PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче



Ivan82475
08-06-2007, 07:07
харесвам едно момиче ама тя ме има само като приятел а мен това не ме устроива тя знаи, че е харесвам и ме отряза излизаме 4 месеца споделя ми се много прегращам си я и не се дарпа незнам как да e накарам да има чуства кам мене повече от едни приятелски много сам обаркан и незнам какво да правя затова реших тука да пишя да видя какав савет ще ми дадете мерси предварително

Phenomenon
08-06-2007, 07:11
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210
6. Харесвам най добрия си приятел/ка: Намекнете му/и,покажете му/и чувства си,може направо да се усамотите някъв на романтично място и да си признаете...и се надявате да не отрежат Wink
Накарай я да се чувства специална,покажи и че я обичаш(ако е така ;) ),

08-06-2007, 07:15
аз ве4и сам и казал

Phenomenon
08-06-2007, 07:17
Тогава се надявай да си изиграеш добре картите и да стане нещо,някога...въпреки че е по добре да я забравиш ;)

08-06-2007, 07:21
много е искам имаме мн об6ти работи помежду си ама немога да е забравя кажи какво да правя по то4но

Phenomenon
08-06-2007, 07:25
Казваш и че не можете да бъдете просто прияти повече и точка.Забравяш я и спираш да се тормозиш за нея.

08-06-2007, 07:26
аз сам и го намеквал това и тя ми отгаря бях сигорна 99%, 4е 6те стани така така прави всеки а аз искам да и докажя 4е сам разли4ен пак и брат и ми вика да е хва6там много ме харесва брат и

sexa_na_kompleksa
08-06-2007, 07:27
Не можеш да "накараш" някой да изиптва някви чувства към теб - това или му идва отвътре,или не.
Щом си й признал и тя нищо не ти е казала или си останете приятели(това е по-добрия вариянт),или не излизай повече с нея и я забрави.

sasha_90
08-06-2007, 07:34
Като си й казал какво още искаш?Момичето иска да сте само приятели :-D .А пък ако е писано да сте повече,ще стане.

08-06-2007, 07:35
може да е страх да не ме загуби като приятел

sasha_90
08-06-2007, 08:39
може да е страх да не ме загуби като приятел
Възможно е,кой знае...

GaNgStAz
08-06-2007, 09:37
Не можеш да "накараш" някой да изиптва някви чувства към теб - това или му идва отвътре,или не.
Щом си й признал и тя нищо не ти е казала или си останете приятели(това е по-добрия вариянт),или не излизай повече с нея и я забрави.

Phenomenon
08-06-2007, 10:37
вече те е изгубила като приятел...

спри да излизате с нея... ако започне да те търси и т.н., действей не като гей-приятел, а като момче с определени интереси ;)
Точно ;) ...трябва да те вижда не като приятел а като мъж...дръж на думата си и си остстоявай мнението ;)

JuS7^YourS
08-06-2007, 14:48
ами престани да и показваш колко много я харесваш, дръж се приятелски, но си постави някакви граници. Не я гушкай, не и повтаряй колко е специална за тебе, така само и ласкаеш самочувствието без да постигаш кой знае какво. Трудно е ама рано или късно ще ти мине, а може и да срещнеш друга..не е изключено. Бъдете си приятели, това е най-важното, и забрави за чувствата си, щото явно не са споделени.

koalka
08-06-2007, 18:46
Да, експлойтед е прав.Щом вече се появят чувства от едната страна, приятелството се губи.Вече гледаш на нея по друг начин.Но това става като толкова се задълбочавате в това приятелство между момиче и момче.

hristowoww
08-06-2007, 19:16
Не можеш да "накараш" някой да изиптва някви чувства към теб - това или му идва отвътре,или не.
Щом си й признал и тя нищо не ти е казала или си останете приятели(това е по-добрия вариянт),или не излизай повече с нея и я забрави. Разбира се, че можеш някой да накараш някого да изпитва чувства към теб. Също си има и начин да от приятели да станете гаджета, аз ти предлагам да не питаш тук а да потърсиш например в google и мисля, че ще успееш да намериш информация по въпроса, а ако знаеш английски съвсем лесно. :)

GaNgStAz
08-07-2007, 07:54
Не можеш да "накараш" някой да изиптва някви чувства към теб - това или му идва отвътре,или не.
Щом си й признал и тя нищо не ти е казала или си останете приятели(това е по-добрия вариянт),или не излизай повече с нея и я забрави. Разбира се, че можеш някой да накараш някого да изпитва чувства към теб. Също си има и начин да от приятели да станете гаджета, аз ти предлагам да не питаш тук а да потърсиш например в google и мисля, че ще успееш да намериш информация по въпроса, а ако знаеш английски съвсем лесно. :)

и много ми е чудно как ще накараш примерно някой, който не те обича, да почне да го прави ? :-k

LaDy_DaQnA
08-07-2007, 08:45
Не можеш да "накараш" някой да изиптва някви чувства към теб - това или му идва отвътре,или не.
Щом си й признал и тя нищо не ти е казала или си останете приятели(това е по-добрия вариянт),или не излизай повече с нея и я забрави.

+1