Представям си, ако отидеш на море какво ли ще ти каже :smt005
"Ти там с някъв пич си се забила..." #-o

Не е добре това момче:) И за какво може толкова да го използваш :-k Трябва да си промени психиката това момче :) И какво значи през живота са го наранявали и лъгали МНОГО пъти? Какъв е неговия толкова богат житейски и какъвто и да е опит в живота? :?: И мен са ме лъгали, и мен са ме прецаквали, и мен са ме наранявали доста пъти, но това не значи хайде да не вярвам на никой вече... [-( И как няма да го нараняват много пъти като след като скъса с едно момиче след 2 дена си хваща друго, което го къса след 1 месец, защото усеща, че момчето не знае къде се намира. Искрено се надявам момчето да добие повече решителност... това ще оправи доста проблеми :wink:

Така е. =D>

08-08-2007, 08:22
запознахме се на 1 февруари и след няколко дена тръгнахме
вс беше наред докато той по4на да изпада в депресия както и да е ..
след 2 мес се разделихме но всащтност така и не разбах на кой е вината той казва 4е сме скъсали щото не се бяхме виждали около 4-5 дена и си помислил 4е съм го скъсала което не е така просто тогава беше Велик ден и знаете боядисване на яйца и т..
и тогава той си намерил друга - от труг град и тръгна с нея :smt010 :smt010 :smt010 аз го преживях мн тежко въпреки 4е се опитвах да не го показвам
сега неговата приятелка го скъса и сега е сам
Стана така 4е той сега ме мисли за най голямата лъжкиня и мисли 4е го използвам мисли 4е аз съм го заразала мисли също и 4е съм ходила с него без да го оби4ам което също не е така мисли 4е съм като вси4ки ку4ки само за едното 4укане...но просто не съм и няма да съм такава
оби4ам го а той не ми вярва и нз кво да правя а държа прекалено мн на него за да го оставя...


твоя "сладур" има сериозен личностен проблем, не ти. нямаш вина за неговата несигурност.

08-08-2007, 08:26
a kak da go nakaram da mi vqrva
nie sme priqteli izlizame pi6eme si v4era doide da mi preinstall kompa
kak e po dobre da sme just only friends ili ne6to pove4e
pls kajete mi kak da mu spe4elq doverieto

GaNgStAz
08-08-2007, 08:35
a kak da go nakaram da mi vqrva
nie sme priqteli izlizame pi6eme si v4era doide da mi preinstall kompa
kak e po dobre da sme just only friends ili ne6to pove4e
pls kajete mi kak da mu spe4elq doverieto

Да майна, тръгнете пак и след 1/2 месеца да те зареже и да си хване след 2 дена нек'ва друга и после теб да те боли... :smt011
АКО момчето добие повече решителност.. т'ва ще оправи наистина доста проблеми, както каза MajeStic..

08-08-2007, 08:41
a da i v4era kat se razhojdahme i izvadnyj po4nahme da mal4im i dvamata i toi vika am 6to mal4im i az vikam mi izmisli nqkva tema za zazgovor a toi vika 4uda se kak taka si me obi4ala
a az ni6to ne kazah ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

GaNgStAz
08-08-2007, 08:44
a da i v4era kat se razhojdahme i izvadnyj po4nahme da mal4im i dvamata i toi vika am 6to mal4im i az vikam mi izmisli nqkva tema za zazgovor a toi vika 4uda se kak taka si me obi4ala
a az ni6to ne kazah ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ееми.. шанс ;]

08-08-2007, 08:48
a da i v4era kat se razhojdahme i izvadnyj po4nahme da mal4im i dvamata i toi vika am 6to mal4im i az vikam mi izmisli nqkva tema za zazgovor a toi vika 4uda se kak taka si me obi4ala
a az ni6to ne kazah ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ееми.. шанс ;]
qvno naistina vs svyr6i :-({|= :( :smt009 :smt010

GaNgStAz
08-08-2007, 08:53
a da i v4era kat se razhojdahme i izvadnyj po4nahme da mal4im i dvamata i toi vika am 6to mal4im i az vikam mi izmisli nqkva tema za zazgovor a toi vika 4uda se kak taka si me obi4ala
a az ni6to ne kazah ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ееми.. шанс ;]
qvno naistina vs svyr6i :-({|= :( :smt009 :smt010

продължавай на пред и т'ва е.. ше се опраиш !

Dead`Paladin
08-08-2007, 08:56
[quote=Анонимко]a da i v4era kat se razhojdahme i izvadnyj po4nahme da mal4im i dvamata i toi vika am 6to mal4im i az vikam mi izmisli nqkva tema za zazgovor a toi vika 4uda se kak taka si me obi4ala
a az ni6to ne kazah ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ееми.. шанс ;]
qvno naistina vs svyr6i :-({|= :( :smt009 :smt010

продължавай на пред и т'ва е.. ше се опраиш !

zashto trqbva da q lyjem sichko e svyrshila za tqh :roll:

08-08-2007, 08:58
em togava za6to izlziame i za6to mi pra6ta streli4ki po tela e vqrno 4e mi pra6tam po 3-4 dokat i toi ne mi prati i spuram ama se pak pra6ta moi6e da mi kaje spiri da mi pra6ta6 ili da mi prati sms kvi sa tiq streli4ki az 1 pat mi pratih i toi v skyope me pita 6to me strelka6 az vikam ne moje li a toi vika "moje prosto mi e 4udno kak nqkoi se se6ta za men"
a togava 6to otidahme dvamcata do pld da si zeme mp3player :roll: i sled tva az go izpratih do tqh i sled tva pak izleznahme :-k

Dead`Paladin
08-08-2007, 09:11
em togava za6to izlziame i za6to mi pra6ta streli4ki po tela e vqrno 4e mi pra6tam po 3-4 dokat i toi ne mi prati i spuram ama se pak pra6ta moi6e da mi kaje spiri da mi pra6ta6 ili da mi prati sms kvi sa tiq streli4ki az 1 pat mi pratih i toi v skyope me pita 6to me strelka6 az vikam ne moje li a toi vika "moje prosto mi e 4udno kak nqkoi se se6ta za men"
a togava 6to otidahme dvamcata do pld da si zeme mp3player :roll: i sled tva az go izpratih do tqh i sled tva pak izleznahme :-k


tfa shte e vremenno budi sigurna...samo shte stradah poveche...stiga glavoboliq...che daje men me zabolq glavata ot taz tema....zareji go !...

Maiden`Fenka
08-08-2007, 09:15
Toi ne te zaslujava!Ako te obi4a6e nqma6e da te zareje i na 2 den da si nameri druga ne misli6 li ???

GaNgStAz
08-08-2007, 11:40
em togava za6to izlziame i za6to mi pra6ta streli4ki po tela e vqrno 4e mi pra6tam po 3-4 dokat i toi ne mi prati i spuram ama se pak pra6ta moi6e da mi kaje spiri da mi pra6ta6 ili da mi prati sms kvi sa tiq streli4ki az 1 pat mi pratih i toi v skyope me pita 6to me strelka6 az vikam ne moje li a toi vika "moje prosto mi e 4udno kak nqkoi se se6ta za men"
a togava 6to otidahme dvamcata do pld da si zeme mp3player :roll: i sled tva az go izpratih do tqh i sled tva pak izleznahme :-k


tfa shte e vremenno budi sigurna...samo shte stradah poveche...stiga glavoboliq...che daje men me zabolq glavata ot taz tema....zareji go !...

просто едни стрелички, идване до Пловдив, изпращане и пак излизане - може да значат много, но може и да не означават нищо. В случая за теб значат, но за него :roll: едва ли..

08-09-2007, 07:04
mn blagodarq za savetitevi naistina mi pomognaha
i sled kato v4era izleznahme s edna fr i tq mi kaza da go ostavq az ve4e nqma smisal da se nadqvam na ni6to pove4e ot fr s nego
osaznah 4e n eme zaslujava
naistina ima mn po dobri i svestni ot nego vse pak na 18 sam jivota e pred men predstoi da se zapoznavam s takiva
qvno do sega sam bila slqpa za da ne vida 4e naistina tozi pi4 ne za men i sega 4ustvam edinstveno radost 4e otkrih istinata i namerih pravilniq pat :::

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-09-2007, 13:27
mn blagodarq za savetitevi naistina mi pomognaha
i sled kato v4era izleznahme s edna fr i tq mi kaza da go ostavq az ve4e nqma smisal da se nadqvam na ni6to pove4e ot fr s nego
osaznah 4e n eme zaslujava
naistina ima mn po dobri i svestni ot nego vse pak na 18 sam jivota e pred men predstoi da se zapoznavam s takiva
qvno do sega sam bila slqpa za da ne vida 4e naistina tozi pi4 ne za men i sega 4ustvam edinstveno radost 4e otkrih istinata i namerih pravilniq pat :::

щом си намерила правилния път не виждам с какво друго можем да ти помогнем ;) та радвам се че вече сичко е наред :smt016