PDA

View Full Version : Oshte edno moe stihche...-->



mechtaq_za_teb
08-06-2007, 06:38
"Сбогом на теб и всички спомени"


Мечтите си със теб забравям!
Бърша многото сълзи!
От днес усмивка аз на всеки подарявам,
макар да е на сила,тя ще ме спаси.

Обещавам си че няма аз да се предам,
защото силна съм и имам воля!
От днес запалвам онзи плам
и за обич никога не ще те моля!

Сбогувам се с оназ любов,
макар тя още да гори във мен...
Време е да погледна на живота от ъгъл нов
и да съм щастлива в този ден.

Сълзите си ще спра да роня,
макар те толкоз силно да напират...
От днес аз щастието ще си гоня
и всички спомени за тебе ще умират!

Силна съм и ще бъда все така!
Няма вече да боли!
И ако се срещнем ний сега
няма да погледна в теб дори!

От днес слагам край на сълзите отронени!
Забравям за теб и лъжите без край!
Сбогувам се със всички спомени
и на пук на теб ще се смея до край!


;) Ne e koi znae kakvo,no naposledyk pisha dosta takiva...

LedenaStrast
08-06-2007, 16:14
много е хубавко:))) имаме почти един и същи стил! има един сайт, където публикуват такива стихотворения... ако не го знаеш мога да ти го кажа... има ужасно много там, ако воще не си пуснала твоите - пускай:)

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 16:15
много е хубавко:))) имаме почти един и същи стил! има един сайт, където публикуват такива стихотворения... ако не го знаеш мога да ти го кажа... има ужасно много там, ако воще не си пуснала твоите - пускай:)Az sym regnata v edin sait ako govorim za sashtiq.Stihovebg.com e mislq che :) Ako e tozi super :}}

LedenaStrast
08-06-2007, 16:18
нее този не съм го виждала, ще го разгледам довечера!
Аз говорех за www.my.stih4e.com

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 16:19
нее този не съм го виждала, ще го разгледам довечера!
Аз говорех за www.my.stih4e.comMersi mnogo.Shte se regna i tam i shte publikuvam nqkoi :)

LedenaStrast
08-06-2007, 16:23
molq! ti si talant! Te izdavat i knijka - stihozbirka sys izbrani proizvedeniq ot saita! Neznam skoro dali 6te izdavat nova.. no edna ve4e e na pazara:)

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 16:26
molq! ti si talant! Te izdavat i knijka - stihozbirka sys izbrani proizvedeniq ot saita! Neznam skoro dali 6te izdavat nova.. no edna ve4e e na pazara:)Mersi,che me ocenqvash tolkova mnogo.Az po princip pisha kogato sam v losh period kato sega :) Izrazqvam si chuvstvata po tozi nachin ;)

LedenaStrast
08-06-2007, 16:51
i az sym taka! Samo kato mi e zle... i po princip kysno no6tem... kym 3-4 sutrinta mi idva muzata:))) Ti qvno imash pove4ko vreme da pi6e6... a az se razpokysvam mejdu mnogo ne6ta i nikoe ne e zavyr6eno :smt009

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 17:09
i az sym taka! Samo kato mi e zle... i po princip kysno no6tem... kym 3-4 sutrinta mi idva muzata:))) Ti qvno imash pove4ko vreme da pi6e6... a az se razpokysvam mejdu mnogo ne6ta i nikoe ne e zavyr6eno :smt009Na men mi zvuchat mnogo dobre...rqdko namiram hora,koito da pishat taka che naistina da mi dopadne :)