PDA

View Full Version : Фанта



08-06-2007, 08:05
nqkoi moje li da mi dade adresa na koito se proverqvat kodovete na kapa4kite na fantata?

08-06-2007, 08:10
cokemusic.bg

DjBaloon
08-06-2007, 08:11
www.coca-cola.bg
ot tam kato se zaredi saita izbirash promociqta za fanta,posle ot tam shte vidish kak da proverish..

Ice_Queen_
08-06-2007, 08:16
Брат ми спечели човече за телефон.Преди месец още.Досега никой не е донесъл наградата.Мошеници :smt019
И за кока кола чувам нещо подобно..глупости на търкалета..

HopeLesss
08-06-2007, 08:19
Брат ми спечели човече за телефон.Преди месец още.Досега никой не е донесъл наградата.Мошеници :smt019
И за кока кола чувам нещо подобно..глупости на търкалета..

Аз пък преди две години спечелих сребърен пръстен от онази колекция на Coca Cola light и след има няма седмица ми го донесоха вкъщи. Сигурна ли си, че не е объркал адреса или нещо такова?

DjBaloon
08-06-2007, 08:19
Брат ми спечели човече за телефон.Преди месец още.Досега никой не е донесъл наградата.Мошеници :smt019
И за кока кола чувам нещо подобно..глупости на търкалета..
Prepdpolagam che shte izchakat da izteche sroka na promociqta i togava shte gi razdavat :wink:

SunnyG
08-06-2007, 08:23
Брат ми спечели човече за телефон.Преди месец още.Досега никой не е донесъл наградата.Мошеници :smt019
И за кока кола чувам нещо подобно..глупости на търкалета..


Аз имам 6 човечета за телефон и 7 хека и ми ги донесоха всичките :-D

Ice_Queen_
08-06-2007, 08:26
За адреса съм 100% сигурна че е правилен.+ 4е оставихме и телефон,вс.Брат ми е малък ,преди време като се звъннеше на вратата ,тичаше с усмивка мислейки че е куриера.А на кока кола може да забележите при секция ПОБЕДИТЕЛИ следното : Нали ,самата игра гласи следното " на всеки час - по един печеливш" . Погледнете последния печеливш - седи си един и същ от седмица и нещо.Хем там УЖ излизат имената на вс победители,логично ако там се записват,списъка нон стоп да се променя..
http://www.cokemusic.bg/summermusic/